در اولین گفتگو پس از ورود به عرصه رسمی موسیقی پاپ مطرح شد؛
سامان جلیلی: تمام تلاش من فاصله گرفتن از خواننده‌هایی است که الان هم سطح آن‌ها هستم
موسیقی ما – «بهونه»، «مجازات»، «رفیق نیمه» و «کاری به کارم نداری» و... برخی از قطعات مشهور خواننده‌ای هستند که هنوز خیلی‌ها با چهره او آشنایی ندارند. «سامان جلیلی» با این آثار و سایر تک قطعات خود در عرصه غیر رسمی موسیقی پاپ به شهرت رسید و اخیرا به جمع خوانندگان مجاز وارد شده است. اولین آلبوم رسمی او به نام «پرتگاه» بیشتر مسیر اخذ مجوز را طی کرده است و با ۱۴ قطعه روانه بازار خواهد شد. به همین دلیل چند کلامی را با این خواننده جوان گپ زدیم و وی به تشریح آخرین وضعیت آلبوم پرتگاه، دلایل تاخیر در انتشار و برنامه‌هایش برای اجراهای زنده پرداخت و از درددل‌هایش هم گفت. اولین گفتگوی رسمی سامان جلیلی که با سایت «موسیقی ما» انجام شده است را در ادامه می‌خوانید:
 
 • *یکی از سوالات مهم در مورد «سامان جلیلی» این است که آیا شما فعالیت‌های خود را به شکل رسمی دنبال می‌کنید؟
در حال حاضر هم در جمع خوانندگان رسمی کشور قرار دارم ولی پس از انتشار آلبوم فعالیت‌های من جدی‌تر خواهد شد. حدود سه سال و نیم است که روی این آلبوم زحمت کشیده‌ایم و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. مجوز خودم صد در صد شده است و شعرهای آلبوم هم تایید شد. فقط تاییدیه موسیقی قطعات آلبوم باقی مانده است که پس از این مرحله وارد پروسه پخش می‌شویم.
 
 • *بیش از یک سال است که صحبت‌هایی مبنی بر انتشار آلبومی به نام «پرتگاه» می‌شنویم اما خبری از آن نیست. این آلبوم الان در چه وضعیتی قرار دارد؟
از دو سال و نیم قبل استارت تولید را زدیم و سال گذشته حدود ۱۴ قطعه برای آلبوم «پرتگاه» آماده کردیم. برخی از دوستان اعلام آمادگی کردند که در مراحل تولید و انتشار ما را همراهی کنند. اما متاسفانه شرایط برای این همکاری‌ها فراهم نشد. ملودی‌ها و تنظیم‌های قطعات قدیمی شد و تصمیم گرفتیم که در تیم تولید آلبوم و قطعات تغییراتی را ایجاد کنیم. همین اتفاقات باعث شد که انتشار اثر با تاخیر همراه شود. من و مدیر برنامه‌هایم کارهای تولید را انجام دادیم و این مجموعه را در اصل خودمان جمع کردیم.
 
 • *یعنی اسپانسر یا تهیه کننده ندارید؟
چند شرکت و شخص برای این بخش از تولید پیش قدم شدند ولی شرایطی که داشتند اصلا مناسب نبود. خواسته‌های غیرمنطقی داشتند و همین مساله باعث شد که من و مدیر برنامه‌هایم آقای «قیامتی» با زحمت بسیار زیاد آلبوم را جمع کنیم.
 
 • *عوامل تولید آلبوم چه کسانی هستند؟
آهنگساز تمامی قطعات خودم هستم. «امید علیجانی» و «شهرام جلیلی» ترانه سراهای آلبوم هستند. «کوشان حداد»، «پوریا حیدری»، «معین راهبر»، «انوشیروان تقوی»، «امیرحسین اویسی» و «حامد برادران» هم در قسمت تنظیم قطعات حضور دارند.
 
 • *از آثار قدیمی خودتان هم در چیدمان قطعات استفاده کرده‌اید؟
احتمالا فقط از یک قطعه استفاده خواهم کرد که آن هم قطعه «بهونه» خواهد بود زیرا خیلی‌ها من را با این اثر می‌شناسند. سایر قطعات همگی جدید هستند و تا کنون پخش نشده‌اند.
 
 • *برای قبل از انتشار آلبوم چه برنامه‌هایی دارید؟
کلیپ یکی از قطعات به نام «شعله دار» با تنظیمی از معین راهبر ساخته شده است. در روزهای منتهی به انتشار آلبوم هم یک تیزر تصویری را منتشر خواهیم کرد. این تیزر شامل بخش‌هایی از پنج قطعه آلبوم است.
 
 • *مدتی پیش در صفحات طرفداران شما خبرهایی مبنی بر انتشار غیر رسمی آلبومی با عنوان «آرزو کن» منتشر شد. قصد انجام چنین کاری را دارید؟
در دورانی که گفتم مراحل تولید با مشکلاتی همراه بود این تصمیم را داشتم. طی مشورت‌هایی که با مدیر برنامه‌های خودم داشتم به این نتیجه رسیدیم که فعالیت غیر مجاز نداشته باشم. ارائه آلبوم «آرزو کن» منتفی شد و چهار قطعه از آن مجموعه به آلبوم پرتگاه وارد شد.
 
 • *تا زمان انتشار آلبوم پرتگاه قصد انتشار قطعه جدیدی را دارید؟
به احتمال زیاد دو یا سه قطعه پخش خواهد شد که از طریق سایت «موسیقی ما» در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.
 
 • *حدودا چه زمانی را برای انتشار این مجموعه پیش بینی می‌کنید؟
تمامی کارهای مجوز انجام شده است و در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود به امید خدا آلبوم پرتگاه را تابستان امسال به مخاطبانم تقدیم می‌کنم.
 
 • *برخی از خواننده‌ها آلبوم اول خود را صرفا به عنوان یک اعلام حضور در نظر می‌گیرند و برخی هم با آلبوم اول به دنبال تصاحب القاب گوناگون و رقابت جدی هستند. شما به آلبوم پرتگاه چگونه نگاه می‌کنید؟
تمام تلاش من فاصله گرفتن از خواننده‌هایی است که الان هم سطح آن‌ها هستم و توانایی‌های خودم را اثبات کنم. هدف من این است که یک خواننده سطح بالا باشم و آثارم حرف‌های جدیدی برای گفتن داشته باشد. زحمات بسیار زیادی را متحمل شدیم و دیگر پس از انتشار آلبوم نظر مخاطبان تعیین کننده
خواهد بود.
 
 • *تا کنون کنسرت بزرگی در تهران برگزار کرده‌اید؟
خیر. تهیه کننده‌هایی بودند که نسبت به برگزاری کنسرت در سالن‌های بزرگ تهران برای من اقدام کنند. اما تصمیم گرفتیم که بعد از انتشار آلبوم در تهران روی صحنه بروم تا حرف جدیدی برای گفتن داشته باشیم. اجراهای زیادی در شهرستان‌ها داشتیم تا تجربه کسب کنم و در کنسرت‌های بزرگ مسلط‌تر ظاهر شوم.
 
 • *فکر می‌کنید تا آخر امسال کنسرتی در تهران داشته باشید؟
بله. قطعا این اتفاق خیلی زود‌تر رخ می‌دهد و رهبر ارکس‌تر من به احتمال خیلی زیاد «بهنام ابطحی» خواهد بود. ایشان در حال برنامه ریزی هستند و پس از آلبوم با یک ارکس‌تر قوی کنسرت‌هایی را در تهران برگزار می‌کنیم. قصد تعریف ندارم ولی آلبوم پرتگاه در حدی هست که بتوانیم اجراهای خوبی با آن داشته باشیم.
 
 • *آیا برای کنسرت‌های تهران برنامه خاصی دارید و می‌خواهید که متفاوت باشند؟
بهنام ابطحی یکی از چهره‌های سر‌شناس است و در صورتی که افتخار همکاری با ایشان را داشته باشم اصطلاحا خیالم از پشت سر راحت خواهد بود. زیرا می‌گویند وقتی خواننده روی استیج می‌رود باید خیالش از پشت سر و ارکس‌تر راحت باشد. اجراهای زیادی را دیده‌ام و به نظر من اجراهای «فرزاد فرزین» و اتفاقات ویژه‌ای که دارد خیلی خوب است. اغلب دوستان یک روال معمولی را در کنسرت‌های خود دنبال می‌کنند ولی ما برنامه‌هایی را داریم که کنسرت‌های سطح بالایی را داشته باشیم. باید ببینیم با توجه به شرایط کدام یک از برنامه‌هایی که داریم اجرایی خواهند شد.
 
 • *این اولین گفتگوی شما با سایت «موسیقی ما» بود و فکر می‌کنم اولین مصاحبه پس از آغاز فعالیت‌های رسمی شما باشد. دوست دارم به عنوان آخرین سوال چند کلامی را با مخاطبان خودتان صحبت کنید.
می‌دانم که مخاطبانم در این مدت خیلی اذیت شدند و در سایت و وبلاگ من گلایه‌های خود را مطرح می‌کنند. امیدوارم که انتشار این آلبوم بتواند پاسخگوی بخش کوچکی از محبت‌های آن‌ها باشد. در این مدت باقی مانده تا انتشار آلبوم از این عزیزان توقع همراهی هر چه بیشتر را دارم و این اطمینان را می‌دهم که امسال بیشتر در کنار هم خواهیم بود.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 01:04

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 09:30

من از وقتی یادم میاد این آلبوم در راه اومدنه!!!!!
چاکر خواه هوادارات هستم اما واقعا دارن اذیت میشن..اوایل اسفند گفتید تو یه بازه ی چهل روزه میاد...بعد گفتید اواخر فرردین....کار سختیه اما انتظار هست...! از کسی که قراره تو کورس باشه.
در هر صورت امیدوارم موفق باشی....

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 10:06

احساس کردم ایشون 20سالی هست که خواننده هستن چقدرازخودش تعریف کرد.مدیربرنامه اش چرانیومده بودموقع مصاحبه درتعجبم که موسیقی ایران ازسال 86به بعددیگه خواننده خوبی به خودش ندیده به جزچندموردمثل شهرام شکوهی بقیه که ول معطلن

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 11:58
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

دقیقا کجا از خودش تعریف کرد ؟
شما الان فقط اومدی اینجا از یکی دیگه تعریف کنی و بگی فقط خواننده ما خوبه بقیه زنگ تفریح ؟

188.158.10.170
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:03
hadi

agha mahmood ba kamale ehteram behetoon migam ke saman 20 sal sabeghe nadashte vali too in chand sal neshoon dade ke az bishtare khanande ha behtare
va shoma ham harvaght khasti dar morede ye khanande nazar bedi aval boro ahangash ro goosh kon bad nazar bede

2.184.100.123
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:16
امیر حسین

میشه خواهشا حرف های زیادی نزنی تو شهرام شکوهی رو دوست داری تو وبلاگ سامان جلیلی چی کار میکنه ........................
تازه من تو این متنی که خوندم هیچ از خود تعریفی ....

2.187.96.47
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:27
سجاد

هرگلی یه بویی داره واسه شما شهرام شکوهی پدیده بود واسه ما هم سامان جلیلی

5.22.3.136
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 22:25
هانی

پدیده سال 90 مرتضی پاشایی بود.
در جریان نیستی؟؟؟

46.225.53.212
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 00:23
abass

ببین اقا محمود این اصلا درس نیست بیای درباره ی ی خواننده که جوونه و پر از استعداده این حرفو بزنی اولن اصلا غرور تو حرفاش نبود اگه بخواد بحث غرورو باشه و شما این حرفار غرور تلقی میکنی خب خوده شهرام شکوهی ت خیلیاز مصاحبه ها از این حرفا کاذب ترشو گفته و من قصد توهین ندارم اما اگر بخوایم محبوبیت سامان و شهرام و قشنگی صاشونو باهم مقایسه کنیم تقریبا مثل همن و در خیلی از موارد سامان از اینشون بهتره-سامان صداش دو حنجره ایه تکراری و خسته کننده نیست اما شهرام شکوهی صداش یک نواخته
در کل هرکس به صدای ی نفر علاقه داره شا اصلا حق نداری به کسی توهینی بکنی چون مطمئن باش خواننده مورد علاقه خودتم 10 تا از اون بدترشو داره...

2.185.146.91
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 14:24
جواد

جناب آقای محمود مقعد. شهرام شکوهی رو با سامان مقایسه می کنید؟یا از موسیقی سر در نمیاری یا اینکه بازم از موسیقی سر در نمیاری. حدود 15 ساله دنبال موسیقی هستم. بعد از شادمهر بهترین خواننده سامان هستش. برو خودتو آیپدیت کن. هنجره ی سامان تکه. به نظر من البته نظر شخصی منه حتی از یگانه هم بهتره صداش.

85.185.126.97
حامد...
78.39.61.130
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 10:19

فدايي داري داش سامان ما تا اخر پشت سرتيم ان شالله البومت قبل تابستون پخش بشه كه خعليييييي منتظريم

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 10:29

به نظرم خواننده ي با استعداديه... طرفدارش نيستم ولي از يه چيزش خوشم مياد اونم اينه كه به كيفيت كاراش اهميت ميده اعم از ترانه و تنظيم و آهنگسازي... با اينكه سنش كمه ولي ترك هاي قابل دفاعي تا به حال پخش كرده مثه: بهونه و كاري به كارم نداري و آرامش و ترديد و عاصي و دوست دارم و حواست نيست و كار من نيست و بيقرار و چرا و... نميخوام به كسي توهين بشه ولي مثلا يكي كه با شنيدن يه ترك خوب از سامان جليلي خوشش مياد و ميره فول آلبومشو تهيه ميكنه و ميبينه كاراي جالب زيادي داره ولي متاسفانه بعضي از اين خواننده ها كه پارسال مجوز گرفتن واقعا حقشون نبود چون اصلا سابقه ي خوبي ندارن و كلا از لحاظ تنظيم و ترانه و آهنگسازي زير صفر هستن... ديگه خودتون ميدونين كيا رو ميگم... خدا كنه نظارت بيشتر بشه...

