گروه «تندر» در قالب برنامه «شب‌شنبه‌ها» روی صحنه می‌رود
اجرای «صدا و تندر» برای دو سانس دیگر تمدید شد
موسیقی ما اردوان انزابی‌پور به همراه گروهش (تندر)، به دلیل استقبال مخاطبان، بار دیگر در قالب برنامه «شب شنبه‌ها» روی صحنه می‌رود.

این اجرا پیش از این برگزار شده بود که به دلیل استقبال مخاطبان، برای دو سانس دیگر نیز تمدید شده است. اجرای «صدا و تندر» درواقع یک کنسرت موسیقی با صدابرداری و جلوه‌های صوتی فراگیر (ساراند) است که توسط مجموعه شهر «صدای پارسیان » و با اجرای گروه «تندر» برای اولین‌بار در ایران برگزار شده است.

بخش طراحی و مهندسی صدای این کنسرت توسط آیدین الفت صورت می‌گیرد که نامی شناخته شده در زمینه طراحی و مهندسی صدا در تئاتر است. شرایط خاص مهندسی صدا، مسائل آکوستیکی، سیستم توزیع و انتشار صوت از نکات حائز اهمیت این کنسرت است که سیستم صدابرداری و پخش جلوه‌های صوتی ساراند این کنسرت با اقتباسی از سیستم Dolby Atmos  اجرا می شود.

در این برنامه گروه «تندر» به سرپرستی اردوان انزابی‌پور به اجرای موسیقی می‌پردازد که در این‌باره می‌گوید: «برای این اجرا، قطعات باکلام گروه را اجرا می‌کنیم و هیچ قطعه کاوری هم نخواهیم داشت. رپرتوار اجرایی ما قطعاتی از هر دو آلبوم خواهد بود و علاوه بر آن 2 قطعه جدید اجرا خواهیم کرد.»

اردوان انزابی‌پور (خواننده ، گیتار الکتریک)، محمد برزیده (گیتار الکتریک، هارمونیکا، همخوان)، بیتا صادقی (گیتار الکتریک)، کاوه وزیری (گیتارباس)، آیدین انزابی‌پور (درامز) و پژهان امید (مسول فنی)، اعضای گروه «تندر» در این کنسرت هستند.

اعضاى گروه صدا را نیز آيدين الفت (طراحى، اجراى جلوه‌هاى صوتى و مهندسى صدا)، داتيس اسكندرى (دستيار اجرا)، امير والى و رامتين ناهيد (دستيار فنى صدا)، تجهيزات صدا (شركت شهر صداى پارسيان) و ضبط جلوه‌هاى صوتى (استوديو نواى شهر پارسيان) تشکیل می‌دهند.
اجرای «صدا و تندر» روز شنبه 21 اسفندماه در دو سانس 19 و 21 در تئاتر مستقل تهران به سرپرستى و خوانندگى اردوان نزابى پور از گروه راک «تندر» و سرپرستى آیدین الفت در تیم صدابردارى ساراند و طراحى جلوه‌هاى صوتى ساراند که بدعتى نوین در صدابردارى اجراى زنده به شمار مى‌آید، روى صحنه مى‌رود که علاقه‌مندان می‌توانند بلیت آن را از سایت «تیوال» تهیه کنند.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 اسفند 1395 - 14:49

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.