«محسن چاوشی» از ایران می‌رود؟
واکنش «آقای خاص» به برخی صحبت‌های واهی از سوی تعدادی هوادارنما
«محسن چاوشی» از ایران می‌رود؟
موسیقی ما - بهمن بابازاده: تیتر خبر به اندازه کافی می‌تواند فضای رسانه‌ای و دنیای موسیقی را به هم بریزد. ولی قطعا دانستن جزئیات ماجرا بیشتر از اصل خبر می‌تواند برای همه جالب توجه باشد. محسن چاوشی دایره دوستان محدودی دارد. دوستانی که بیش از هر کس دیگری به آن‌ها اعتماد دارد و ریز به ریز کار‌ها و تصمیماتش را با آن‌ها در میان می‌گذارد. موضوع از این قرار بوده که چاوشی پس از همفکری با دوستانش تصمیم می‌گیرد تیتراژ یک برنامه تلویزیونی را بخواند. برنامه‌ای دولتی با شرایط خاص و سناریوی خاص خودش. خبر این همکاری در یکی دو رسانه معتبر منتشر می‌شود و در سایت‌های هواداری بی‌شمار این خواننده می‌پیچد. اما اتفاقی که در این بین رخ می‌دهد، هجوم برخی از هوادارنماهای سازمان داده شده به صفحه شخصی این خواننده است. این عده خاص در پیام‌ها و کامنتهای زهر دار و طعنه آمیزی خواستار شماره حساب از این خواننده شده‌اند تا به قول خودشان: «کمک‌های مالیشان را برای جلوگیری از خواندن آثار دولتی سخیف» به حساب او واریز کنند! طعنه‌ها و زخم زبان‌ها لحظه به لحظه بیشتر شده و چند ساعت بعد، تمام سایت‌های هواداری و صفحات اجتماعی هواداران این خواننده از این آگهی‌ها پر می‌شود. جنگ‌های اینترنتی موافقان و مخالفان این داستان هم به قدری بالا گرفته که چاوشی خونش به جوش آمده و در اقدامی عجیب با ارسال پیامی از همه دوستداران واقعی‌اش خداحافظی و اعلام کند که دیگر تمایلی به حضور در ایران و خواندن ندارد و از ایران می‌رود! به خواسته شخص چاوشی، کلیه سایت‌های رسمی این خواننده کرکره‌شان را پائین کشیده‌اند و فقط پیام ویژه خداحافظی چاوشی در آن‌ها قرار داده شده تا به نوعی این وداع تلخ، جدی‌تر و رسمی‌تر به نظر بیاید.

  • حرف های آخر
آخرین متنی که چاوشی روی صفحه شخصی‌اش قرار داده هم بسیار قابل تامل و ناراحت کننده به نظر می‌آید و شدت دلخوری او را از این افراد معلوم الحال مشخص می‌کند: «حمایت کردید پشتتون واستادم. چی می‌خواید ازم؟ دیگه جون ندارم. صبر کنید تموم نشده. هر چی دادید گرفتید. تو زندگیم من واسه اینکه لحظه‌ای با شما باشم هیچ کس بالای سرم نبوده هیچ کس. گوش بدید. شما هیچی از من نمی‌دونید هیچی. برای اینکه آلبوم بدستتون برسه چه شب‌ها و چه روزهایی که از خودم و خانواده‌ام نزدم. رفتم، اومدم. بالا، پایین، مجوز ارشاد، سر خم کن، راست شو، دولا شو.

که چی بشه؟ گوش کنید جواب ندین. سرباز بودم بوق سگ پا می‌شدم تا ۴ بعد از ظهر ۴ تا ۳ شب پیاده تا خونه
نفرین اینجوری دستتون رسید. شما تو خیابون منو ببینید نمی‌شناشید. مثل دیگران بودم دنبال جمع کردن پول؟؟؟؟
که الان به من بگید شماره حساب بده پول بریزم واست؟ اگه دنبال پول بودم که الان تو قصر زندگی می‌کردم.
گوش کن،‌های، اونی که می‌گی شماره حساب بده. من بچه خرمشهرم آوارگی کشیدم درد توی تموم سلولامه صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم...».