Arian
88.150.220.232
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 10:59

آینده خوبی داره آهنگ هایی که تا الان داده قشنگ بوده و به دل میشینه
خوبی که از فرزاد فرزین که بهترین اجراهای زنده ایران و داره الگو برداری کنی واسه کنسرتات
منتظر آلبوم هستیم

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:28
امین عصار

ببخشید اگه فرزاد فرزین بهترین اجرای زنده رو داره پس کی برنده ی بهترین اجرای زنده رو داره پس کی برنده ی جایزه ی برترین اجرا دز سال 91 شد؟:)

2.180.18.236
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 09:17
طرفدار امین حبیبی

امین خان اول ببین بعد نظر بده . کنسرتای محسن یگانه که میری فکر می کنی رفیقت اومده آهنگ بخونه نه رسمیتی تو یک کنسرتش میگه بعضی قسمتای آنهگو بلد نیستم و البته گروه نوازندگی بسیار ضعیفی داره چون دیدمشون و مثل شما ندیده نمی گم . برو کنسرت سه بعدی و ماسک فرزادو که خیلی باحالند رو دانلود کن انگار کنسرت بزرگ خارجی رفتی اینقدر با کیفیت و با گروهی بسیار قوی و البته اجرای آتشین فرزاد . من طرفدار فرزاد نیستم و داداشم طرفدار سه آتیشه محسن یگانه ولی وقتی کنسرتای فرزادو دیدم تعجب کردم و داداشم که از فرزاد بدش میومد هم اعتراف کرد که فرزاد یه چیزه دیگست . ندیده قضاوت نکن برادر من ...

151.239.8.169
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 14:03
امین عصار

من که هیچ قضاوتی نکردم! قضاوت رو کارشناسا کردن و به محسن یگانه جایزه ی برترین اجرای زنده در سال 91 رو دادن گروه نوازندگی یگانه ضعیفه؟فیروز ویسانلو و پیام طونی و مهندس علی ثابت و.....اینا ضعیفن؟خخخخ

2.180.201.165
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 14:10
الناز

آقای طرفدار امین حبیبی!!!!!!خوبی شما؟؟؟!!!
میدونی درمورد کی داری حرف میزنی؟!!
محسن یگانه...!
جناب من رفتم کنسرت ها رو پس نظر میدم.
اول از همه،گروه نوازندگی محسن یگانه ضعیفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!حرف ازین خنده دار تر نشنیده بودم من!!!!!!اتفاقا نوازنده هاش جزو بهترین ها هستن...!اینجور که شما نظر دادی فکر میکنم شما کنسرت ها رو نرفتی!!!!فیروز ویسانلو ر میشناسی؟؟؟؟!!!!مهران سراجیان رو چی؟؟!!علی ثابت رو چی؟؟!!!مجتبی شکاری،وحید قاسمیرامین زواری،پیام طونی،میثم مروستی و... اینها همه جزو بهترین ها هستن!!!
چرا حرف های عجیب غریب میزنی شما؟؟؟!!!
کنسرت محسن یگانه که میری حال میکنی،چون اینقدر قشنگ با مردم ازتباط برقرار میکنه که حد نداره!!!اجرای آنپلاگ محسن یگانه رو دیدی؟؟؟!!اصلا میدونی آنپلاگ یعنی چی؟؟!!
خوبه همون کنسرت به اصطلاح سه بعدی فرزین که برگزار شد خیلیا اومدن تو همین سایت نوشتن،خیلی طراحی صحنه و نورپردازی بد بود!!!!!فرزاد فرزین درسته که ایده های ناب میاره تو کنسرتاش،اما اینکه میگی انگار کنسرت خارجی با کیفیت رفتی خیییییییلی خنده داره!!!!ایران هنوز سالن کنسرت نداره و همین سالن هایی که توش کنسرت برگزار میشه همشون سالن همایش هست.پس دیگه نگو انگار کنسرت خارجی باکیفیت رفتیم!!!!!!!!!
اوج خونی ها،تحریر های ناب،تنظیم ها و ... کنسرت های محسن یگانه فوق العاده هست!تو ایران و بین بقیه فوق العاده هست!
دیگه دیدین که جایزه این سایت هم تو بخش اجرای زنده به کی تعلق گرفت.
بهتره شما اینقدر راحت قضاوت نکنی.

78.38.139.2
Arian
88.150.220.232
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 11:04

خیلی وضعیت بدی شده
همه دنبال اینن سریع یه آلبوم بدن بیان کنسرت بذارن
موسیقی داخل ایران خیلی یکنواخت شده
کنسرت های یکنواخت سالن های قدیمی و غیر استاندارد
زحمت ندادن خواننده ها برای ساختن موزیک ویدیو
الان حدود 7 یا 8 سالی میشه موسیقی مجاز شده و پا گرفته ولی نمیدونم چرا هیچکس دنبال تغییر نیست

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:00
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

ساخت البوم هزینه زیادی داره در عرصه مجاز و تقریبا از فروش البوم چیزی به خواننده نمیرسه
برای جبران هزینه و اینکه دوباره بتونن البوم جدید تهیه کنن باید از طریق کنسرت درامد به وجود بیاد
مخصوصا سامان جلیلی که داره میگه هزینه البوم خودش و مدیر برنامش داده و تهیه کننده نداشته

188.158.10.170
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:20
عبــــاس مقیــــــم

همین سامان عزیز فکر کنم یادش رفته یه مدت قرار بود قید پرتگاه رو بزنه به خاطر همین آقای قیامتی....
بگم بگم راه میفته با این حرف ها!!!!
باور کنید آلبومو بده کنسرتم بذاره باز چیزی عاید خودش نمیشه....!

2.190.2.251
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:20
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

اختلاف همیشه بوده و هست مهم اینه که بدون مشکل دارن با هم کار میکنن

یه البوم خوب باعث میشه شنونده هم داشته باشه وقتی البوم شنیده بشه کنسرت ها هم موفقتر اجرا میشه

65.49.2.187
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 11:42

وای باور نمیکنمممممممممممممممم
فوق العاده بود چه عکسای خوشگلی
فدات بشم سامان جون تا هر وقت که تو بخوای ما منتظر میمونیم

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 11:44

امیرحسین اویسی به عنوان تنظیم کننده نبود
یعنی تازه اضافه شده ؟ کاش فقط بیشتر سوال میکردی موسیقی ما از اسم اهنگ و سبک و میکس و مستر
ولی بازم مرسی اصلا انتظار نداشتم به این زودی مصاحبه کنید

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:58
سامان شجاعی هوادار سامان جلیلی (یه کوچولو بیشتر ایمان غلامی)

چی میشه :

یه آهنگ شیش و هشت با ترانه ای از سعید بدوی و تنظیم حامد برادران و آهنگسازی سامان جلیلی

صحبت های سعید بدوی ترانه سرای این قطعه :
چی میشه ترانه ای هست که یه جور خواهش واسه موندنه و این جور آهنگ ها معمولا اسلو هست اما شیش و هشت شدن این آهنگ همه رو غافلگیر خواهد کرد و امیدوارم این ترانه هم مثل ترانه مجازات طرفداران سامان جلیلی رو راضی کنه

حمید ناظری عزیز،من فکر میکنم این اهنگ حذف شده(البته شاید این حذف شده باشه و یکی دیگه هم حذف شده باشه و بعد بهونه اضافه شد(البته شاید فقط اهنگ چی میشه حذف شده باشه واهنگ بهونه با اون تنظیم امیرحسین اویسی انجام شده باشه.))
یاحق

5.22.23.41
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:14
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

نه سامان شجاعی باید ببینیم چه اتفاقی افتاده
و بهترین کسی که میشه ازش امار گرفت علی هست :)) خدا نکنه 6,8 حذف بشه

188.158.24.183
ali2222
91.98.68.39
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:00

فک نکنم آلبومش حرفی واسه گفتن داشته باشه در کنار بزرگان موسیقی مثل محسن چاووشی , محسن بگانه ,حمید عسکری,مرتضی پاشایی ,ولی منتظریم

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:17
rezax

بزار البومش بیاد بعد میفهمی خواننده هایی که اسمشونو گفتی و البوماشون حرفی برای گفتن ندارن....سامان جلیلی تک ستاره موسیقی پاپ کشورمونه...فقط بدقوله

2.145.159.62
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:05
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

بزرگانی همچون حمید عسکری و مرتضی پاشایی رو خوب اومدی !
جواب امثال شمارو فقط با البوم میشه داد صبر کن منتشر که شد دیگه زیر پست سامان جلیلی شاهد حضور شما نیستیم
تا وقتی که ذهن شنونده درگیر این باشه که چند تا خواننده بزرگ هستن و بقیه کوچیک وضعیت موسیقی به همین صورت میمیونه !

188.158.24.183
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:03
Farhad Amani

شما فکرتو واسه خودت نگه دار داداش!
ایشالله بذار آلبوم بیاد اونوقت قضاوت میکنیم و میگیم سامان میتونه با اونا رقابت کنه یا نه!
ما ایمان داریم به سامان، به استعداد نابی که تو موسیقی داره!
با آهنگای ناب گذشته ش خودشو اثبات کرده، و الان این زنگ خطر واسه بزرگان موسیقیه که سامان جلیلی با اونا رقابت میکنه!
مطمئن باشید در آینده ی نه چندان دور، سامان جلیلی تو موسیقی کشور یکه تازی خواهد کرد!

199.190.46.208
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:05
Farhad Amani

شما فکرتو واسه خودت نگه دار داداش!
ایشالله بذار آلبوم بیاد اونوقت قضاوت میکنیم و میگیم سامان میتونه با اونا رقابت کنه یا نه!
ما ایمان داریم به سامان، به استعداد نابی که تو موسیقی داره!
با آهنگای ناب گذشته ش خودشو اثبات کرده، و الان این زنگ خطر واسه بزرگان موسیقیه که سامان جلیلی با اونا رقابت میکنه!
مطمئن باشید در آینده ی نه چندان دور، سامان جلیلی تو موسیقی کشور یکه تازی خواهد کرد!

199.190.46.208
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:03
سامان شجاعی هوادار سامان جلیلی (یه کوچولو بیشتر ایمان غلامی)

بزرگانی موسیقی مثل محسن بگانه ,حمید عسکری رو خوب امدی.
با نظرت موافقم ناظری(هوادار سامان جلیلی).
موفق باشید.

5.22.23.41
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:15
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

والا به خدا هر چی میشه میان میگن بزرگانی همچون " " "
خب برید گوش بدین با خواننده ما چی کار دارین ؟

188.158.24.183
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:34
tara tehrani

مرتضی پاشایی کلا یه البوم داده یه سال بیشتر نیست کنسرت میذاره رفت جزو بزرگان شما واقعا هم به شادمهر میگی بزرگ هم به مرتضی پاشایی ؟؟؟؟
هر کی رو میخاید چماق بکنید بزنید توو سر این واون ولی دیگه مرتضی پاشایی خیلی حرص داره بابا ....اصن معلومه زیادی شما فکر میکنی
ولی قطعا یه چیزیو با اطمینان تمام میتونم بگم که هر چی باشه البومش از البوم حمید عسکری واقعا بهتره مطمئنم

2.179.126.152
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 22:18
هانی

تارا خانم همین که مرتضی پاشایی یه آلبوم داده وتو کنسرتاش جا واسه سوزن انداختن نیست بدون که خیلی بزرگه وپیشرفت کرده.
شما حرص نخور خسته میشی.
اگه یه سری به سایتا بزنی واز موفقیت ومحبوبیت مرتضی پاشایی بخونی فک نکنم بد باشه.
هیچکس مث پاشایی نتونسته با یه آلبوم اینجور طرفدار پیدا کنه وکنسرتای شلوغ رو برگزار کنه که هر بار تمدیدم میشه.
سامان جلیلی واقعا خواننده خوبیه
صداش خیلی قشنگه.
امیدوارم همه خواننده های خوب وباپتانسیل موفق باشن.

46.224.239.168
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 00:07
hamed

اخه شما میای صدای فولادی سامان جلیلی رو با حمیدعسکری مقایسه میکنی؟؟؟ اصلا به عسکری هم میشه گفت خواننده؟؟؟ درحد مقایسه با جلیلی نیست ایشون..حالا پاشایی درست ولی عسکری اصلا خواننده حساب نمیشه...بازم صفت بزرگان موسیقی واسه خیلیا زوده...

