Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
گزارش سایت «موسیقی ما» از پشت‌پرده انتخاب خواننده‌های «سنتوری 2»
آیا مهرجویی برای «محسن چاوشی» جانشین رو می‌کند؟
موسیقی‌ما - داستان تنش‌های رسانه‌ای داریوش مهرجویی با محسن چاوشی پس از اظهارات تند و تیز این کارگردان قدیمی سینمای ایران وارد فاز جدیدی شد و در حالی که مهرجویی پس از اعلام انصراف غیررسمی چاوشی برای «سنتوری 2»، باز هم با بلندنظری در گفت‌وگویی دیگر اعلام کرد که امیدوار است خصومت‌ها کنار گذاشته شود و چاوشی در این فیلم حضور داشته باشد، این بار با واکنش قاطع چاوشی که روی اینستاگرامش نوشت: «سنتوی نه، شهرزاد بله» رو‌به‌رو شد.
 
پس از این اعلام موضع چاوشی، این بار مهرجویی گفت: «خیلی از چاووشی رنجیدم. چون او را من آوردم و برایش مجوز گرفتم. ما تولید «سنتوری» را ۵ ماه عقب انداختیم تا برایش مجوز بگیریم اما او به جای قدردانی گفت برای قسمت دوم ۵۰۰ میلیون بدهید! حالا یک خواننده جدید رو می‌کنم؛ یک موزیسین توانا.»
 
پس از این که مهرجویی بالاخره قانع شده که چاوشی در پروژه جدیدش حضور نخواهد داشت، دستیارانش را مجاب کرده که هر چه زودتر با چهره‌ای جدید وارد مذاکره شوند. این روزها شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی از اهالی موسیقی با تماس‌هایی از سوی دستیاران مهرجویی روبه‌رو شده‌اند که برای اجرا و خواندن در «سنتوری 2» مذاکره کنند. خبرنگار «موسیقی ما» در ادامه مروری کرده به تمام تنش‌های رسانه‌ای داریوش مهرجویی با «محسن چاوشی» و سایر چهره‌های موسیقی در سال‌های گذشته و در ادامه این گزارش، اسامی تعدادی از خواننده‌های حوزه موسیقی که شنیده شده برای حضور در «سنتوری 2» با آنها تماس‌هایی گرفته شده را برای اولین‌بار ملاحظه خواهید کرد.
 
  • * قصه از کجا شروع شد؟
سایت «موسیقی ما» در گفت‌وگویی اختصاصی که 31 خرداد سال 94 با داریوش مهرجویی منتشر کرد، برای نخستین‌بار، پرده از اختلافات و پشت‌پرده حاشیه‌های این فیلم برداشت. مهرجویی در آن گفت‌وگو به صراحت اعلام کرد که چاوشی برای حضور در «سنتوری 2» دستمزدی 500 میلیونی خواسته و همین باعث شده چاوشی را از این پروژه کنار بگذارد. مهرجویی در آن گفت‌وگو اعلام کرد که بهرام رادان نماینده تام‌الاختیار او برای مذاکره با چاوشی بود و مدعی شد که او (مهرجویی) تمام تلاشش را برای مجاز شدن چاوشی کرده و سهم زیادی در این اتفاق داشته است.
 
چاوشی پس از آن گفت‌وگوی تند مهرجویی، پاسخی رسمی به این کارگردان نداد ولی چند ماه بعد در گفت‌وگویی در این باره گفت: «کسی صاحب سینما نیست که من بخواهم به خاطر مشکلاتم با یک کارگردان از سینما دلگیر شوم. جواب ندادن من به حرف‌های آقای مهرجویی هم از سر جواب نداشتنِ من نبود، اصلاً و ابداً. می‌توانستم برای بندبند حرف‌های تندی که ایشان درباره من زدند، جواب‌های مناسبی داشته باشم بلکه توهین‌های ایشان هم متوقف شود. اما ترجیح دادم به حرمت نام «داریوش مهرجویی» و سن و سالی که دارد، سکوت کنم و بیشتر به این موضوع دامن نزنم. بالاخره ایشان اخلاقی دارند و من هم اخلاقی. ادامه دادن به این کشمکش‌ها زشت است و در شأن نام یک هنرمند نیست.»
 
