در آستانه روز جانباز؛
جانبازان مهمان رضا یزدانی و مازیار فلاحی می‌شوند
موسیقی ما - رضا یزدانی و مازیار فلاحی در آستانه هفته جانباز در برج میلاد کنسرت می‌دهند. معاون امور هنری وزیر ارشاد، درباره اجرای کنسرت ویژه جانبازان که به مناسبت روز جانباز تدارک دیده شده است، گفت: خاطرات ملت ایران همواره با چند حادثه عجین شده که هرگز فراموش نمی‌شود. یکی از بزرگ‌ترین و موثر‌ترین خاطرات ما آزادی خرمشهر است. با تبریک این روز به ملت ایران، از قهرمانانی که با رشادت و تلاش خود این واقعه مهم را برای ملت ایران رقم زدند تشکر می‌کنم. معاونت امور هنری وزارت ارشاد نیز خود را موظف می‌داند برای تمامی جانبازان و خانواده شهدا برنامه‌هایی را طراحی کند.

علی مرادخانی با بیان این‌که روح شهدا با امام راحل قرین هستند و باید یاد و خاطرات این عزیزان را در ذهن مردم ماندگار کنیم، گفت: جانبازان یادگار روزگاری هستند که اگر با تلاش خودشان در مقابل دشمن نمی‌ایستادند، معلوم نبود برای ما چه اتفاقی می‌افتاد. به همین دلیل در هفته جانباز برنامه‌ای برای این عزیزان و خانواده‌شان ترتیب دادیم تا یاد و خاطره‌شان را گرامی بداریم.

معاون امور هنری با اشاره به دیدار خواننده‌های پاپ با جانبازان آسایشگاه ثارالله در دی‌ماه ۹۲ افزود: در آن دیدار، خود جانبازان از ما خواستند برایشان برنامه‌های فرهنگی و هنری اجرا کنیم. به همین دلیل سعی می‌کنیم به فراخور حال این عزیزان و نیازشان برنامه‌هایی ترتیب دهیم. از سوی دیگر درصدد هستیم با سیاستگذاری و برنامه‌ریزی بلندمدت، در برنامه‌های مختلف معاونت امور هنری میزبان جانبازان و خانواده‌شان باشیم.

به گزارش ایسنا، قرار است، هم‌زمان با هفته جانباز، روز پنج‌شنبه ۸ خرداد، کنسرت موسیقی پاپ به خوانندگی مازیار فلاحی و رضا یزدانی در برج میلاد برگزار می‌شود.

در این برنامه ۳۰۰ جانباز بالای ۷۰ درصد دفاع مقدس که با همکاری بنیاد شهید دعوت شده‌اند، به همراه خانواده‌شان می‌ه‌مان خواننده‌های پاپ هستند. قطعات این کنسرت حال‌و‌هوای دفاع مقدس دارند.

این برنامه در ادامه دیداری است که هنرمندان و معاو‌ن امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آسایشگاه جانبازان ثارالله انجام دادند. با توجه به ابراز علاقه‌مندی جانبازان برای حضور در کنسرت‌ها، خواننده‌های پاپ در برنامه‌های متعدد خود میزبان جانبازان این آسایشگاه شدند.

کنسرت روز ۸ خرداد نیز در ادامه همین حرکت و ویژه جانبازان هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه 5 خرداد 1393 - 00:56