198.143.190.89
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 13:45
tara tehrani

من واسه چیزی که ارزش نداره حرص نمیخورم اتفاقا سر به سایتا میزنم و خودمم اهنگای پاشاییو گوش میدم اما بزرگی توی موسیقی فقط به کنسرت برگزار کردن نیست خیلی از خواننده ها هم هستن که فوق العاده ان ولی انقد تند تند کنسرت نمیزارن من نمیدونم کدوم کنسرت پاشایی تمدید شده یه کنسرت 29 مرداد داشت یه دونه 2 مهر یه دونه هم 6 اسفند هیچکدوم هم تمدید نشدن شهرستانا هم از بین این همه کنسرت فقط لاهیجان بود تمدید کردنش ...حرف من این بود که ما نمیتونیم مرتضی پاشایی رو بزرگ بدونیم و در عین حال شادمهر رو هم بزرگ بدونیم و اسمشونو کنار هم بیاریم ...اینجوری به موسیقی پاپ خودمون توهین میکنیم ..در رابطه به موفقیت پاشایی هم منکرش نمیشم چون واضحه ...فقط اینکه بزرگی معلول سابقه و تجربه هم هست

2.179.112.15
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 21:33
هانی

تارا خانوم
همینه که میگم سر به سایتا نمیزنی دیگه
کنسرت لاهیجان بله تمدید شد خودتونم گفتی
کنسرت آستارا تمدید شددیشب بود امشبم تمدید شد.
کنسرت کیش تمدید شد
کرمانشاه یه روزه بلیط 4 سانس پاشایی به فروش رفت(14 و15 اردیبهشت کنسرت داره از دو روز پیش یه بلیطم نمونده)
کنسرت سنندج تمدید شد.
چون زیاد کنسرت میذاره اینجا وجاهای دیگه نمیتونن هرروز ازش بنویسن شما سر به وب هواداراش بزن که متوجه بشی.
وکسی که مردم دوسش دارن وخوب اجرا میکنه کنسرتاش تمدید میشه وازش دعوت میشه
مث پارسال که رفت چالوس وسنندج و 2 بار دیگه ام دعوتش کردن
هنوزم خیلی از جاها نرفته!!!!
این که شما فقط بلدی بقیه رو ببری زیر سوال اصلا کار قشنگی نیست هوای خواننده مورد علاقه خودتو داشته باش وبدون آگاهی حرف نزن.

46.224.156.205
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 21:35
هانی

ودر مورد اینکه گفتی بزرگی معلول سابقه وتجربه ام هست صد در صد درسته.
ولی اگه یه خواننده که بقول شما یه ساله آلبوم داده واینهمه طرفدار پیدا میکنه قطعا بزرگه!!!
منکرش میشی؟؟؟

46.224.156.205
Milad Zarei
151.233.142.132
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:06

مرسی از عوامل سایت موسیقی ما به خاطر این مصاحبه ....
برای سامان جلیلی عزیز هم آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم و از همینجا به همه مخاطبان موسیقی پاپ اینو میگم که خودتونو واسه آلبوم سامان آماده کنید و اونوقته که میفهمید خیلی از به اصطلاح همین خواننده ها ته صدای سامان رو هم ندارن...
ولی ای کاش که آلبوم زودتر میومد،ما خودمونو واسه اردیبهشت ماه آماده کرده بودیم...
در کل موفق باشید ...

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:07
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

به کوری چشم حسودا انشاالا
به نقل از وبلاگ رسمی سامان جلیلی :
تمامی مراحل مجوز انجام شده یعنی اینکه آلبوم از هر نظر آماده انتشار هست
فقط یک تایید نیاز داریم برای اینکه سی دی بره برای چاپ ..

188.158.24.183
سیدجلال
151.238.49.212
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:23

مرسی داش سامان...

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:23

الان سامان جلیلی سطحش از خیلی از خواننده ها بالاتره و تنها خواننده ای که بهش نزدیکه مهدی احمدوند

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 22:02
پژواک

بعد از شنیدن اهنگ ستاره مهدی احمدوند جز کوبیدن سر به دیوار کاری نمیتوان انجام داد ... سامان جلیلی رو با مهدی احمدوند مقایسه نکن

2.179.126.152
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 18:35
hadi

من عاشق جفتشون هستم
این نظر منه و فکر میکنم مهدی یه کم جلو تر از سامان باشه اونم به دلیل اهنگای بیشتر
ولی اینم بگم که صدای سامان از صدای مهدی یه کمی بهتره
ولی در کل کار هردوتاشون عالیه هر دو جزو بهترین خوانندگان هستند و اینده موفقی دارند

2.184.108.14
جمعه 26 اردیبهشت 1393 - 00:10
AMIR-HOSEIN

داش شاید تنظیم اهنگ ستاره یخرده ضعیف بود ولی هیچوقت سامان بدون مهدی احمدوند ب اینجا نمیزسید..تنظیم و اهنگسازی های ک مهدی براش کرد اونو ب اینجا رسوند.قطعا کار احمدوند بهتر و قوی تر از سامان جلیلیه

46.41.238.110
milad fard jokar
178.173.208.49
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 12:57

مرسی که این گزارش تو در اختیار ما گذاشتید.....سامان جلیلی یکی از بهترین ها در آینده خواهد بود بدون شک

پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 - 12:21
shayan

دوستان عزیز لطفا سامان جلیلی رو با مهدی مقایسه نکنید سامان تو کل کشور یدونه هست تو وبلاگ مهدی دیدید چی نوشته بود؟؟؟؟؟ گفته بود من اهنگ خوب نشنیدم امسال کلا به خواننده های دیگه توهین کرده واقعا برای خودش و هواداراش متاسفم خیلی مغروره سلطان پاپ کشور ------------------ ساااااااااااااماااااااااااااااان جلللللللللیللللللللللللی

2.187.42.31
hamed
198.143.190.89
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:17

سامان جلیلی بدون شک بعد از البوم واقعا به اوج میرسه...و اونجوری که خودش گفت صددرصد از همه ی رقباش وکسایی که هم سطحشن سبقت میگیره...سامان جلیلی بزرگترین اپشنی که داره اینه که حنجره ی طلایی داره وازصدای زیبایی برخورداره،و همین کافیه تا هرملودی ای رو به یه اثرماندگارتبدیل کنه..بدون شک این البوم سامانو به اوج میبره و به نظرم تنها کسایی که تو ایران فعلا قابلیت رقابت باهاشو دارن پاشایی و احمدوند هستندچون این دونفرهم بی نظیرن،،ولی باید دید این رقابت زیبا به کجاخطم میشه، امیدوارم رویای سامان تحقق پیدا کنه چون که واقع یک پدیده است،،،صمیمانه منتظر شاهکارت هستیم سامان جلیلی...

یاسمن
5.234.69.229
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:17

عشششششششششششقققققققق منی سامان حاضرم تا آخر عمرم صبر کنم تا آلبومت بیاد بیرون

آرش رحمانی
91.99.234.74
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:18

نیومده داره خودشو با فرزاد فرزین مقایسه می کنه!!
آخه تو کجا فرزاد فرزین کجا!

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:34
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

چه ربطی به مقایسه داشت؟
وقتی حوصله خوندن کل مطلب رو ندارین در موردش نظر ندین

-- به نظر من اجراهای «فرزاد فرزین» و اتفاقات ویژه‌ای که دارد خیلی خوب است --

این الان مقایسه بود ؟؟؟

65.49.2.187
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:11
سامان شجاعی هوادار سامان جلیلی (یه کوچولو بیشتر ایمان غلامی)

آرش رحمانی چرا الکی جو میدی ؟میخوای یکی بیوفته باهات .اخه مگه سامان جلیلی چی گفت؟ که الکی جو میدی

(تا انتشار پرتگاه چیزی نمونده ،وقتی هم که انتشار کرد میفهمی فرزاد فرزین کجا ؟سامان جلیلی کجا؟)

5.22.23.41
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 17:03
حمید

سامان جون تکه فرزین باید پیش سامان لنگ بندازه هوای خونه برگشته تموم جاده بارونه یه حسی تو دلم میگه تو در رفتی از این خونه هاهاهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

5.190.53.37
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 01:22
Milad72

به تخريب تو محتاجم براي حس كوبيدن
براي بالا بردن خوانندم بر از شوقم بر از تخريب
خخخخخخخ
در جواب كسي كه به فرزاد توهي كرده بود اخه اين جه مقايسه اي تا كي ميخوايين براي بالابردن كسي ديكري رو تخريب بكنين

2.182.92.113
tara tehrani
2.179.160.217
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:34

به شدت منتظر البومش هستم ♡واقعا سامان جلیلی استعداد فوق العاده ای داره و با پرتگاه به خیلیا ثابت میشه ♥
ایشالا کنسرتش هم زودتر برگزار بشه ♡♥ ممنون بابت عکسا خیلی خوب بود ...

علی زند.ل
2.178.88.168
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:38

نمی دونم جریان چیه همه ی صداها داره شبیه شادمهر و یگانه میشه
جالبه محسن یگانه هم از شادمهر تقلید کرده
جدیدا نمیشه صدا ها رو از هم تفکیک کرد
حمید عسکری-مرتضی پاشایی-سامان جلیلی-مهدی احمدوند و...
اینا همه کپی کردند از صدای شادمهر و یگانه ولی الان این همه طرفدار دارن!!!!

بعد کسی به احسان خواجه امیری و رضا صادقی و بابک جهانبخش و حامی و علی عبدالملکی که صداشون مال خودشونه و شناسنامه ی موسیقی پاپ داخل هستید اهمیت زیادی نمیده و جالب اینجاست که به آلبوم هاشون هم ایراد میگیرن

نمیدونم تا کی باید این وضعیت ادامه داشته باشه...

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:32
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

از نظر شما اینا شناسنامه هستن ولی از نظر ما کپی شناسنامه هم نیستن !

ما هم نمیدونیم جریان چیه که برای بالا بردن یه نفر باید چند نفر پایین کشیده بشن
اگه میخای خوانندت دیده بشه سعی کنید البوم خوب بدین نه اینکه دیگران خراب کنید برای ابادی خودتون

زنده باد سامان جلیلی و محسن یگانه و شادمهر عقیلی
چشم حسودا کور

65.49.2.187
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:25
elyar javadi

mohsen yeganeh masiresho kollan avaz kard va sabke khodesho dorost kard ta haddi ke kheylia alan mohseno taghlid mikonan vali baghie faghat darja mizanano taghlid mikonan

65.49.2.182
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:30
سجاد

آخه عزیز دلم کجا صدای این چند نفری که گفتی شبیه همه؟مثلینکه اصلا آهنگ گوش نمیدیا

5.22.3.136
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 17:06
حمید

برو بابا اینم نظره فقط سامان وشادمهر

5.190.53.37
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:22
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

اگه از نظر شما اینا شناسنامه هستن از نظر ما کپی شناسنامه هم نیستن !

به خوانندهای دیگه بی احترامی نکنید هر خواننده ای مخاطب خودش رو داره !

65.49.2.187
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 22:31
هانی

اینایی که گفتی شناسنامن؟؟؟
چه جالب!!!!!!!!!!
کجای صدای مرتضی پاشایی با یگانه وشادمهر وعسکری قابل تشخیص نیست؟؟؟
شما قدرت تشخیص نداری گوش نکن برو آهنگای شناسنامه ها رو گوش کن.
زنده باد مرتضی پاشایی بااحساس.
سامان جلیلی ام از کسی تقلید نمیکنه جنس صداشون شباهتایی داره نه سبکشون.

46.225.53.212
وحید
5.238.156.1
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 13:42

سامان داره پخته میشه خدایش بهترین خوانندس سبکشم جالبه

ugsomedavid
151.247.8.64
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:01

مثه اینکه بازم قراره صبر کنیم....دیگه طاقتم داره تموم میشه ولی می دونم که این انتظار می ارزه به اون چیزی که منتظرشیم...سامان یکی از بهترین ها خواهد شد در آینده خیلی نزدیک نه اینکه الان نباشه نه ولی بعد آلبوم خیلیا تازه آشنا میشن باهاش و عاشق کاراش درجه یکش میشن....منتظر تک آهنگها و موزیک ویدئو "شعله دار" هستیم شدیداً تا رسیدن آلبوم...."شعله دار تاریکی من باش........"

رضا خ
2.184.249.154
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:02

سلام. بازم میگم بهترین خواننده دنیاااااااااااااااااااااااااااااااا سامان جلیلی.
دوست دارم سامان جون یکی هستی تو دنیاااا.
ایشالا هر چه زود تر آلبومت بیاد و چشمم حسودا کور بشه ایشالااااا.

javad nasseri
174.127.81.2
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:13

دوست دارم بچه محل...من بهت ایمان دارم...اطمینان دارم پرتگاه یکی از بهترین آلبوم های چند سال اخیر موسیقی ایران میشه.....ایشالا مؤفق باشی....

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:23

آقای ناظری اگه مصاحبه روبادقت بخونی این آقافقط ازخودش تعریف میکنه البته توقعی ازش نیت چون دهه هفتادی هست من گفتم شهرام شکوهی پدیده این چندسال اخیربوده من خودم شهرام شکوهی رودوست دارم اماطرفدارش نیستم والبته حرف شمادرست ایشون ای کاش حداقل زنگ تفریح باشن که اونم نیست انشالله چندسال دیگه سامان جلیلی دارای شهرت جهانی میشه شک نکن چون باعکسایی که درپایین مصاحبه هست ایشون درکارمدلباس هم فعالیت شدیدی داره همراه باساعت

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:53
tara tehrani

یعنی چی دهه هفتادیه ؟ دیگه همین کم بود که بخاطر سال تولد وسن وسال کار یه هنرمند رو قضاوت کنید ...من کاملا مطمئنم که شما حتی یک درصد سامان جلیلی رو نمیشنسید اگه برید دو تا اهنگ ایشون رو گوش بدید وکاور ها رو نگاه کنید متوجه میشید سامان جلیلی خیلی کم عکس میندازه و کاور نصف اهنگا رو با یک عکس درست کردن حالا بخاطر البوم 4 تا عکس گرفته رفت توو کار مد؟؟؟؟به کوری چشم هر ان کس که نتوان دید ایشالا البومش ایرانو میترکونه ...و اونایی که زنگ تفریح هستن هم خودشون اعتراف خواهند کرد ...الان این مدلیه که طرفدار هر خواننده ای میگه خواننده ما پدیده چند سال اخیر بوده ...واقع بینانه شهرام شکوهی چه تحولی ایجاد کرده البومش چقد فروخته ...امتیازش توی موسیقی ما چقد بوده ...این امتیازا رو خود مردم میدن دیگه ...پدیده کسیه که یه سبک جدید بیاره یه تنوع ایجاد بکنه که مردم قبولش کنن به غیر از شادمهر تووو این چن سال فقط بنیامین با البوم 85 بنظر بنده پدیده بود .... و ابته کارهای خواننده های دیگه هم باارزش بوده مسلما ...

