برنامه یاد بعضی نفرات
 
باغ فردوس خانه هميشگي فرهاد است
«پوران گلفام» در واكنش به گزارش هاي منتشر شده در رسانه ها به سايت موسيقي ما گفت:
باغ فردوس خانه هميشگي فرهاد است
موسيقي ما – بهمن بابازاده: در روزهاي گذشته گزارش هايي از برگزاري برنامه خصوصي بزرگداشت دهمين سالگرد فرهاد مهراد در رسانه هاي مختلف منتشر شد كه در اين گزارش ها برخي اظهار نظرها از سوي «پوران گلفام» نقل شده بود كه ايشان در تماس با خبرنگار «موسيقي ما» به شدت آنها را تكذيب كردند. توضيحات همسر «فرهاد مهراد» را در اين باره با هم مي خوانيم:

«موزه موسيقي در مقطعي خواهان تمام آن چه مربوط به فرهاد مي شد بود ولي من وقتي وارد باغ فردوس شدم و اصالت اين محل كه به نوعي خانه اقوام و پسر دائي پدر فرهاد «مستوفي الممالك» هم آنجا بوده را ديدم ،به دلم نشست و همين باعث شد اين محل را به عنوان مكان اصلي اموال فرهاد انتخاب كنم. خانه هميشگي فرهاد باغ فردوس و موزه سينماست. در گزارش هاي منتشر شده صحبتهاي نادرستي از قول من و «مديا كاشيگر» عنوان شده بود كه مطلقا آنها را تكذيب مي كنم. از قول من عنوان شده بود كه اموال فرهاد به صورت موقت در موزه سينما نگهداري مي شود ولي قطعا اين طور نيست و اتفاقا موزه موسيقي مكان موقت نگهداري اموال فرهاد است و باغ فردوس را بايد خانه هميشگي فرهاد مهراد دانست.»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 11 شهریور 1391 - 00:00

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

شنبه 19 اسفند 1391 - 19:04

فرهاد صدای همیشه جاوید .

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود باغ فردوس خانه هميشگي فرهاد است | موسیقی ما