  • * صدای «یاس» را هم در آمد
پس از قطعیت عدم حضور چاوشی در «سنتوری 2»، حدس و گمان‌های رسانه‌ای با توجه به انتشار تصویری دونفره از بهرام رادان و یاس خیلی زود شایعات فراوانی درباره حضور این رپر ایرانی در «سنتوری 2» را قوت بخشید. این حرف و حدیث‌ها به مرور به تکذیبیه مهرجویی انجامید و در نشریه‌ای خبری منتشر شد که مهرجویی بازی رپر ایرانی را برای پروژه‌اش نپسندیده.
 
انتشار این صحبت‌ها خشم «یاس» را به دنبال داشت و وی، در یادداشتی اصل موضع را این‌گونه روایت کرد تا بار دیگر رفتار رسانه‌ای مهرجویی مورد انتقاد قرار بگیرد: «چند روز پیش یکی از دوستانم صفحه‌ای از یک مجله برای من ارسال کرد که در آن نوشته شده بود آقای مهرجویی بازی من را برای «سنتوری 2» تأیید نکرده و مرا رد کرده است. نمی‌دانم این بی‌انصافی از سمت کسی است که خبر را منتقل کرده یا آقای مهرجویی؛ ولی این خبر از هر طریقی نقل شده، نهایت بی‌انصافی و کم‌لطفی است. قضیه از این قرار است که بهرام رادان با من تماس گرفت و گفت باید در مورد مسئله‌ای با هم صحبت کنیم. در نهایت در یکی از روزهایی که بهرام مشغول بازی در فیلم «عصر یخبندان» بود، سر صحنه این فیلم سینمایی یکدیگر را ملاقات کردیم و بهرام مسئله «سنتوری 2» را مطرح کرد و قرار شد یک روز به اتفاق هم آقای مهرجویی را ملاقات کنیم. این اتفاق افتاد و ما یکدیگر را دیدیم اما در آن دیدار نه تستی دادم، نه پذیرفتم در این پروژه حضور داشته باشم و نه حتی با فیلم‌نامه ایشان موافق بودم!  من برای آقای مهرجویی به عنوان یک پیشکسوت احترام خاصی قائلم اما این احترام دلیل بر این نمی‌شود که ایشان خودشان یک‌طرفه شخصی را تأیید یا تکذیب کنند. نمی‌دانم روال کار اهالی سینما به چه صورتی است اما فکر می‌کنم در اولین قدم باید بازیگر با فیلم‌نامه ارتباط برقرار کند که همانطور که گفتم، من با فیلم‌نامه «سنتوری 2» ارتباط برقرار نکردم. شاید این حرف من از سوی عده‌ای حمل بر خودستایی شود اما تا امروز بیش از 10 فیلم سینمایی به من پیشنهاد شده ولی ترجیحم این است در حیطه‌ای فعالیت کنم که عاشقش هستم و آن هم چیزی نیست جز موسیقی! به همین دلیل هم تا امروز حتی یک بار هم خودم را در زمینه بازیگری و سینما محک نزده‌ام که ببینم آیا در این زمینه استعداد دارم یا نه.»
 
  • * حضور بنیامین در اشباح
حضور بنیامین بهادری در فیلم «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی، دیگر مواجهه این کارگردان با اهالی موسیقی در دوران فعالیت‌هایش بود. مهرجویی در این باره گفت: «بنیامین هم یکی از گزینه‌های ما بوده که ازش خواهش کردم بیاید و تست بدهد. هنوز حضور بنیامین بهادری در «اشباح» قطعی نشده است. به هر حال ما برای نقش‌های فیلم سعی می‌کنیم بهترین گزینه‌ها را بررسی و انتخاب کنیم. خوشبختانه ایشان هم استقبال کرد. نقشی که باید توسط بنیامین ایفا شود، نقشی است که به لحاظ قیافه باید به دیگر بازیگران فیلم بخورد. برای همین وجه ظاهری در انتخاب بازیگر این نقش، مهم است. البته شغل این نقش خوانندگی نیست یعنی ربطی ندارد به شغل حرفه‌ای بنیامین.»
 
واکنش بنیامین در این باره جالب بود: «اتفاقاً من استقبال کردم. خیلی‌ها فکر می‌کردند که من قبول نمی‌کنم و حتی از این پیش‌شرط دلخور می‌شوم. ولی راستش از اینکه در مقابل یک استاد سینما امتحان پس دادم، حس خوبی دارم. به هر حال من یک خواننده‌ام و بازيگر نيستم. به نظرم همه‌چيز تا الان كاملاً حرفه‌اى و سطح بالا اتفاق افتاده و بعد از اين، نتيجه رو به سرنوشت سپردم كه اگه برام خوبه بشه و اگه خوب نيست برام اتفاق هم نيفته. مهم دو ساعت برخورد با داريوش مهرجويى بود كه از دو واحد تخصصى دانشگاه هم پربارتر بود.»
 