2.179.126.152
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 00:01
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

موسیقی ما تایید کن ! اینجا قسمت نظرات خواننده محبوب منه و من فقط جواب طرفدارای دیگه رو میدم
این حق ما هست که از خواننده محبوبمون دفاع کنیم !
-------------------------------------------------------------------------

اخه این کجاش پدیده هست ؟
من یه مصرع از اهنگ ایشون براتون میخونم توجه کنید
ها ها ها ها ها ها ها ها هو هو هو هو هو هو هی هی هی هی
خداییش شما به این میگید پدیده ؟ در سن 40 یا 50 سالگی رفت در یک مسابقه اون ور اب شرکت کردن و در مرحله مقدماتی حذف شدن ! و ما نمیدونیم کسی که اول رفته اون ور ازمون داده تا خواننده لس انجلسی بشه و ردش کردن بعد اومد ایران به راحتی مجوز گرفت !
اگه خواننده های دیگه هم این ارتباطات داشتن الان مایکل بودن نه اینکه بنده خدا سامان 3 سال درگیر جمع کردن و مجوز برای یه البوم باشه

سعی کنید به خواننده های دیگه توهین نکنید تا به خوانندتون احترام بگذاریم !!

65.49.68.170
راشین
37.63.205.238
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:33

عاااااااااشق اهنگاتم.با تک تکشون خاطره دارم.راستی همشهریتم هستم بچه بابلم.چرا همه جا کنسرت میزاری جز محموداباد اخه انصافه ؟محمودابادم خواننده ها ماشالله فقط تو شرکت نفت کنسرت میزارن.

mehrdadss
46.4.238.70
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:37

خیلی ممنون که با سامان مصاحبه کردین. از سایت موسیقی ما تقاضا دارم با مهدی احمدوند هم مصاحبه انجام بده. مهدی هم آلبومش به اسم "از این ساعت" به زودی منتشر میشه
ایشالله آلبوم هردوشون هر چه زودتر منتشر میشه و جواب محکمی به همه‌ی این خواننده‌های به اصطلاح بزرگتون داده میشه
امسال سال مهدی احمدوند و سامان جلیلی هست. موسیقی دوستان منتظر باشید 4 تا آهنگ خوب بشنوین
انقدر هم سنگ خواننده‌ای که تا حالا یه کنسرت هم نداشته و میترسه تو برنامه‌های تلویزیونی شرکت کنه بهش بگن زنده بخون رو به سینه نزنین

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:39

بی صبرانه منتظر آلبوم و کنسرت هاش هستم
صدا و آثارش رو بسیار می پسندم

ali safari
5.233.128.85
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:44

به نظر من که مطمعنم البوم خوبی شده چون از تیم ترانه و تنظیم عالی کشورمون استفاده کرده و اهنگسازی سامان که دیگه خودتون در جریانید ...
با تشکر از زحمات فراوان علی دانشفر عزیز
همچنان منتظریم که البوم بیاد قطعا جواب همه انتظاراتو میده...

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 14:50

خواننده ی خوبیه فکر میکنم حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشه و اینده ی درخشانی در پیش رو . ولی خیلی زوده که بگیم تو موسیقی کشور یه ستاره هست هنوز باید خیلی تلاش کنه و در ضمن امسال خوانندگان بزرگ و پر طرفداری چون محسن چاوشی. علی عبدالمالکی.فریدون اسرایی. بهنام صفوی.و......... البوم میدن که این کار سامان جلیلی رو خیلی خیلی سخت میکنه به هر حال براش ارزوی موفقیت میکنم.

mojtaba-bandpey
72.46.158.36
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:17

سلام - خیلی خوشحال شدم - سامان نشون بده که خون بچه های بندپی تو رگاته - به حرف کسی هم کاری نداشته باش- با قدرت اولین البومتو بده بیرون تا پله های ترقی رو زود طی کنی - همین الانم خیلی قبولت داریم داداش
خیلی زود پخته شدی و زود از هم سطح های خودت فاصله گرفتی با اهنگات

Léon .
37.254.92.59
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:27

همه شدن شادمهر

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 22:06
tara tehrani

شما هنوز نگران اینی که شادمهرو بدزدن ؟؟ خوبه همچنان درگیر باشید ...این بحث هم قبلن شده و خیلیا هم جوابشونو گرفتن خواهشا دوباره شادمهرمون شادمهرمون راه نندازید

2.179.126.152
Nima Hjz
5.236.1.21
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:32

ما منتظریم ...

زهرا
2.190.251.170
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:37

واقعا عالیه داره میزنه رودست استادش هاااا :)
منکه نشنیده میدونم عالیه ایشالا هرچه زودتر پخش بشه!
عکسام عالین!!!!

ali sniff
2.187.10.42
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 15:39

یـــنی چی آخه ؟؟؟ چرا انقد هوادارارو معطل میکنی ؟؟ اول گفتن قبل عید بعد شد فروردین بعد اردیبهشت الانم که میگه تابستون..تابستونم لابد میشه پاییز دیگه ... اه

Maysam Darabi
220.233.92.83
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:05

ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺑﺨﻮاﺩ ﺻﺪا ﻳﺎ ﺳﺒﻚ ﻛﺴﻴﺮﻭ ﺗﻘﻠﻴﺪ ﻛﻨﻪ ﺧﻮاﻧﻨﺪﻩ ي ﺿﻌﻴﻔﻳﻪ
ﻭﻟﻲ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺟﻠﻴﻠﻲ ﺑﺎ ﺑﻘﻴﻪ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﻪ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﺗك ﺁﻫﻨﮕﺎﻱ ﻛﻪ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﻳﻚ ﺑﺎﺭ ﻣﻴﺪﻩ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺑﺴﻴﺎر ﺯﻳﺒﺎﻩ,ﻣﻦ ﻃﺮﻓﺘﺎﺭﻩ 2ﺁﺗﻴﺸﻪ ي ﺷﺎﺩﻣﻬﺮ ﻋﻘﻴﻠﻴﻢ ﻭﻟﻲ ﺑﻌﺪ اﺯ ﺷﺎﺩﻣﻬﺮ ﺧﻮاﻧﻨﺪﻩ ي ﺧﻮﺑﻲ ﺟﺎﺷﻮ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻪ ﺑﮕﻴﺮﻩ,ﻭﻟﻲ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺟﻠﻴﻠﻲ اﮔﻪ ﺧﺮاﺑﺶ ﻧﻜﻨﻦ ﭘﺘﺎﻧﺴﻴﻠﺸﻮ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ي ﻣﻮﺳﻴﻘﻲ ﭘﺎﭖ ﺑﺸﻪ ﭼﻮﻥ ﻭاﻗﻌﺎ ﺷﻌﺮ ﻭﺁﻫﻨﮓﻭﻭﺗﻨﻆﻴﻢ ﺁﻫﻨﮕﺎﻱ ﺳﺎﻣﺎﻥ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺣﺮﻓﻪ اﻱ ﻛاﺭ ﻣﻴﺸﻪ
اﮔﺮﻡ ﺁﻟﺒﻮﻣﺶ اﻧﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻛﺸﻴﺪ ﻛﻪ ﺑﻴﺎﺩ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺗﻌﺠﺐ ﻛﺮﺩ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻣﺠﻮﺯ ﮔﺮﻓﺘﻦ اﻧﺮﮊﻱ و ﺻﺒﺮﻩ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﻣﻴﺨﻮاﺩ,
اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺁﻟﺒﻮﻣﺶ ﺑﻴﺎﺩ و ﻣﻂﻤﺌﻧﻢ ﻛﻪ ﻣﺜﻠﻪ ﺑﻤﺐ ﻣﻴﺘﺮﻛﻪ ;;)

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:20

ممنون از این مصاحبه ی عالی
ولی من موندم چرا از مهدی احمدوند نمینویسید!!!!!!!!آلبومش آخر این ماه میاد خب یه مصاحبه هم از مهدی بگیرید
آلبوم سامان حرف های زیادی واسه گفتن داره
و یه چیز دیگه:
خواهشا این تفکرات بچگانه را از ذهنتون دور کنید که میگید فلان خواننده از فلانی تقلید میکنه(واقعا بچگانه است و نباید ما از موسیقی پاپ ایرانی اینجوری یاد کنیم)
چندین بار مهدی احمدوند -محسن یگانه-سامان جلیلی-مرتضی پاشایی و..... زنده خوندن وکاملا واضحه که اصلا تقلید نیست
من مطمئنم که اگه شادمهر این موقع میومد روی کار ما میگفتیم شادمهر داره از فلانی تقلید میکنه
هر کسی سبک و تحریر و صدای خاص خودشو داره
چند نمونه کسانی که تقلید میکنن مثل پویا سالکی که حتی اول کار خودش عکس سایه یگانه را هی کنار عکس خودش میذاشت و خودش با خودش اینکار رو کرد
یا مثلا هادی کولیوند که من خیلی صداشو دوست دارم که از استاد چاوشی تقلید کرد ولی بعدها خیلی کم از استاد چاوشی فاصله گرفت و تقریبا خوش شد
و...............
صداها نزدیک به هم شده خواهشا این افکار را از ذهنتون دور کنید
<<<<<<<<<منتظر آلبوم از این ساعت مهدی احمدوند باشید>>>>>>>>>>>

محمد
178.157.43.187
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:25

واقعا سامان جان دمت گرم فقط کی این تک ترانه هاتو پخش میکنی تورو خدا زود پخش کن

سجاد
151.247.8.25
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 16:51

تازه داشتم فکر میکردم! دیدم چقدر من ترک هایی که ازش پخش شده رو دوست دارم...

امیدوارم دست از پیشرفت برنداری...

abolfazl zelzal
2.187.65.241
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 17:42

اگه آلبومش مثل همین تک آهنگایی که اخیراً منتشر کرده ، باشه ، نمیتونه حرفی واسه گفتن داشته باشه
و این ادعایی که داره ( تمام تلاش من فاصله گرفتن از خواننده‌هایی است که الان هم سطح آن‌ها هستم ) نمیتونه عملی بشه.
منتظر میمونیم تا ببینین چی میشه.

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:02

عند همه چی به سامان ختم میشه ... شما قسمت نظرات وب رسمی و حتی وب های هواداران ایشون ترافیکی داره که خیلی از سایت های بزرگ موسیقی ندارن پس معلومه یه چیزی هس .. دعا کنین این آلبوم نیاد که اگه بیاد بهترین آلبوم دهه ی 90 اومده تردیدی نیست ... در ضمن تردید هم یکی از آهنگای سامان هستش که ایران رو منفجر کرد .... منتظریم شدید ...
یا علی ...

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:08

چهارتا هم سطح بگو بشناسیم

rezaghq
2.180.173.50
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:16

خسته نباشید میگم به سامان عزیز در جواب اونایی که میگن این خواننده یه خواننده معمولیه اینه که وقتی آلبوم اومد اینو می فهمن که در سطح خوانندگان بالای کشور قرار داره اونم البومی که سه سال و نیم طول کشیده و مطمئنم جزو 5 آلبوم برتر سال میشه

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:27

این اهنگ گوش کنید بعد به قدرت صدا پی میبرید
http://samanjalili.blogfa.com/post-36.aspx
سامان جلیلی حس ارامش

به آغوش تو محتاجم برای حس آرامش
برای زندگی با تو پر از شوقم ، پر از خواهش
به دستای تو محتاجم برای لمس ِ خوشبختی
واسه تسکینه قلبی که براش عادت شده سختی
به چشمای تو محتاجم واسه تعبیر این رویا
که بازم میشه عاشق شد تو این بی رحمی ِ دنیا
به لبخند تو محتاجم که تنها دلخوشیم باشه
بذار دنیای بی روحم به لبخند تو زیبا شه
به تو محتاجم و باید پناه هق هقم باشی
همیشه آرزوم بوده که روزی عاشقم باشی

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:28
رویا حبیبی

چه شعر قشنگی...............

94.183.113.159
Milad Zarei
151.233.142.140
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:33

آقا ما 4 سال واسه این آلبوم صبر کردیم خدا کنه زود مجوزشو بدن و به تابستون نکشه...
اینجوری واسه بعضیا هم بهتره....
سامان جان خودت یه کارش کن ....

