Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
پس از همکاری با «ناصر چشم آذر» و «ریچارد کلایدرمن»
گروه کُر «ایستگاه» هم رونمایی شد
موسیقی ما - ارکستر بزرگ «ایستگاه» پس از همکاری با «ناصر چشم آذر» و «ریچارد کلایدرمن» در قالب ارکستر بزرگ مستقل، این بار از گروه کُر ایستگاه رونمایی کرد.

به گزارش «موسیقی ما»، گروه کُر خصوصی «ایستگاه» در دو شب در تالاررودکی روی صحنه رفت و با اجرای آثار کلاسیک این حوزه پذیرای دوستدران این حوزه بود.

مهدی نوروزی سرپرست و صاحب امتیاز ارکستر خصوصی «ایستگاه» درباره آغاز به کار گروه کُر خصوصی «ایستگاه» معتقد است: «در ادامه این فصل هنری ایستگاه بعد از اجراهای باشکوه همراه با ریچارد کلایدرمن فرانسوی و آخرین اجرای ناصر چشم آذر به همراهی ارکستر ایستگاه در فضایی متفاوت در بخش کلاسیک با گروه کر بزرگ به روی صحنه ی تالار رودکی رفتیم و این اجرا به نوعی رونمایی از گروه کرُ ایستگاه بود.»

وی درباره ادامه روند کاری«ایستگاه» هم گفت: «برنامه ریزی های زیادی برای اجراهای مختلف داریم و به زودی با پرفورمنسی جدید روی صحنه خواهیم رفت. برخی برنامه ها هم در حال مذاکره هستیم که به زودی درباره آنها نیز اطلاع رسانی خواهیم کرد.»

گروه کرُ «ایستگاه» به رهبری سرژیک میرزائیان و مدیریت ندا صفی فر در این دوشب مهدی نوروزی را همراهی نمودند.

ارکستر بزرگ ایستگاه به زودی به همراه یکی از بزرگترین گروه های نمایشی در ایارن روی صحنه خواهد رفت که اخبار و اطلاعات این اجرا در اختیار رسانه ها و علاقمندان قرار خواهد گرفت.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 آذر 1397 - 10:51

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.