  • * مهرجویی با کدام خواننده می‌خواهد روی «محسن چاوشی» را کم کند؟
انتهای این گزارش زمان مناسبی برای پاسخ دادن به سوال اصلی این گزارش است: «مهرجویی با کدام خواننده می‌خواهد جانشین محسن چاوشی برای سنتوری را معرفی کند؟» سوالی که این روزها بسیاری از رسانه‌ها در تلاش‌اند به پاسخ آن برسند. پیش از این در گزارش‌ها آمده بود که حامد بهداد و امین حیایی نقش دو خواننده فیلم را ایفا می‌کنند و از صدای خودشان در این فیلم استفاده خواهد شد که این موضوع نیز تأیید نشد تا اسامی منتشر شده از خواننده‌های این فیلم لیستی ناشناس و عجیب باشد.
 
«حمید فریزند» و «یاسر بی‌نام» دو خواننده‌اي‌ بودند که در ماه‌های گذشته برای این فیلم مورد توجه کارگردان «سنتوری» قرار گرفتند و در این بین، نام «فریمن» نیز به میان آمده که این لیست هرگز مورد تأیید یا تکذیب تیم سازنده قرار نگرفت. حال شنیده شده در چند روز گذشته برخی چهره‌های حوزه موسیقی از تماس‌هایی از سوی دستیاران مهرجویی برای ایفای نقش، ترانه‌سرایی و خوانندگی در «سنتوری مرد پائیزی» خبر داده‌اند.
 
شنیده ها حکایت از آن دارد که گروه پالت، حامد همایون، سامان جلیلی، امیرعباس گلاب و... از جمله گزینه‌هایی هستند که از سوی دستیاران مهرجویی پیگیری‌های لازم اتفاق افتاده و در این بین مذاکره با چند ترانه‌سرای سرشناس نیز برای سرودن اشعار این فیلم اتفاق افتاده است.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مهر 1395 - 11:53

دیدگاه‌ها

دوشنبه 12 مهر 1395 - 14:32

خدایا توبه ... این جناب مهرجویی بدجوری مشکل پیدا کرده به حق این روزای عزیز شفای عاجل بگیره و دست از سر چاوشی جان ما برداره ... آقا برو هر خواننده ای دوست داری بگذار برا فیلمت پولشم نوش جونت ... فقط میشه با دیپورت کردن فیلمش جوابشو داد ... البته از فیلمهای اخیر ایشون مشخصه که فیلم خاصی نمی تونه باشه

سه شنبه 13 مهر 1395 - 09:08
عیسی rs

ولی به نظر من دست از سرش بر نداره بهتره خوبه بتونه راضی کنه اقای چاوشی که بدون اقای چاوشی اصلا حال نمیده این فیلم و هیچکس نمیتونه مثل اقایی چاوشی فیلمو بهتر کنه

2.180.225.62
دوشنبه 12 مهر 1395 - 15:12

من که ميگم مجید خراطها بهترین گزینه است صداش خیلی به درد اینجور فیلم ها میخوره در این فیلم ها باید صدایی خواننده مردانه باشه نه نازک بعد مجید خراطها، رضا صادقی بهترین گزینه است بعد رضا صادقی به نظرم امیر عباس گلاب بعد امیر عباس گلاب. محمد علیزاده و.....خیلی های ديگه

دوشنبه 12 مهر 1395 - 15:17

با این افراد می خواد روی چاووشی رو کم کنه آخه اینا در حده چاووشین ... اینا نگین انگشترشم نمیشن ... رنگ و جنس صدای این آدما چه ارتباطی به چاووشی داره ... شما باید یه چهره ی نسبتا جدید پیدا کنین ... اینا که کارنامه هاشون رو هست .. . واقعا دستیاران مهرجویی مثله چوبه کمرش می مونن ... بلد نیستن یکی رو که در حده چاووشی باشه پیدا کنن و یا لااقل تشابهی داشته باشه ... منو بزارن به جای دستیار مهرجویی ببینین چی کار می کنم براش ...