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:35

اهنگ فرصت زندگی سامان جلیلی

http://samanjalili.blogfa.com/post-47.aspx

فرصت زندگی داری به خاطرم خطر نکن
به پای این شکسته دل جوونیتو هدر نکن
حیفه بمونی با غمه عشق من بی خانمان
به شعله نگاه بکن منم یه شمع نیمه جون
میشناسمت ای خوب من وابسته ای مثل خودم
من نمیخوام درگیر این دردی بشی که من شدم
همین قدو بهت بگم خسته و وامونده شدم
تقدیر بی وفا میگه مهمون ناخونده شدم
اینکه بهت میگم برو خیال نکن که راحته
بدون که بعد رفتنت دلم فکر شکایته
نگاه بی تفاوتم ترسی از برگشتنت
خواستم بیفته از سرت عادت دل تنگ شدنت

سخته گذشتن از همو عشقی که پوچ و خالی نیست
با سر نوشت چه میشه کرد وقتی دیگه مجالی نیست

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 18:54

سامان ماه ماه

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 20:36

٢تا مطلب ميخاستم بگم
١اينكه نميدونم چرا اينقدر اسم شادمهر مياد با اينكه واقعا ضعيف شده كاراش نسبت به قبل،
٢اينكه سامان جليلي سليقهي مردم رو خوب پيدا كرده و كاراش واسه عامه مردم مورد پسنده
و اين خيلي خوبه،

موریس
188.34.235.28
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 20:37

سلام..
من فکر میکنم آلبوم پرتگاه حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشه....
صدای سامان خیلی خوشکله..
آخرین تک آهنگشم به نام دوست دارم واقعا عالی بود...
آرزوی موفقیت میکنم برای این خواننده ی خوش صدا وآینده دار کشورمون...

meysam
62.102.133.77
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 20:47

سامان خوبه فقط امیدوارم اشتباه محسن یگانه رو نکنه

nas.rz
85.185.18.3
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:24

سامان جان بابت آهنگ تردید ممنونم..عالی خوندی عزیزم.
دل بستن به سختیه دلت رسیدم از خودم به امن ساحلت
بی تردید من عاشقت شدم شبی که لحظه هادقایقت شدم

ترسیدی از اینکه بد بشم چی دیدی از دلم که از تو رد بشم
من بی تو یه مرگ مزمنم یه ارزوی پوچ که غیرممکنه

احساس منو عوض نکن بمونو خونه رو برام نفس نکن
کابوسه نبودنت منه خیاله رفتنت برام جهنمه

میمیرم برای تو هنوزبه پای من نشین به پای من نسوز
تردیدت غرورموشکست به دست غم سپرده هرچی بود و هست

دلگیرم ازاین هجوم دردکه توخیال تو غم اشیونه کرد
اشوبم من از نبود توبهم نمیرسه تب وجود تو

احساس منو عوض نکن بمونو خونه رو برام نفس نکن
کابوسه نبودنت منه خیاله رفتنت برام جهنمه

میمیرم برای تو هنوزبه پای من نشین به پای من نسوز
تردیدت غرورموشکست به دست غم سپرده هرچی بود و هست

علی زند.ل
2.178.117.31
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:50

من عاشق صدا و کارای شادمهر هستم
شادمهر پدیده ی موسیقی ما بوده و هست اما متاسفانه از دستش دادیم

و با تمام احترامی که برای هورادان محسن یگانه قائلم باید بگم که محسن یگانه با کپی برداری از صدای شادمهر به شهرت رسید و لی این رو هم قبول دارم که سبکش رو کلا عوض کرد

در ضمن دوستایی که گفتن اون خواننده ها کپی شناسنامه هستن(چند کامنت بالا تر) فقط و فقط یه سرچ کنن تو گوگل تا معلوم بشه شناسنامه ی موسیقی پاپ ما چه کسانی هستند

یه نمونه ش احسان خواجه امیری که اونقدری طرفدار بین المللی داره که توی همون گوگل ببینید
حسودی به احسان و بقیه ی کار بلد ها؛حسودی به پیشرفت موسیقی پاپ کشورمونه

در ضمن بهترین آلبوم سال 91 "عاشقانه ها" بود

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 13:49
tara tehrani

عاشقانه ها که فوق العاده بود ...اصلا نمیشه احسان خواجه امیریو با محسن یگانه و چاوشی و اینا مقایسه کرد ... واقعا اهمیتی که احسان خواجه امیری به کسایی که باهاشون کار میکنه چه ترانه سرا چه اهنگساز تنظیم کننده هیچ کس دیگه ای نمیده نمونه اش هم روزبه بمانی که ممنوع الاسم بود ...

5.236.230.216
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 19:46
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

قطعا هر کسی به خواانده ما توهین کنه ما هم جوابشو میدیم !

65.49.68.170
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 21:00
حسن عاشق چاوشی

کی رو با کی مقایسه میکنی؟؟؟؟؟
محسن چاوشی مولفه.... داری با احسان مقایسش میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته صدای احسان خیلی خوبه ولی این مقایسه ها نتیجه ای نداره...

95.38.234.46
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 11:51
حسام تاجکی

تارا - تو داری کیو با کی مقایسه میکنی؟؟؟ احسان خواجه امیری رو با محسن یگانه ای که از 12 سالگی داره ساز زنده تمرین میکنه و رو تحریراش کار میکنه؟؟؟ احسان خواجه امیری که با اسم باباش اومد بالا و برای محبوب شدنش آلبوم من و بابا رو داد بیرون؟؟ احسان خواجه امیری که حتی آهنگسازی هم بلد نیست همه آهنگاشو دیگران براش میسازن؟؟ با این حرفت نشون دادی از دنیای موسیقی خیلی عقبی. احسان خواجه امیری فقط و فقط یه خوانندست و الحق و الانصاف صدای خوبی داره. بهترین آلبوم سال 91 هم حباب بود.

یه جاستی.

91.98.211.250
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 19:12
الناز

یگانه و چاووشی کسایی هستن که اگه الآن جزو بهترین های پاپ ایران هستن!همش با سعی و تلاش خودشون به اینجا رسیدن!نه بابایی داشتن که بخوان از اسمش استفاده کنن،نه پول هنگفتی داشتن که بخوان با اون خودشون رو بکشن بالا!حالا من اطلاعاتم درباره ی یگانه بیشتره.هیچی نداشته!و با سعی و تلاش و سختی کشیدن های خیلی خیلی زیادی به اینجا رسیده!و الحق که استعداد و تلاشش قابل ستایش هست!
محسن یگانه با شادمهر عاشق موسیقی پاپ شده!
من همیشه میگم تو این دوره الآن بهترینهای پاپ ایران،یگانه،چاووشی،خواجه امیری و صادقی هستن!

151.238.172.237
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 23:36
tara tehrani

شما برو نظر اقای محمد جزو اخرین کامنت ها هستش رو بخون درسته جاستی هستی ولی دیگه طرفداری بی پایه و اساس بیشتر از مفید بودن واسه خواننده خودتون مضر هست...واقعا محسن یگانه و احسان خواجه امیری رو یکی میدونین ؟؟؟؟ شما مثلا الان از اونایی که توو موسیقی جلویی ؟؟؟ یه فیلم کنسرت احسان خواجه امیری توو تور امریکاشونو ببین بعد کلا به خودت اجازه نمیدی بری کنسرت های بعضی به ظاهر حرفه ای ها

2.179.120.149
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 01:30
غزال ن

خانم تارا يه مقدار واقع بين باش يه جورى ميگى نميشه مقايسه كرد كه انگار به جاى احسان خواجه اميرى ميخواستى بگى ا. ح. !
بعد هم چرا راه دور بريم شما فيلم اجراى زنده ى بخند يا ضربان معكوس رو دانلود كن ديگه نيازى به بحث حرفه اى يا نيمه حرفه اى ندارى
از لحاظ قدرت صدا هم قدرت صداى يگانه بيشتر از خواجه اميريه ولى صداى خواجه اميرى از لحاظ موسيقايى تربيت شده اس
شما مقايسه كن اولين آهنگاى هيت هر دو نفر رو
اولين آهنگ هيت احسان ( براى اولين بار) بود كه تيتراژ يه سريال پربيننده بود كه هر شب هم پخش ميشد
اولين آهنگ هيت يگانه نشكن دلمو بود كه غير مجاز و تو يه زير پله خونده شد و ترانه سراش شخص معروفى نبود بلكه خودش بود و آهنگ به بدترين شكل ممكن پخش شد يعنى بدون هيچ پشتوانه اى
شرايط رو كاملا با هم بسنج!

109.110.190.19
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 20:11
tara tehrani

خانوم غزل ن چه ربطی داره من خودم کنسرت احسان خواجه امیری رفتم کنسرت یگانه هم رفتم کنسرتای یگانه نصف اهنگو مردم میخونن نصف دیگش هم خودش حرف میزنه
یگانه برای نشکن دلمو موزیک ویریو منتشر کرد بعد هم اون زمان کلا دو تا اهنگ پاپ نداشتیم صداش هم شبیه شادمهر بود خب اینا خیلی موثره تیتراژ که یگانه هم داشته ولی تیتراژ های احسان همیشه جزو هیت ترین اهنگاشه و البته که اون قضیه مافیا هم کاملا درسته ولی خب همینه که هست دیگه نمیشه کاریش کرد

2.179.121.246
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 00:14
غزال ن

شما خودت همين مثالو مى زنى اونوقت به من مى گى چه ربطى داره؟! منم كنسرتش رفتم و سر يه سرى از آهنگا خودش از مردم خواست همراهى نكنن
نصف ديگه اشو خودش حرف ميزنه؟!؟!! خواهر من ديگه چرا دروغ ميگى؟ خواجه اميرى هم تو كنسرتش مشكل نفس گيرى و ارتباط با مخاطبو داره
خب اينا هم اشكاله ديگه
كدوم كليپ؟ خواهر من ما هم تو اون دوره زندگى كرديم كليپى نبود اون دو نفر اصلا نه چاووشى بود نه يگانه…
ما اون موقع دو تا آهنگ پاپ نداشتيم؟
نداشتيم؟
خوبه كم كم دارين خودتون هم مافيا رو قبول ميكنين…
بعد هم اثبات برترى خواجه اميرى به چه قيمت؟ يه نگاه به كامنتت بنداز هيچ جاش به واقعيت نميخوره…شباهت صدا به شادمهرو تا حدى قبول دارم كه اونم همون ده سال پيش بود و بعد تموم شد…
مقايسه ى دو هنرمندى كه يكيشون به معنى واقعى كلمه مؤلفه و ديگرى در نود و نه درصد موارد صرفا اجرا كننده اس مسلما هيچ نتيجه اى به دست نميده…

109.110.177.128
Farzad CanCel
206.190.138.21
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 21:59

از طرف هواداران ســـلـــطــان احـــســـاس مـــجـــیـــد خـــراطـــهــــا مجاز شدن ســـــــامــــــان جـــــلـــیـــــلــــی رو به ایشون و هواداراش تبریک میگم ... مطمئنا سامان حرفای زیادی واسه گفتن خواهد داشت ... با آرزوی موفقیت بیشتر برای سامان عزیز

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 19:32
milad fard jokar

مرسی داداش از حمایتت واقعا که تو طرفدار سلطان احساس هستی
قابل توجه بعضی از هوادارای حالا اسم نمیبرم ........بازم مرسی داداش از حمایت

178.173.208.172
حمیدرضا R2
37.255.32.96
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 22:01

واقعا خیلی خوشحالم که سامان داره آلبومش رو منتشر می کنه.واقعا آهنگ های قبلیش زیبا و قوی بودن و ینده از طرف هوادارای علی اصحابی به سامان تبریک میگم.

چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 22:28

سامان جان میخوامت خیلی زیاد.
حس آرامش و فرصت زندگی فوق العاده بودن

hamed
151.245.14.83
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393 - 23:46

برای سامان عزیز ، هم استانی خوب و خوش صدای کشورمون آرزوی موفقیت میکنم.
تا حالا که نسبت به تجربه ی کم و سن پایینش خوب پیش رفته و تونسته نظرات مخاطبانشو به خودش جلب کنه و هوادار جمع کنه.
امیدوارم روز به روز بهتر و پخته تر بشه و آلبومش هم هر چه زودتر بیادو آلبوم خوبی بشه. خودم جزئ اولین کساییم که ازش حمایت میکنم و آلبومشو میخرم.

ali mohamediyan
76.164.208.101
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 00:21

با این که سامانو خیلی دوست دارم و بعنوان کسی که هنرو دوست داره بهش احترام میزارم....ولی تو ایران هیچکس مثل مجید خراطها کنسرت برگزار نمیکنه...وقتی میشینیو گوش میدی محاله بغض نکنی

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 19:25
milad fard jokar

مرسی از نظرت داداش
بله داداش سلطان احساس یکی از بهترین هاست
ولی سامان هم داداش به زودی کنسرت هاش شروع میشه و خیلی چیزا رو ثابت میکنه

178.173.208.172
mehdi007
199.190.46.15
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 02:47

یکی از ضعیف ترین خواننده های البوم اولیه
وکالش فوق وحشتناک ضعیفه چی داره سر موسیقی ایران میاد که جلیلی بشه ستاره اش سیل این موسیقی رو ببره یه سری تین ایج ام افتادن تو نت نوردی فک میکنن خبریه!

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 04:46

منم خیلی دوست دارم همه ی تلاشم رو بکنم تا بشم یکی مثل بیل گیتس یا استیوجابز ولی وقتی نمیشه خب نمیشه دیگه حالا بیام تا اخر عمرم هی تلاش بکنم و هی تلاش بکنم ولی وقتی نمیشه که بشه خب نمیشه که بشه دیگه!!! شما اقای جلیلی هم همینطور یعنی هرچی تلاش هم بکنید شاید از اینی که هستید تکون نخورید ولی مطمئن باش هیچگاه حتی به هزاران کیلومتری امثال استاد چاوشی هم نمیرسی.البته نه که شما نخوای برسی ولی خب نمیتونی برسی دیگه.البته استاد چاوشی که یه استثنا هستش شما حتی به خود محسن یگانه هم که ازش تقلید میکنی هیچگاه نخواهی رسید.

