برنامه یاد بعضی نفرات
 
وزیر امور خارجه از عواملِ کنسرت نمایش «سی‌صد» تشکر کرد
حسین امیرعبداللهیان: «سی‌صد» به زیبایی تمام جلوه‌گری تاریخ ثروتمند این مرز و بوم را نمایش می‌دهد
موسیقی ما- «حسین امیرعبداللهیان» (وزیر امورخارجه) در صفحه اینستاگرام خود در این زمینه نوشت: «امشب فرصتی دست داد که در کنسرت نمایش سیصد، در محوطه زیبای سعد آباد، در جمع ایرانیان فرهنگ دوست و هنرمندان ارزشمند کشورمان حضور یابم.
 
هنر زیبای تئاتر و تلفیق هنرمندانه آن با موسیقی فاخر و اصیل ایرانی، بار دیگر به زیبایی تمام جلوه‌گری تاریخ ثروتمند این مرز و بوم را به نمایش گذاشت.
 
زیبایی این اثر هنرمندانه به‌ویژه با پردازش به فرهنگ اصیل ایرانی و گنجینه‌های شعر و ادب فارسی از حکیم فردوسی تا عطار نیشابوری و استقبال گسترده مردم فرهنگ دوست ایران، دلنواز و ارزشمند است.
 
از خوانندگان گرانقدر این اثر به‌ویژه آقای رضا بهرام، آقایان  پور ناظری  به کارگردانی آقای امیر جدیدی و تهیه کننده محترم جناب آقای حسین توتونچیان و همه هنرمندان ارزشمند این اثر فاخر شامل خانم‌ها و آقایان پرتلاش و موفق تشکر و قدردانی می کنم.
 
زنده باد ایران عزیز و پاینده باد زبان شیرین فارسی.»
تاریخ انتشار : شنبه 18 تیر 1401 - 12:07

دیدگاه‌ها

چهارشنبه 22 تیر 1401 - 16:28

ای ایران خواندن این جمعیت شکم سیر با مافیای موسیقی و دزدان سر گردنه فرهنگ و هنر، یادآور حکایت خر برفت و خر برفت خواندن در قصه معروف مولوی است!

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حسین امیرعبداللهیان: «سی‌صد» به زیبایی تمام جلوه‌گری تاریخ ثروتمند این مرز و بوم را نمایش می‌دهد | موسیقی ما