دوشنبه 12 مهر 1395 - 15:41

آقای مهرجوبی بیخیال شو، تو رو عزیزت، سنتوری بدون چاوشی هیچی نیست... در ضمن هنوز بریده روزنامه های ده سال پیش با یه سرچ ساده پیدا میشن، که قرار بود صدای بهرام رادان ، روی صدای چاوشی قرار بگیره که مجوز بگیره،حتی وقتی رادان سیمرغ گرفت و از چاوشی تشکر کرد، همه جا سانسور شد. صدای محسن چاوشی سال 87 یعنی دو سال بعد مجوز گرفت اونم توسط آهاری و مهدوی و از طریق حوزه هنری اومد بیرون نه ارشاد، این که شما برای چاوشی مجوز گرفتی دروغی بیش نیست...
امیدوارم زنده باشید و فیلم بسازید ولی بیخیال خاطری بازی ما با سنتوری نشوید.

دوشنبه 12 مهر 1395 - 19:36

داریوش مهرجویی هر کاری کنه هیچ کس نمیتونه
جای چاوشی رو براش پر کنه.
با محسن چاوشی بود که سنتوری شد سنتوری.

دوشنبه 12 مهر 1395 - 19:53

کاری که آقای مهرجویی با محسن چاوشی کرد منم بودم این تلافی رو سر آقای مهرجویی می آوردم. منتها آقای چاوشی به احترام به ایشون نه گفتن. بعدشم اقا مهرجویی محسن چاوشی قبل از فیلم شما هم معروف بود و شما برای ایشون مجوزی نگرفتین . برید فیلمتون رو بسازید و به محسن چاوشی کاری نداشته باشید

دوشنبه 12 مهر 1395 - 20:21

من نمیدونم این گزارش چه جوری منتشر شده ولی بازم از اینکه وجود کردین این گزارشو با این سر تیتر گذاشتین خوشم اومد فکر کنم صابونه چاووشی به تنتون خورده ها

دوشنبه 12 مهر 1395 - 20:47

آیا مهرجویی برای «محسن چاوشی» جانشین رو می‌کند؟

این به این معنیه که آقای مهرجویی قصد معرفی صدایی در همین کاراکتر را دارد نه اسامی که شما عنوان می کنید درک این مطلب کار سخت و پیچیده ای نیست و اگر اطلاعات کافی به شما داده نمی شود از عنوان کردن اسامی افرادی که هیچگونه شباهتی نه در ژانر و نه نوع وکال با این بزرگوار را ندارند خودداری کنید . نام دوستانی که ذکر شده شاید بشود گفت که در حاله طی کردنه مدارج پیشرفت در موسیقی آن هم به صورت محدود باشند ... ولی لازم به ذکر است که آقای مهرجویی با هوش تر از آن هستند که بخواهند در حال حاضر نامی را در این خصوص ذکر کنند .

دوشنبه 12 مهر 1395 - 20:53

من قضاوت نميكنم كه حق با كيه ولي، آقاي مهرجويي... رسانه اي كردن صحبت هاي خصوصي كاري كار صحيحي نيست و غير حرفه ايه... شما نهايتا ميتونيد بگيد با چاوشي به توافق نرسيديد نه اينكه بياين دايما عليه ش مصاحبه كنيد

دوشنبه 12 مهر 1395 - 23:11

دو دقیقه دیگه میگذشت میگفت چاوشی موفقیت البوم امیر بی گزند و شهرزاد رو مدیون من هستش
کلاً برجام ، افزایش فروش نفت ، افزایش شاخص بورس ، کاهش قیمت طلا ، افزایش نقش های دو زنه [و حتی بیشتر]محمدرضا شریفی نیا ، سوم شدن فوتسال تو جام جهانی ، رفع فیلتر فیسبوک و توئیتر ، شایعه اسکار گرفتن سحر قریشی ، فیکس بودن مسعود شجاعی ، عکسای ممد مازراتی با فامیلاش ، خوشمزگی ته دیگ سیب زمینی ، رتبه ی استقلال تو لیگ برتر ، کمبود پول خرد ، لباس ترانه علیدوستی تو جشنواره کن ، لذت خاروندن جای کش جوراب ، کم نشدن ارزش تیم ملی پس از هر باخت ، طعم پیتزا بعد از یک روز در یخچال ، داش اکل و صادق هدایت ، کم شدن وزن ادل ، ابراز نگرانی مکرر دبیر کل سازمان ملل ، ابوالفضل پورعرب و فریبرز عرب نیا ، عکسای اینستاگرام خیلیا تو ایام ماه محرم و چرخش های قهرمانانه ایشان ، نخل طلای شهاب حسینی ، فروش بالای فیلم تایتانیک ، تولید هر ساله ی پراید بدون اندکی تغییر ، حذف شدن پرسپولیس توسط قشقایی ، مدل موی تیلور سوئیفت ، اقتدار وزیر ارشاد در بحث کنسرت ها ، رابطه ی انگشت کوچیکه ی پا و گوشه ی مبل ، برنامه های شبکه چهار ، کم کاری مهران رجبی ، تعداد اعضای کانال تلگرام کاریابی ، تساوی افتخارآمیز مقابل چین ، تعداد پخش کجایی از رادیو جوان ، اظهار لطف عبدولی به المپیک ، ربط خانه ی موسیقی به موسیقی ، شروع به کار کمپین انسان باشیم و ... به اقای مهرجویی ربط دارن.

