Manou Sarmast مانو سرمست اسحاق انور
شهاب اکبری: تمام تلاش هر موزیسین فقط برای مردم است
گفتگو با نامزدهای دریافت تندیس اولین جشن «موسیقی ما»:
شهاب اکبری: تمام تلاش هر موزیسین فقط برای مردم است

موسیقی ما – وحید لشکری:«شهاب اکبری» یکی از تنظیم کننده های گزیده کار موسیقی پاپ است چرا که در طول یک سال نام او را فقط در چند آلبوم و تک قطعه محدود می بینیم اما حضور موثری در هر پروژه ای دارد. انتخاب شهاب اکبری به عنوان یکی از نامزدهای بهترین تنظیم کننده از دیدگاه مردم و کارشناسان بهانه این گفتگو بود.
از اینکه از سوی مردم و کارشناسان بیشترین رای را در بخش«بهترین تنظیم کننده» بدست آوردید چه حسی دارید؟
احساس خیلی خوبی دارم. نظر کارشناسان که با فاکتورهای خاص بوده و مردم همیشه نسبت به من لطف داشته و دارند و برای من انرژی مثبت ارسال می کنند و حضور در این بخش برای من باعث افتخار است.
به نظر شما چه تفاوتهایی میان نتایج بدست آمده در بخش کارشناسی با بخش مردمی وجود دارد؟
وقتی که صحبت کارشناسی باشد نظرات وجهه مهمتر و دقیق تری دارد. ولی تمام تلاش هر موزیسین فقط برای مردم است. این از هر چیز مهمتر است و من فکر میکنم اول مردم باید دوست داشته باشند چون نهایتا خروجی کار ما به دست مردم می رسد. من نظرات مردم را مهمتر می دانم اما هر دوی این نظرات مکمل هم هستند و باید توجه ویژه ای به هر دو داشت.
برگزاری چنین نظرسنجی ها و جشن ها چه تاثیراتی در موسیقی ما خواهد داشت؟
ببینید زیاد در ایران اتفاق نیفتاده که موسیقی را خیلی جدی بگیرند. این حرکتی که سایت«موسیقی ما» شروع کرده بسیار خوب است و باید زودتر از اینها اتفاق می افتاد. هر طور که شما به این مساله نگاه کنید به نفع موسیقی کشور است. یعنی تمام دوستانی که موسیقی کار می کنند با این گونه جشن ها شاید از این به بعد متفاوت فکر کنند. شاید یک مدل دیگر تصمیم بگیرند و شاید حس کنند که باید بابت کارهایشان جواب بدهند! و همه این مسائل به پیشرفت موسیقی کمک خواهد کرد.
به جز خودتان کدام نامزد دیگر را شایسته برتر شدن در این شاخه می دانید؟
در بین این نامزدها جای «بهروز صفاریان» واقعا خالی بود. من فکر میکنم حق بهروز بود که در این جمع باشد و اگر بود من او را شایسته برنده شدن می دانستم. البته این را هم بگویم سایر نامزدها همگی از بهترینها هستند و کارهایشان دوست داشتنی است.
و مهمترین برنامه های شما برای سال 92 چیست؟
برای سال 92 با«حمید عسگری» در حال گفتگو هستیم که همکاری هایمان را آغاز کنیم. با چند خواننده از جمله«مهرداد شهسوارزاده» آلبومهایی را نیز در دست تولید داریم.

منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 - 10:41

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.