برنامه یاد بعضی نفرات
 
گروه کماکان هم به ترافیک اجراهای زنده رسید
مهدی ساکی و ترکیب متفاوتی از نوازندگان
گروه کماکان به خوانندگی مهدی ساکی در آخرین روزهای اجراهای زنده در سالن سوره حوزه هنری میزبان مخاطبانش می‌شود. ترکیب متفاوتی از نوازندگان مهدی ساکی را در این اجرا همراهی می‌کنند و در عمل مخاطبان کماکانی کاملا متفاوت خواهند دید.
کماکان اولین آلبوم خود را بیش از چهار سال پیش به همت نشر نوفه منتشر کرده و تا به حال اجراهای زنده بسیاری به شکل مستقل و در رویدادهایی نظیر شب‌های جز، شب‌های جنوب، هفته موسیقی تلفیقی و جشنواره موسیقی فجر تجربه  کرده است. این گروه در دو سال گذشته به شکل کوارتت روی صحنه می‌رفت؛ سردار سرمست با تنظیم‌های جدید و نوازندگی پیانو، مهرداد علیزاده با سازهای کوبه‌ای و ابراهیم علوی با گیتار بیس، همراهان مهدی ساکی بودند که در این اجرا حضور نخواهند داشت. همچنین شنیده می‌شد کماکان با این ترکیب آلبومی تولیت کرده که تا به حال نتوانسته مجوز انتشار بگیرد. لازم به ذکر است پیش از این هم همیشه ترکیب نوازندگان کماکان در حال تغییر بوده و این اتفاق جدیدی نیست.

در اجرای پیش رو حمزه طاهری (تنبور، رباب و خواننده همراه)، شعیب کمین‌پور (گیتار و خواننده همراه)، عارف میرباقی (کنترباس و گیتار بیس)، مجتبی خاتمی (تومبا و کاخن) در کنار مهدی ساکی (خواننده و گیتار) حضور خواهند داشت. همچنین تعدادی از قطعات آلبوم اول همراه با قطعات جدید کماکان اجرا می‌شود؛ متولید شیراز، دنیا گذران، تبوگا/ تو میمانی، میر دروغین، شوفی 3/ ببین، عد/ بشمار، دریا، اصل و روح.

این اجرا که به همت نشر و پخش جوان چهارشنبه ششم شهریور ماه ساعت 8 شب در سالن سوره‌ی حوزه هنری برگزار می‌شوند و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه‌ی بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 4 شهریور 1398 - 12:02

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود مهدی ساکی و ترکیب متفاوتی از نوازندگان | موسیقی ما