دوشنبه 12 مهر 1395 - 23:12

آقای کارگردان خوب نیست این قضیه رو هر از گاهی مطرح مکنید
این بحث ها نشون داد ادب و عزت نفس به سن و سال نیست
حیف خاطرات خوبی که از آثار شما تو ذهن مردم هست

سه شنبه 13 مهر 1395 - 10:09

درسته محسن چاوشی با سنتوری معروف شد ولی دیگه این کارا هم خیلی زشته از یه کارگردان قوی!
شما به جای این درگیریا سعی کن رو همون تیتراژ کار کنی تا کار خوبی مثل همون سنتوری بشنویم و اگر محسن چاوشی بد بود قطعا تا الان از دور خارج شده بود ولی خواننده بزرگیه و با این حرفا نمیشه تخریب کرد حالا درسته فقط سنتوری و کجایی رو به عنوان هیت داره ولی در کل خواننده محبوبیه و با این حرفا باعث جنگ و جدل الکی میشید!

سه شنبه 13 مهر 1395 - 16:03
R

با همه حرفات موافقما ولی این قسمتش ناقصه:
حالا درسته فقط سنتوری و کجایی رو به عنوان هیت داره"
فقط سنتوری و کجایی؟
قطار. هر روز پاییزه. غیر معمولی. خودکشی ممنوع. صبوری. نفرین. تو ناز میکنی. عروس من. متاسفم. کم تحمل. گل سر. کل البوم 13. برقصا. دلتنگی. همسایه. کلاغ رو سیاه. و مهمتر از همه: سه شنبه ها
اینا همشون مگاهیت شدن

5.219.131.218
سه شنبه 13 مهر 1395 - 12:04

چاووشی خواننده ای است که معروفه ولی این معروفیت دلیل نمیشه توهم بزنه وروبه روی مهرجویی قرار بگیره یا بگه من تو سالن دوازده هزار نفری هم کنسرت بذارم چند شب پر میشه.متاسفانه چاووشی وطرفداراش یه هاله نوری از خودشون ساختن وفکر میکنن هر کاری میکنن تحت اون هاله نور درسته ودیگران یا مغرض هستند یا حسود ویا نا کار بلد.نه آقا جان آقای چاووشی وطرفداراش بهتره از غاز خودشون بیرون بیاییند و ببینند واقعا چاووشی الان در مقایسه با چاووشی هشت سال پیش کجاست.روز به رزو آلبوم های ضعیف تر تحت این که خاص هستن وارد بازار کردن و تو اینترنت کباده اینو کشیدن که کی از همه معروفتر ه وبهتره و بگیم چاووشی .دلیل بر خوبی چاووشی نمیشه .چاووشی داره روند خودپسندی و خودشیفتگی رو به حد اعلا میرسونه ود راین راه طرفدارانش به جای بیدار کردنش هی میگن آقای خاصه کاراش خاصه .بابا بس کنید این غلو بازی های زرد رو.