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 13:40
tara tehrani

بیل گیتس و استیو جابز ؟؟؟؟؟ هه هه هه
شما سعی کن یه ادم حقیقی مفید باشی و این خیلی بهتر از اینه که یه ادم مجازی مخرب باشید حالا بیل گیتس پیشکشتون ...که اون هم البته خیلی علمی تخیلی میشه ...مشکل اما ممکنه ،،، سامان جلیلی همین الان هم جزو بهترین هاست اگه شما با همه ی اونایی که مشهور و صاحب سبک هستن صحبت کنی میفهمی که خودشونم فکر نمیکردن به اینجا برسن ولی خب امیدوار بودن و تلاش کردن البته من افراد صاحب سبک رو گفتم نه اون افرادی که توو شعراشون از باکتری و میکروب استفاده میکنند یا به اکتشافات جغرافیایی پی میبرند ...شما هم عوض سعی کردن در جهت تخریب و تحقیر دیگران که مطمئنا نتیجه ای جز کوچک شدن خودتون نداره برید و همون ادم حقیقی مفید بشید از طرفدارای واقعی چاوشی هم عذر میخام ولی باید با هر کسی مثل خودش حرف بزنی ...وگرنه محاله متوجه بشه ...چراافکر میکنید با این لحن حرف زدن و تحقیر کردن دیگران خواننده ی خودتونو دارید بزرگ میکنید ؟؟؟؟

5.236.230.216
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 19:22
مرده و کشته سامان جلیلی و دیونه سامان

چرا جو الکی میدی ؟؟؟؟؟تو هم یکی از اونایی که نمی خوای سامان پیشرفت کنه...
هی استاد چاووشی استاد چاووشی بخدا خیلی خندیدم
باز هم خوبه این نظرو گذاشتی چون موجب خنده ی ما میشی مرسی از این نظرت خیلی خنده دار بود
اینو بدون سامان مجوزش گرفته شده و به زودی معلوم میشه که میتونه از جاش تکون بخوره یا نه
بازم مرسی از این نظره خنده دارت :)))))))))))))
اگه بازم از این نظرایه بی معنی و بی محتوا بزاری مطمن باش به خوانندت توهین میکنم
چون ما طرفداری سامان جلیلی توهین و تخریب تو ذاتمون نیست
پدیده موسیقی ایران سامان جلیلی که با آلبوم پرتگاهش دهن یکی مثل تو رو میبنده یا بقیه میکنه
و از نظری که دادی هم معلومه که اصلا از موسیقی سر در نمیاری

178.173.208.172
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 21:07
علیرضاH(هوادار مهدی احمدوند)

یه بار جوابتو دادم متاسفانه آدمین نمیخواد تایید کنه
اولا اسم استاد چاوشی را از بغل اسمت پاک کن اگرم میخوای باشه تخریب نکن عزیز من
طرفداران استاد چاوشی مث خودش با شخصیت هستن من موندم تو چرا طرفدار چاوشی هستی با این طرز حرف زدنت
آخه واقعا ته ته ته بی معنی و بی ربط بود نظرت
شادمهر هم که همون اول شادمهر نبود هر خواننده ای جای پیشرفت داره
به قول یکی از بچه ها جواب تو را باید با آلبوم داد!!!
به امید منفجر شدن ایران با آلبوم<<<<از این ساعت>>>پدیده پاپ موسیقی ایران مهدی احمدوند و آلبوم پرتگاه سامان جلیلی

188.136.138.5
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 22:21
هانی

دوستان جوای نوید ترابی رو ندین.
ایشون معروف هستن به آقای تخریب!!!!!!!!!!
عالم وآدم بده جز استاد کبیر ایشون
فک کنم یادشون رفته استادشون بیشتر از یه دهه دارن میخونن وتازه طرفدار پیدا کردن ههههههه

46.224.239.168
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 00:09
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

موسیقی ما تایید کن
این حق منه که در پست خواانده محبوبم در مقابل حرف های بی پایه و اساس دفاع کنم
این پست مطعلق به هواداران شاهزاده موسیقی پاپ سامان جلیلی هست !
----------------------------------

خواننده شما از س.ق تقلید کرده و میکنه الان شما بهش میگی استاد !!
اون وقت خواننده ما که از اول خودشو معرفی کرد و گفت من سامان جلیلی هستم به جایی نخواهد رسید ؟

یعنی خواننده ما که 23 سالشه اجرای زنده داره کنسرت میزاره به جایی نمیرسه اونوقت خواننده شما که بعد از این همه البوم هنوز یک کنسرت و اجرای زنده نداشه میشه استاد !!

65.49.68.170
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 02:24
نوید (طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر) ترابی(طرفدار استاد محسن چاوشی کبیر)

ببینید دوستان در هر رشته و حرفه ای اشخاصی وجود دارن که کعبه ی امال دیگران هستن و خیلی ها ارزو دارن به نزدیکی این اشخاص برسن و حتی در جایگاهی شبیه به انها قرار بگیرن.مثلا در فوتبال همه ی مربیان کعبه ی امالشون سرالکس فرگوسن کبیر هستش و همه ی تلاششون رو میکنن تا به افتخارات این مرد بزرگ برسن ولی خب نمیتونن چون فقط یک سرالکس وجود داره و هر مربی دیگر خودش رو هم بکشه باز به جایگاه این مرد نمیرسه.در موسیقی هم در حال حاضر در ایران کعبه ی امال بسیاری از خواننده ها رسیدن به جایگاه استاد محسن چاوشی هستش ولی خب با استعدادترین خواننده ها هم نمیتونن به جایگاه استاد برسن و هرچقدر هم تلاش کنن بازهم توانایی رسیدن به استاد رو ندارن.عرض کردم با استعدادترینها هم نمیتونن دیگه چه برسه به سامان جلیلی که من استعداد خاصی در ایشون مشاهده نمیکنم!!در هر حال اقای جلیلی هرگاه تونست خودشون رو از تقلید و تکرار نجات بده و از زیر سایه ی محسن یگانه که مقلد ایشون هم هست بیرون بیاد تازه میتونه امیدوار باشه در همین جایگاهی که هست بمونه و به پیشرفت هم فکر کنه.

2.146.244.115
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 12:00
سامان کیانی

سامان جلیلی خیلی خواننده خوبیه و خیلی جای پیشرفت هم داره این که معلومه اما باید بگم هانی مثل این که زیاد حالت خوب نیست چاوشی بیشتر از یه دهه داره میخونه و تازه طرفدار پیدا کرده !!!!!!!!!!!این خیلی حرف خنده داری بود کافیه فقط کمی تحقیق کنی بعد بیای حرف بزنی خانم تهرانی شما هم خیلی داری تند میری چه خبره هر چی دوست داری میگی بعد اخرش عذرخواهی میکنی این دیگه چه کاریه فقط کمی توی نوشتن کامنت هایی که میذاری دقت کن در مورد کشته مرده و دیونه سامان هم بگم اگه تخریب تو ذات شما طرفدارای سامان جلیلی نیست پس زیاد به حرفای نوید ترابی توجه نکنید و اینو بگم طرفدارای چاوشی هم نویدترابی روقبول ندارن با این نظراتی که میذاره

2.179.99.216
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 21:20
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

یه نکته دیگه
شما چه این هواداراتون رو قبول داشته باشید چه نداشته باشید به اسم چاوشی داره به همه خواننده ها توهین میکنه
توقع نداشته باشید که ما از توهین این نوجوان شما خوشحال بشیم و چیزی نگیم !!

65.49.68.176
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 22:50
سامان کیانی

حمید ناظری شما هم اگه عرضه داری برو از همون خواننده ای که گفتی تقلید کن منتظر البومت میمونیم!!!!!!!!وقتی البوم اومد و خوانندت کنسرت گذاشت برو کنسرتش و حالشو ببر به بقیه هم کاری نداشته باش وقتی هم از اون خواننده ای که گفتی تقلید کردی و البومت اومد بیرون شما هم میتونی کنسرت بذاری خودم میام کنسرت خیلی حرفای دیگه میتونستم بزنم اما به خاطر احترام برای طرفداران سامان جلیلی چیزی نمیگم ((البته به جز شما )) شما هم حد و حدود خودتو بدون و بفهم چه حرفی داری میزنی مواظب باش

5.236.250.71
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 20:00
tara tehrani

اقای کیایی شما مدیر سایتی یا زبون اقای ترابی یا مدافع حقوق بشر ؟ من تازه میفهمم اون قسمت اخر رو هم نباید مینوشتم و درست میگن خوبی که از حد گذرد....و بعد از این هم اینجوری مینویسم و شما عوض امر و نهی کردن و ایراد گرفتن از دیگران طرز نوشتن خودتونو اصلاح کنید شما یه جوری میگید که انگار خودتون در نهایت احترام نوشتید ...

2.179.121.246
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:45
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

میبینی توهین کردن چقد بده؟
میبینی وقتی خوانندتو تخریب میکنه چقد بده ؟

پس توهین نکنید
احترام بزارید تا جواب این احترام را ببینید
ولی توقع نداشته باشید که بی احترامی کنید و ما ازتون تشکر کنیم

(دو تا از نظرات من در این قسمت تایید نشد)

65.49.68.194
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 03:01
سامان کیانی

خانم اولا کیایی نه کیانی دوما ازاین به بعد هر جوری دوست داری بنویس اما منتظر جواب باش هر طوری که بنویسی جوابتو میدیم اگر با احترام باشه با احترام اگه توهین به خواننده باشه با توهین سوما من اصلا امر و نهی نکردم فقط گفتم دقت کنید شما توهین کردی این بخشو میگم ((البته من افراد صاحب سبک رو گفتم نه اون افرادی که توو شعراشون از باکتری و میکروب استفاده میکنند یا به اکتشافات جغرافیایی پی میبرند ...))چهارما من اصلا به نوید ترابی کاری ندارم شما میخوای بحث کنی با خودش بحث کن به چاوشی کاری نداشته باش بعدش فکر نکنم توهینی کرده باشم اگر چیزی هم بوده در جواب هانی و حمید ناظری بوده دوباره میگم نوید طرفدارچاوشی نیست و طرفداران چاوشی اصلا این اقا رو قبول ندارند یه نگاه پایین بندازی بدنیست نظر داریوش رو میگم به ایشون میگن طرفدار واقعی چاوشی در پایان امیدوارم خوانندتون موفق باشه والبوم زودتر بیاد و دل هواداراشو شاد کنه و فروش خوبی هم داشته باشه با احترام به هواداران سامان جلیلی البته اگه به حمید ناظری و شما بر نمیخوره و ناراحت نمیشید

2.179.97.134
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - 11:27
hamed

اقای سامان کیانی سنگین بر ندار مهره هات اسیب میبینه...شما که طرفداره چاووشی افکتی هستي اصلا حق نظر دادن تو اینجا رونداری...سامان جلیلی یه پدیده ی، چاووشی اندازه مقایسه با سامانم نیست

198.143.190.89
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 09:46

موفق باشی سامان جان
شاهزاده موسیقی ایران "ســـــــــــــــــــــــــــامـــــــــــــــــــــــــان جـــــــــــــلـــــــــــــیـــــــــلــــــــــی"

امین
217.218.92.37
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 10:05

خیلی دوست دترم سامان عزیز ولی باور کن خسته شدیم از این همه قول بی ثمر

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 11:02

مــــــــــــردم از انتظـــــــــــار ترو خدا زود پخشش کنید -راستی انقدر شادمهر شادمهر نکنید ما خواننده هایی داریم مثل سامان و ایمان ومهدی ومرتضی که خیلی هم بهتر ازخواننده های دیگه است وحتی صداشون وکیفیت کاراشون هم بهتر از اوناست باید میدون و به جوونا داد-اونا دیگه پیر شدن فکرشون از سرتون بیرون کنین.

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 11:42

سامان یکی یدونس اصلانم همتا نداره....

ali ronaldo
37.255.104.251
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 11:53

سامان ما همچنان منتظر هستیم خیلی دوست دارم.

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 18:00

سامان عزیز بهترین محبوبترین ادمها بیشترین دشمن رو دارن تو به کوری دشمن ها به کارهات ادامه بده ما با این حرفها خسته نمیشیم باهات هستیم دوستدارت سجاد

hadi
2.184.88.133
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 18:25

faghat hamino mitoonam begam the best in the world is saman jalili

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 19:58

تا کی برای بالا بردن خواننده های خودتون قراره به دیگران چنگ بزنید و اونارو پایین بکشید ؟
بهتر نیست جای این کارا البوم خوب بدین و خودتون بالا بمونید تا اینکه دیگران خراب کنید برای بالا بودن خودتون ؟
تا کی قراره نمره منفی داده بشه به دیگران تا خواننده خودتون بالا بمونه ؟

کور بشه کسی که نمیتونه ببینه انشاالا پرتگاه سامان جلیلی بهترین البوم سال میشه و بعضیا زیر پستای سامان دیگه پیداشون نمیشه !

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 20:04

افتخار میکنیم که خواننده محبوبمون با 23 سال سن انقد هوادار داره
اونم بر عکس خیلیا بدونه داشتن ویدیو در کانال ماهواره ای ! بدونه داشتن پارتی ! بدون داشتنه تهیه کننده !

سامان جان 3 سال طول کشید ؟ فدا سرت ما بهت افتخار میکنیم که بدون داشتن پارتی خودت البوم تهیه کردی و داری برای ما زحمت میکشی

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 20:55

بابا نظر مارو تایید نکردی چرا!!!!!!
اصلا توهین نکردم که نخوای تایید کنی
نظرای نوید را که انقد ...را نباید تایید کنی
خب اگه اینطوریه که ما مقابل حرفای دیگران چطور دفاع کنیم
هر دوتا نظر منو تایید نکردی( خواهشا تایید کنید نظراتم رو) اینطوری کاملا یک طرفه است!!!!!!

