پس از موفقیت آلبوم «برکت»؛
ابراز خرسندی پیام عزیزی از همکاری با سامی یوسف
موسیقی ما - آلبوم موسیقی «برکت» با صدای پیام عزیزی (خوانندهٔ ایرانی) و سامی یوسف (خوانندهٔ سرشناس جهان اسلام) که در بازارهای بین المللی موسیقی سراسر دنیا منتشر شد، بازتاب های زیادی در رسانه های ایران و منطقه داشت.
عده یی از این همکاری خوشحال شدند و عده یی نیز این خبر را شایعه دانستند؛ در صورتی که نام پیام عزیزی در جلد آلبوم «برکت»، جدیدترین اثر سامی یوسف درج شده است.
پیام عزیزی در گفتگویی دربارهٔ همکاری با سامی یوسف در آلبوم «برکت»، گفت: ضمن احترام به کسانی که نظرهای شخصی خود دربارهٔ همکاری من با سامی یوسف را مطرح کردند، باید اشاره کنم که اگر به فیس بوک این خواننده مراجعه کنند، در یک گفت وگوی چت تصویری و در دقیقهٔ یک و 55 ثانیهٔ آن، سامی یوسف دربارهٔ این همکاری صحبت کرده، که در واقع گفته های وی در این زمینه، بهترین مرجع است.
پیام عزیزی دربارهٔ اهمیت این همکاری مشترک با سامی یوسف گفت: سامی یوسف با شنیدن آهنگ «یا رسول الله یا شای مدینه» که در آلبوم «با قدسیان 1» با صدای این جانب منتشر شده است، ابراز علاقه کرد و در تماس تلفنی که با بنده داشت، خواهان اجرای این آهنگ و همچنین آهنگ «مسلمانان» از این آلبوم بود.
وی همچنین گفت: چون در زمینهٔ اجرای کارهای عرفانی با سامی یوسف وجه مشترک داریم، در حقیقت به آثار و همچنین به شخصیت محترم ایشان علاقه دارم و از این درخواست وی استقبال کردم.
این خوانندهٔ کشورمان در ادامه گفت: برای نخستین بار است که سامی یوسف یک آهنگ کُردی را در وصف حضرت محمد (ص)، در سطح بین المللی اجرا می کند و این برای بنده که یک خوانندهٔ کُرد زبانم، موجب افتخار و خوشحالی است.
وی افزود: از طریق مدیر برنامه های سامی یوسف، طی دعوتی که از بنده به عمل آمد، به دبی سفر کردم و آهنگ های «یا رسول الله یا شای مدینه» و «مسلمانان» با شعر
«مسلمانان چه حال است این»، از سروده های شیخ عبدالرحمان خالص را به صورت مشترک اجرا کردیم که سامی یوسف تنها شعر آهنگ «مسلمانان» را به شعر «ای عاشقان» تغییر داد؛ زیرا به این شعر علاقه داشت و مبنای آهنگ، همان آهنگ «مسلمانان» است که این شعر، حدود دو قرن است که در تکیه های طالبانی در کردستان خوانده می شود.
عزیزی دربارهٔ استقبال مردم سراسر جهان از این آهنگ های کُردی و فارسی با صدای وی و سامی یوسف، گفت: خیلی خوشحالم که این آهنگ ها با استقبال بسیار زیاد مردم در سراسر جهان مواجه شد و همان طوری که اطلاع دارم، در هفتهٔ اول از انتشار آلبوم موسیقی «برکت»، در یوتیوب حدود 70 هزار نفر آهنگ «یا رسول الله یا شای مدینه» را شنیدند که تاکنون از مرز 200 هزار نفر نیز گذشته است.
منبع: 
ایرنا
تاریخ انتشار : سه شنبه 18 اسفند 1394 - 16:52

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.