سه شنبه 13 مهر 1395 - 15:58
R

(( ببینند واقعا چاووشی الان در مقایسه با چاووشی هشت سال پیش کجاست.روز به رزو آلبوم های ضعیف تر ))
اولا: " من تو رو میعشقمو تو منو میعشقیو " - " ولی تو فوفش آخرش میگی کلاه رفته سرش باشه کلاه رفته سرم " و امثالهم رو برو گوش کن. اهنگای چاوشی از سطح درک و فهم شماها خیلی بالاتره. برید همون اهنگای مهدکودک رو گوش کنین باشد ک رستگار شوین. امیر بی گزند چه میفهمین ینی چی :))
دوما: خودپسند کسی نیس ک صبح تا شب تو استدیوش نشسته و کار جدید میسازه و به شعور مخاطب احترام میذاره تا بهترین کار رو بهش برسونه... خودپسند اونیه ک تیپ های آنچنانی میزنه و روزی n تا عکس آتلیه ای و سلفی تو صفحش میذاره و هفته ای n به توان 2 کنسرت میذاره.. خودپسند اینه... نه اقای چاوشی ک آزارش ب هیشکی نمیرسه سرش به کار خودشه و یه عده مثل شماها دوست دارن چوب لای چرخش بذارن اذیتش کنن.
سوما: به والله ما طرفداراش اهنگاشو دوس داریم و 90 درصدمونم اصلا به فکر کنسرت نیستیم. واقعا هم کنسرت برامون در درجه ی اخره. چرا؟ چون دوس داریم محسن تمرکزشو رو کارش بذاره و خروجی آثارش به بهترین نحو باشه همونجور ک هر سال داره بهتر از سال قبل میشه... بقیه هم خوششون نمیاد چوب و زور بالاسرشون نذاشتیم ک اهنگای چاوشی رو گوش بدن. میتونن برن خواننده ی مورد علاقشونو گوش کنن.
چهارما: بله عزیزم خودشیفته کسی نیس ک هر سال بهتر از سال قبل البوم میده. خودشیفته اونیه ک هر سال البوماش یه لول پایین تر از سال قبله و هفته ای n^2 کنسرت میذاره و فقط پول براش مهمه.. نه شعور و گوش مخاطبش
شما باید به خودتون بیایین. نه ما

5.219.131.218
چهارشنبه 14 مهر 1395 - 09:34
عیسی rs

منم کاملا با این اقای R موافقم درود

2.180.234.233
سه شنبه 13 مهر 1395 - 12:39

مسیح و آرش - شهاب مظفری - امیر عباس گلاب

سه شنبه 13 مهر 1395 - 12:56

به نظر من بد نیست خواننده های جدید بیان و معرفی بشن الان خواننده هایی مثل ارش و مسیح واقعا عالی هستن میتونن جای خیلی هارو تو موسیقی پر کنن نظرررررر من فقط مسیح م ارش

سه شنبه 13 مهر 1395 - 14:43

با سلام و عرض ادب و احترام به جناب اقای مهرجویی.اقا ختم کلام رو بگم فیلم سنتوری با اقای چاووشی شناخته شد.با احترام اگه سنتوری2 بدون صدای اقای چاووشی باشه یعنی هیچ.نمیگم همه ی مخاطبین ولی حداقل نصف مخاطبین اصلا به فیلم سنتوری2 اهمیت نمیدند.اصلا فیلم سنتوری با صدای اقای چاووشی غوغا کرد و شناخته شد

سه شنبه 13 مهر 1395 - 16:59

سنتوری بدون چاوشی. تبدیل به سنتور شکسته خواهد شد..قطعا هرشخصی غیر ازایشون باهردرجه ازمحبوبیت ومقبولیت نمی تونه کارایی زیادی برای این فیلم داشته باشد..زمان همه چیز رامشخص خواهد کرد.

سه شنبه 13 مهر 1395 - 23:00

فقط سامان جلیلی

سه شنبه 13 مهر 1395 - 23:09

آقای مهرجویی به جای این که این بحث ها رو ادامه بده بهتره به قول خودشون جایگزین چاوشی رو مشخص کنه
نتیجه سنتوری بدون چاوشی هم که از الان مشخصه
اما درباره یکی از دوستان که فقط کجایی و سنتوری رو کارهای هیت چاوشی میدونه و نوشته چاوشی با سنتوری معروف شد باید گفت ایشون شاید آلبوم خود کشی ممنوع رو گوش نکرده با این آلبوم بود که چاوشی شناخته شد و در مورد قطعه هیت هم شاید بازار خرمشهر یا برقصا رو نشنیده باشه

چهارشنبه 14 مهر 1395 - 09:16

يكي نيس بگه اخه عزيز من تو اگه مجوز گير بودي واسه فيلم خودت مجوز ميگرفتي.عاغا اصن مجوز نميگرفتي يعني محسن چاووشي تو اينهمه سال نميتونست خودش مجوز بگيره???

یکشنبه 9 آبان 1395 - 23:06

سنتوری با چاوشی سنتوری شد هیچ کسی جایگزین چاوشی نمی تونه بشه اقای کارگردان خودتو الاف نکن بدون چاوشب بی خیال ساختن سنتوری ۲ بشو

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.