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 22:41

به نظرم که سامان جلیلی داره به طرفداراش با این کار خیانت میکنه
من دو سه تا نظر اول رو خوندم دیدم حق با دوستانه
اول بهمن بود شد اواخر اسفند بعد اواخر فروردین حالا دیگه تابستون
خب
برگردیم سر قول
خواننده ای که تو کیش یه جای این که آهنگ رو بخونه سرشو هی میخارونه و 2 میلیون از طرفدارانش میریزن
چرا ؟ چون افکت خالصه
سامان جان محبوبیت شما سر اهنگ بهونه نیست گلم
سر شبیه بودن کمی به محسن یگانه هست
اگر یه خواننده ای قول میده باید سر قولش وایسه من خودم از طرفداران پرو پا قرص سامانم
اما کسی که برای هوادارش ارزش قائل نشه ما هم نمیشیم
این پیام از طرف 6 نفر محمد علیرضا حسن یاشار رضا و شهاب است
ما دیگه از این خواننده ی محبوب تو وب های شلوغمون طرفداری نمیکنیم و بنر رو برداشتیم
ادم باید مردمی باشه
خدا به داد تابستون برسه
که اونم مطمئنم سرکاریه چون تهیه کننده و مرکز پخشی در کار نیست
یاحق.

پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 23:56
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

بازم صحبت های بی پایه و اساس
بازم تعصب روی یه خواننده دیگه و خراب کردن یکی دیگه
خب اطلاعات نداری چرا یه نفرو خراب میکنی ؟
طرفدار یکی دیگه ای چرا زیر پست یکی دیگه بد میگی ؟
"""خواننده ای که تو کیش یه جای این که آهنگ رو بخونه سرشو هی میخارونه و 2 میلیون از طرفدارانش میریزن
چرا ؟ چون افکت خالصه ؟؟ """

این جواب قسمت اول صحبتات
بعد از دیدنش برو و از خواننده خودت حمایت کن و کسی رو خراب نکن

کلیپ تصویری اجرای زنده آهنگ حواست نیست با صدای سامان جلیلی
http://samanjalili.blogfa.com/post-81.aspx
کلیپ تصویری اجرای زنده آهنگ حس آرامش
http://samanjalili.blogfa.com/post-107.aspx

"""اگر یه خواننده ای قول میده باید سر قولش وایسه""
""این پیام از طرف 6 نفر محمد علیرضا حسن یاشار رضا و شهاب است""
ما هم میتونیم 1000 نفر بشیم و الکی از یکی دیگه انتقاد کنیم ، این که دلیل نمیشه
خب اگه به همین پست بالا مراجعه کنی 1490 نظر ثبت شده که همه هوادارای سامان جلیلی هستن

شما بگو طرفدار کدوم خواننده هستی(هر چند که کاملا مشخصه) تا من بهت ثابت کنم که خواانده شما هم با تاخیر فراوان البومش منتشر شده !!
از کی تا حالا زمان انتشار البوم مجاز توسط خواننده تصمیم گیری میشه که ما نمیدونستیم ؟

این خواننده به اندازه کافی هوادار داره ، شما خواننده های دیگه رو خراب نکن ، کسی از شما حمایت نمیخواد !

موسیقی ما تورو خدا یه فکری به حال اینگونه نظرات بکنید !

65.49.68.170
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 00:12
محمد

دادا شما یه اهنگو گوش بده خوشت اومد که هیچ اگر هم نیومد نباید خواننده رو خراب کنی پیش بقیه کسی هم مجبورت نکرده گوش کنی تعریف هم نکردی کسی چیزی نمیگه تازه صبر کن البوم بیاد خودت از این نظری که دادی پشیمون میشی . عشق است سامان جلیلی و مهدی احمدوند.

77.77.84.50
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:50
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

خیلی سخته ادمی که خودشو زده به خوابو بیدارش کرد

یه ادعایی کردی در مورد اجرای زنده خلافش رو ثابت کردمو حالا که همه دیدن حرف بی پایه و اساس زدی
جواب شما اینه
"""عمه منم میتونه اجرا کنه ""

کاربر عادی شنونده عادی اقایی که خودتو زدی به خواب کاش لااقل معنی افکت رو میفهمیددی تا دلم برای این زمانی که گذاشتم تا این مطلب را بنویسم نمیسوخت !

65.49.68.194
پنجشنبه 4 اردیبهشت 1393 - 23:59

اون نظر منم که پاسخ به هوادار شهرام شکوهی بود تایید نشد!
چطور میان زیر پست خواننده ما توهین میکنن تایید میشه ولی پستی که مربوط به ما هست برای خواننده ما هست و ازش دفاع میکنیم تایید نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 00:05

جواب نظر طرفدار چاوشی هم تایید نشد !!!
اخه چرا ؟ عین حرفی که به سامان جلیلی زدو من به خودشون جواب دادم!
چرا نظر اون تایید میشه نظر ما نه ؟؟؟؟

جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 18:57
الناز

ای بابا!برادر من!
یکم دیگه بگذره شماهم مثل ما قدیمی های این سایت عادت میکنی به این تایید شدن ها و تایید نشدن های عجیب وغریب!!!!
تایید لطفا.

151.238.172.237
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 00:08
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

ولی من حرف بدی نزدم و فقط از خواننده خودم دفاع کردم

65.49.68.194
محمد عسکری
5.239.237.1
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 02:37

به زودی سامان بزرگ ترین خواننده پاپ ایران میشه.شک ندارم میتونه جای خیلی از خواننده های مشهور و بزرگ ایران رو بگیره.هرچند الانم سامان رو چشم ما جا داره.خاطر خاتیم سامان جون

طاهر امیری
5.236.1.200
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 08:53

سامان ته فدایییمه

محمد
91.99.170.97
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 16:07

سلام
با احترام به همه ولی کسانی که آلبوم اول موفقی داشتن یگانه شادمهر و پاشایی بودن
و اننتظار از سامانم همینه
ولی خواهشا دیگه اینارو با احسان خواجه امیری مقایسه نکنین!!
یادمه ازش سوال کردن استادات کیا بودن؟
گفت هیچی!! کس خاصی نبود!!
بابام و دوستای بابام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
استاد یاحقی و استاد شهناز و ایرج بزرگ و ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اینا براش آدمای خاصی نبودن!!
هرکدومشون شناسنامه ی موسیقی ایرانن!!
خب بقیه که اینارو ندارن!!
استاد شجریان میگه استاد ایرج متر و معیار موسیقی ماست!!
یعنی همچین خونواده ای هستن اینا!!
من خودم طرفدار یگانه و شادمهر هستم
و البته سامان و پاشایی
ولی این دوتا مونده به یگانه و شادمهر برسن
یگانه به شادمهر مدت هاست که رسیده
البته هنوز خیلی مونده به شادمهر سال 80 برسه
رسیده به شادمهر چون شادمهر مدتهاست که داره میاد پایین
دهاتی و مسافر تکرار نشدنی هستن
و تا برنگرده ایران دیگه نمیتونه اوج بگیره...
خواجه امیری هر روز داره اوج میگیره و دست نیافتنی..
قبول کنید هیچکسی نمیتونه از خواجه امیری تقلید کنه!!
تنها کسی که دیدم تونست اینکارو بکنه پسر عموش بود که اهنگ خاطرات رو داده
و برادرزاده ی استاد ایرجه
و خب معلومه تو چه خونواده ای بزرگ شده!!
احسان از 6 سالگی موسیقی کار میکرد!!
به قول فامیل دور
من دیگه حرفی ندارم!!!!!!
مرسی از لطفتون

جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 21:26
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

من و شما شنونده موزیک هستیم
اگه شما از شخص احسان خواجه امیری و تمام موزیسین های دیگه در مورد شادمهر سوال کنید هنوز هم از شادمهر به عنوانیکی از شناسنامه های پاپ اسم میبرند
شادمهر در محدود ترین فضای موسیقی داخل ستاره شد فضای موسیقی که اصلا به پاپ اهمیت نمیداد

قبول کنید
قبول کنیم
که شادمهر رفت تا الان خواننده محبوب من خواننده محبوب شما خوانندهای محبوب هممون راحت کار کنن

البوم انتخاب شادمهر از هر نظر خوب بود و همه پسند
این یعنی هنوز هم شادمهر شادمهر گذشته است

65.49.68.176
mani
5.236.58.40
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 17:23

سلام...من از طرفدارای سرسخت سامان جون هستم....شبانه روز هم منتظر البوم (پرتگاه )هستم....و همچنان هم منتظر میمونم.....امید وارم هر چه زود تر ما رو به ارزومون برسونین.....با تشکر از همتون...مانی هستم از امل

جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 21:35

با سلام
دوستا من طرفدار سر سخت محسن چاووشی هستم
ببخشید به حرفای نوید اصلا گوش ندید ایشون با این که طرفدار محسن هست همیشه کارش تخریب هست و با این کارش هوادارای محسن رو همیشه کوچیک میکنه .من از طرف هوادارای محسن چاووشی تبریک میگم به هوادارای سامان و مطمئنم که یکی از بهترین خواننده های ایران میشه

شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:40
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

افرین به این سطح از شعور و فهم

خیلی راحت ایشون تبریک گفتن برای مجاز شدن و ارزوی موفقیت کردن

حالا هر چند اگه حتی صدای سامان را هم گوش نکنن ولی به سلیقه دیگران احترام گذاشتن
باور کنید که اینجوری هم میشه ، فقط نباید توهین کرد

65.49.68.194
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 11:59
داریوش (طرفدار سر سخت محسن چاووشی)

مرسی حمید ناظری عزیز برعکس من کارای سامان رو هم دنبال میکنم........
واقعا جای تحسین داره به جونی که 22 سالشه و چنین صدای داره
من اعتقادم اینه که باید به جوان و هایی مثل ساماان جلیلی که موسیقی ایران واقعا به صدای ایشون احتیاج داره اجازه بدن که خودش و نشون بده نه که بیام هی بگیم این صداش مثل اونه و توهین و تخریب کنیم. من تو ایران اول محسن چاووشی رو دوست دارم ولی به جرات می تونم بگم که سامان جلیلی آینده درخشانی داره چون صداش فوق العادس و سبک تحریر های خاص خودش و داره تو سن و سال کم و مطمئنم که با آومدنه آلبومش خیلی چیزا رو اثبات میکنه و من واقعا خیلی خوشحال شدم که سامان تو مصاحبه ازش پرسیدن چرا بیشتر خواننده هایی که تازه مجاز شدن و یه آلبوم میدن بیرون فقط برای معروفیت و لقب و سامان هم گفت من برای پرتگاه سه سال نیم وقت گذاشتم که این نشون میده سامان چقدر حساسه نسبت به آهنگ هاش و می خواد بهترین ها رو ارائه بده آفرین به ایشون و واقعا طرفدارای سامان باید به خودشون ببالن که چنین خواننده ای دارن که اینقدر به کیفیت و زیبا بودن آهنگ ها حساسه خیلی کم پیدا میشه این چنین خواننده ها تو ایران و سامان هم باید خوشحال باشه که چنین طرفدارهایی داره امیدوارم که هر روز پیشرفت کنه و دوستان لطفا اینقدر یه خواننده ای مثل سامان توهین نکنید
بازم از طرف هوادارای چاووشی تبریک میگم

178.173.208.62
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 20:07
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

از خوندن صحبتهای شما خوشحال شدم و امیدوار
شما برعکس عده ای (یکی دو نفر ) فهمیده صحبت میکنی و درک میکنی که اومدن سامان جلیلی قرار نیست به کسی ضربه بزنه بلکه قراره یک صدای خوب به صداهای خوب مجاز اضافه بشه
مرسی داریوش

65.49.68.176
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - 21:48
داریوش (طرفدار سر سخت محسن چاووشی)

داش حمید معلومه که سامان ضربه نمی زنه بلکه موسیقی ایران رو به بالاترین سطح میرسونه
من خودم 5 سال هست گیتار و دو سال هم ویلون میزنم و فرق بین صداها رو متوجه میشم و صدای سامان مثل هیچ کس نیست صدای سامان مال خودشه
حمید عزیز اینو بدون که هر کس اومد تو هین و تخریب سامان رو کرد بدون این به ضررشه که سامان مجاز شده و دوست نداره اصلا سامان پیشرفت کنه و رقیب اصلی خوانندشون بشه
بازم تبریک میگم از طرف هوادارای محسن چاووشی و افتخار میکنم که تو ایران سامان جلیلی مجاز شده
تبریک

65.49.68.161
جمعه 5 اردیبهشت 1393 - 23:39

هر کسی سلیقه‌ای داره دیگه. ایشون هم قطعا طرفدارهایی داره و البته پیدا می‌کنه. رسانه خوبی در اختیار این نسله. امیدوارم استفاده کنن و از خودشون هنر بروز بدن. قدیم‌ترها بدون داشتن هیچ رسانه‌ای و با کلی محدودیت افرادی فعالیت می‌کردن که آثارشون هنوز هم شنیدنی و دوست داشتنیه.

شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:36
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

کاش چند نفری که فقط قصد تخریب را دارند و درک خیلی از موارد را ندارند این حرف زیبای شما رو متوجه میشدن

"""هر کسی سلیقه‌ای داره دیگه ، ایشون هم قطعا طرفدارهایی داره و البته پیدا می‌کنه"""

ولی افسوس که ""

65.49.68.194
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 10:48

آقای حمید ناظری ( هوادار سامان جلیلی ) و آقا محمد
به قول یکی از بچه ها جمع کن کاسه کوزه رو عزیزم
موزیک ویدیو حواسم نیست ؟ من خندم میگیره بخدا اگر عمه من هم بره روی سن یه اهنگ بی بیت بهش بدن معلومه میخونه
اگر اهنگ حواسم نیست رو با اون بیت تونست بخونه مرده
توی کیش سامان سامانتون که میگفت بلدم بلدم داشت هم خونی میکرد که یکی از طرف داراش بعد از مصاحبه که رحیم شهریاری هم بود گفت افکت از این خالص تر ؟
در ضمن از کی تا حالا خواننده تصمیم نمیگیره که کی آلبوم بیاد ؟
از خنده مردم
یه خواننده دوست داره شب تولدش آلبوم بیاد اونوقت ناظر پخش یا همون شرکت بگه نه ؟
ببخشیدا با اون شرکتو گل گرفت که با خواننده هماهنگی نداره...
عزیزم خودتو گول نزن صدای افکت همینه
اگه همون روزی که سامان جلیلی اومد تهران میدان خراسان سینمای قدس داشت بهونه رو میخوند بودی
الان فراری بودی
.بای

شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:29
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

متاسفانه مشکل ما اینهکه شما هوب نیستی بلکه خودتو زدی به خواب
و بیدار کردن شما کار هیچکسی نیست

اگه سطح سواد شما از موسیقی اینه من دیگه بیشتر از این نمیتونم با شما بحث کنم
من کلیپ اجرای زنده گذاشتم برای اثبات حرف شما که کذب محض هست و معلومه فقط دوست داری تخریب کنی برای بالا کشیدن خواننده خودت اونوقت شما میگی اینو عمه منم میتونه بخونه؟!

قبول کنید با افراد مثل شما نمیشه بحث کرد چون نه تنها سطح سواد از موسیقی بلکه حتی به عنوان یک شنونده موزیک هم قابل بحث نیستین !
اگه معنی افکت رو لااقل متوجه میشدین انقد دلم نمیسوخت از این وقتی که گذاشتم برای نوشتن این مطلب !

آلبوم سامان جلیلی میاد و موفق میشه البته به کوری چشم بدخواهاش بعدش کنسرتم میزاره بازم به کوری چشم بدخواهاش

65.49.68.194
علی زند.ل
2.178.117.31
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 11:43

دلم نمیخواست این حرفا رو اینجا بزنم ولی باید گفت که بعضی از دوستان آگاه بشن

احسان خواجه امیری از 11 سالگی آهنگسازی میکنه.اصلام قرار نبود که خواننده بشه
بلکه حرفه ی اصلیش آهنگسازی بود...
چندتا از آهنگایی که احسان ساخته:اگه دستم به جدایی برسه-میوه ممنوعه-مثل هیچکس-در مسیر زاینده رود-برای آخرین بار-خوشبختی-تموم قلب من-کجایی-مسری-نمی دونی و....

اتفاقا احسان خواجه امیری یکی از بزرگترین آهنگسازان موسیقی پاپ هستش

اما این اواخر برای تنوع توی کاراش از علیرضا افکاری-بهروز صفاریان- مهرداد نصرتی و علیرضا کهن دیری استفاده کرده

همین طور که توی قطعات بالا گفتم در آلبوم عاشقانه ها هم سه قطعه ساخته ...

در کنار آهنگسازی تنظیم خیلی از کاراش رو هم خودش میکرد مثل همون میوه ممنوعه...

من تیتراژ ها رو مثال زدم چون لااقل اون ها رو شنیدید

نکته بعد اینه که سامان جلیلی صداش رو کاملا از محسن یگانه تقلید کرده شما به یه آدم عادی هم که بگی گوش کنه صداشو میفهمه

اگرم کسی قبول نکنه یعنی چیزی به اسم منتطق نمیفهمه.

بعدشم احسان خواجه امیری کجا و سامان جلیلی کجا فعلا توی تخیلات خودتون راحت باشید و فکر کنید سامان جلیلی خواننده ی بین المللی ه...

درضمن توی نظر سنجی همین موسیقی ما بهترین آلبوم "عاشقانه ها شد از نظر کارشناسان و از نظر مردم "من خود آن سیزده ام" ...
ولی اسمی از حباب نبود ...

شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:34
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

عزیز تخریب کردن که کاری نداره
توهین کردنم هم همین طور

یعنی موفیت یک انسان در یک حرفه خاص انقد فشار میاره به دیگران ؟!
شما نگران نباش حتی گوشهای عادی هم تفاوت صدارو متوجه میشن ولی گوشهایی که دوست ندارن این تفاوت رو متوجه بشن (شاید به نفعشون نباشه) هر چقد هم که تلاش کنی برای فهماندن این مطلب یقینا کار بی فایده ای انجام دادی

65.49.68.194
محمد
91.99.222.198
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 11:49

این ★★*•.¸Alireza*•.¸★★ معلوم نییست با خودش چند چنده!!!!
حرفات ربطی به حرفای من نداشت
.
و آقای ناظری...
معلومه شادمهر شناسنامه موسیقی ماست
گی گفت نیست؟
میگم افت کرده
میپرسی چرا؟
چون زمانی که ایران بود تقریبا هر سال البوم اماده میکرد با کیفیت باورنکردنی..
تو این 12 سالی که اونور بود فقط البوم طرفدارشو دوست داشتم
و کم کاری های خیلی طولانی..
شادمهر رفت که راه واسه بقیه باز شه..
اگه کامنتای نظرسنجی عملکرد وزارت ارشاد رو بخونی ممنون میشم..
در ضمن سبک کاری خواجه امیری متفاوته از شادمهره و نمیشه مقایسشون کرد
من کارای شادمهر،احسان، یگانه، سامان،بعضی از آهنگای سامان و پاشایی رو میپسندم
البته سیاوش قمیشی و فریدون و چند نفر دیگه
مشخصه سلیقم چیه و چه کسایی رو میپسندم
بقیه صاحب اختیارن
ولی خواجه امیری همزمان با شادمهر شروع به کار کرد..
و این دو تا رو میشه از لحاظ شناسنامه مقایسه کرد
گفتم قابل مقایسن و نگفتم کی قویتره
از نظر من مسافر و دهاتی به اندازه ی همه ی البومهای 4 سال گذشته ارزش داره

شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 23:55
حمید ناظری(هواداران سامان جلیلی)

محمد عزیز افت کردن برای همه خواننده ها پیش میاد
خود احسان را مثال میزنم
یک سری از شاهکارهای احسان در گذشته به نظر من هیچ وقت قابل تکرار نیستن
یعنی کارهای گذشته احسان به نظر من دیگه هیچ وقت تکرار نمیشه
ولی اسم اینو نمیشه افت کردن گذاشت
هر دوره ای و هر زمانی رنگ و بوی خودشو داره

65.49.68.194
الینا
31.59.107.69
شنبه 6 اردیبهشت 1393 - 16:11

به نظرم سامان آینده ی خوبی داره...اون یکی از بهترینا میشه...
کاری هم به هیچ خواننده ای ندارم که کی خوبه و کی بده...
فقط به نظرم آینده ی خوبی پیش روی سامان هست....

محمد
87.107.178.86
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 09:24

هیچ وقت یادم نمیره اولین آهنگای سامان رو با تنظیم مهدی احمدوند.
اگه شروع فعالیت جفتشونو در نظر بگیریم به نظرم سامان خیلی عقب مونده دلیلشو نمیدونم. من شخصا انتظارم بیشتر از اینا بود. اما با جدیتی که من از سامان سراغ دارم مطمئنم با آلبومش میترکونه. شک نکنید یکی از بهترین آلبوم های سال خواهد شد.

یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 10:38

پدیده موسیقی ایران زود باش که منتظریم

سامان جلیلی - حال خراب این روزات
http://samanjalili.blogfa.com/post-39.aspx
به قیمت محبتام طعنه زدی و پست شدی
جایی نموند برای عشق وقتی که پول پرست شدی
نفهمیدی که اخرش میرسی پای التماس
تو بازیِ نارو زدن برنده بودن اشتباست

بابک مهدیان
91.99.196.197
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 11:00

سامان من تا تابستون چکار کنم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سامان پدیدهههههههههههههههههههه موسیقی پاپ

milad fard jokar
178.173.208.62
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 12:04

دوستان ما که نمیگیم سامان با آمدن آلبوم پرتگاه همه رو میزنه کنار
ولی توجه کنید سامان با این سن کمش اولین آلبوم مجازش داره منتشر میشه
لطفا توهین و تخریب نکنید بزارید موسسیقی ایران با اومدن افرادی مثل سامان جلیلی که سن کمی داره با این صداش که فوق العادس جون بگیره
لطفا بیاید به هم احترام بزارید لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ما هم محسن چاووشی رو دوست داریم هم محسن یگانه چون واقعا یکی از بهترین ها بودن تو چند سال اخیر و با آهنگاشون کلی خاطره داریم
سامان جلیلی بخدا سبک و تحریرهای خاص خودشو داره تو رو خدا بیاید یه کم مثبت فکر کنید

اسی
68.68.96.117
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 14:51

واقعا سامان جلیلی هم شد خواننده همه ی شمارو سرکار گذاشته می خواد یه البوم بده بیرون تا الان حمید عسکری این همه البوم داده این همه مسخره بازی نمی کرد پدیده ی سال مرتضی پاشایی من اول طرفدار سامان بودم حالا دیدم به خاطره یه البوم ابن همه مارو مسخره داره شدم طرفدار مرتضی پاشایی و حمید عسکری

دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - 11:30
hamed

حمید عسکری اصلا خواننده به حساب نمیاد پس مقایسه نکنه،۱دونگ صدای سامان ازعسکری قوی تره

198.143.190.89
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 10:45
سه شنبه 28 شهریور 1396 - 14:09
قاسم

حمید عسکری فوق العادست...

91.107.130.94
مازیار
5.202.3.139
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 - 23:20

سامان بی نهایت خواننده ی خوش صدا و با استعدادیه امیدوارم که همیشه تو کاراش موفق باشه...من خودم به شدت از طرفداراشم و هرروز صفحشو چک میکنم تا خبری اگه ازش هست رو بخونم...

به امید درخشش هرچه بیشتر سامان جلیلی

علی
2.187.114.59
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - 11:18

سامان سلطان صدااست

جمعه 26 اردیبهشت 1393 - 15:47

احسان خواجه امیری کیه آخه؟
با اون صدای مسخره؟؟؟؟!!
درسته که سامان بدقوله
ولی بهترین صدای ایران و داره!
و این صدا برای همه قابل فهم نیست
متاسفم برا اونا

سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - 09:10

خبر آمد خبری در راه است.مثل اینکه آلبومش میخواد زیاد سر و صدا کنه

علی
5.234.14.186
شنبه 17 خرداد 1393 - 22:12

تا پارسال اولویت من اول استاد شادمهر عقیلی بود بعد محسن یگانه .......ولی الان واقعا دارم میگم سامان جای محسن یگانه رو گرفته واسم....مجسن یگانه یجوری شده. البته شرمنده، این نظر منه

علی
2.146.18.118
یکشنبه 1 تیر 1393 - 12:02

با سلام فقط خواستم ی چیزی بگم اونم اینه ک رو دست سامان جلیلی نیست اینو مطمءن باشید!

مهرناز
216.177.129.170
سه شنبه 24 تیر 1393 - 11:28

این نظر سنجی در مورد سامانه نه محسن یگانه یا خواننده های دیگه
سامان صداش فوق العادست واقعا محشره
از اولین اهنگی که خونده تا الان تک تک ترانهاشو دوست دارم همشون بی نظیرن
االبوم پرتگاه قطعا بهترین البوم میشه شکی نیست
با ارزوی موفقیت براشون

amiralihfz
151.247.235.145
دوشنبه 6 مرداد 1393 - 10:47

واقعا یه خواننده ی متفاوتِ.از اینم که بعضیا میگن صداش عین محسن یگانه است تعجب می کنم.چون حنجره های متفاوتی دارن.حنجره ی سامان بم تره وبه شادمهر نزدیکتر.ولی اون یه سبک برای خودش داره و متفاوت.

دوشنبه 14 مهر 1393 - 09:54
Hanieh mahdavikia

Salam shoma rast migi.saman vaghean mahshareh

5.223.10.146
دوشنبه 14 مهر 1393 - 09:59

سامان واقعا هم زیباست هم محشره هم....خلاصه غیرقابل توصیفه صداش

خیال
178.131.231.103
چهارشنبه 30 مهر 1393 - 17:54

مرتضی پاشایی خیلی زیبا بود آلبوم پرتگاه.

اولین وآخرین خواننده قلبمی من.من اصلا اهنگ های شما رو نشنیده بودم ولی
با شنیدن خیال دیووونه شدم ممنون از این اهنگ های زیبات.
یه عاشق.

مهسا
5.200.188.244
یکشنبه 4 آبان 1393 - 20:50

just thanks

مجتبی
2.147.233.141
سه شنبه 19 اسفند 1393 - 16:29

من فقط ارزومه سامانو ببینمو باهاش یه گفتگوی خیلی توپ داشته باشم. خودمم یه کار خوندم خیلی سعی کردم اوای سامانو توش رعایت کنم. اسم کارم گزاشتم برگرد. سامان واقعا تو و مهدی احمدوند یدونه هستین به خدا تو موسیقی ایران.

fatiiiii
5.161.243.195
دوشنبه 3 فروردین 1394 - 10:59

شماهایی که طرفداریگانه وحمیدعسکری واقدس خانم،جعفرقصاب هستین اصلا چرامیاین تووبلاگ سامان جلیلی؟؟؟
درضمن هیچ بنی بشری نمیتونه بزنه رودست سامان.اینجاست که شاعرمیگه تاکورشودهرآنکه نتوان دید.

سحر
215.97.195.68
پنجشنبه 4 تیر 1394 - 11:17

فاطی با نظرت موافقم شدیدااااااا. فقط سامان خیلی توپه صداش عاشق صداتم سامان برای مازندران افتخاریییییییییییی

mohsen yegane
2.176.224.171
چهارشنبه 2 دی 1394 - 09:48

خیلی مونده تا سامان جلیلی به محسن یگانه برسه

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.