  • سایت‌ها تعطیل
از شب گذشته کلیه سایت‌های هواداری این خواننده بسته شده‌اند و در صفحه نخست آن‌ها پیامی برای همه مراجعه کننده‌ها نوشته شده: «حتی یک نفرشما نیز نمی‌توانید درک کنید برای رسیدن یک اثر به دستتان چه خون دلهایی خورده می‌شود. امشب حرمت هنرمند محبوب خود را شکستید. دیگر این را بر نمی‌تابیم... این پایگاه تا اطلاع ثانوی تعطیل است....».

با این اوصاف پس از بسته شدن صفحات رسمی چاوشی در شبکه‌های اجتماعی، کلیه سایت‌های هواداری این خواننده هم بسته شد تا هیچ منبع موثقی برای اطلاع رسانی درست درباره ترک کشور از سوی این خواننده وجود نداشته باشد.

  • دوستان چه می‌گویند؟
دوستان نزدیک این خواننده هم در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر تائید خبر خروج چاوشی از کشور فقط به یک جواب اکتفا کردند: «نمی‌دانیم!». پیگیری برای ارتباط گرفتن با خود این خواننده هم به جایی ختم نشد و تمام تلفن‌های او از دسترس خارج شده‌اند و هیچگونه امکان دسترسی‌ای به او وجود ندارد.

  • خیلی دلم گرفته از خیلی‌ها...
تن‌ها جملاتی که توانستیم از قول خود او در این باره بگیریم، جملات کوتاه او در پاسخ به ایمیل شخصی ما بود که نوشته بود: ‌ «از دوستان رسانه‌ای می‌خواهم اوضاع را خراب‌تر نکنند. هیچ جواب دیگری ندارم. من حرف‌هایم را با آثارم می‌زنم. فقط به امید مخاطبان‌ام. ولی کم لطفی برخی دوستان باعث شده دیگر انگیزه‌ای برای کار کردن در ایران نداشته باشم... خیلی دلم گرفته از خیلی‌ها...»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 مهر 1391 - 00:00

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

زمان ب
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

داداش اگه اینطوری هست تو حسرتتو بخور.
من موندم که چرا بعضیا دوست دارن 2 روی سکه رو ببینن.
ببینم آقای چاووشی که داره واسه کشورش میخونه. واسه امام حسین امام رضا و حتی لباس نو رو با سال رفته ی بدون امام زمان خونده چه ارتباطی داره به این به اصلاح خواننده ای که میگی؟
ببینم این کسی رو که میگی به چه چیزی پایبند هست؟
دین اسلام؟؟؟ به کشور عزیزمون ایران؟؟
دنیا پر از رنگ پر از ننگ برادر . . .

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خطاب به علی
محسن چاوشی شخصیت متین و منزویی داره،این و دوست و دشمن میدونن پس کلمه ی غرور برای ایشون تعریف نشدس

زود قضاوت نکن مقام قضاوت بالاست

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دیشب بعد از خبر واقعا شکه شدیم ، انتقاد کردیم که چرا باید خاننده ای مثل محسن چاوشی تیتراژ برنامه کنکور رو بخونه ؟ حالا بعدش محسن کامنتهایی گذاشت و همه تحت تاثیر قرار گرفتن و اونایی رو که انتقاد میکردن رو به پیش داوری و زخم زدن متهم کردن ! سوالی که دارم از مدیر سایت اینه که این خبر چرا باید قبل از اینجا جای دیگه پخش شه ؟ خبری که از یه جا دیگه برسه و اینجا تایید شه مردم هم با همین اطلاعات محدود نتیجه گیری میکنن ! پس خرده نگیرید

اما سخنی با دوستانی که الان مایی رو که دیروز انتقاد کردیم رو به عنوان هوادار نما معرفی میکنن عزیزان من محسن تیتراژ برنامه کودک هم بخونه نه چیزی از ما کم میشه نه زیاد تنها اعتراض ما به این بود که تیتراژ برنامه کنکور خوندن در شان خاننده بزرگی مثل محسن چاوشی نیست همین و بس ! دیشب تو کامنتهای محسن یه عده داشتن عذرخواهی میکردن و مدام مینوشتن اونایی که انتقاد کردن برن مطالبو از وبلاگهاشون بردارن و نمیدونم اونایی که نمخوان برن و ...! مشکل محسن با اون شخصی بود که شماره حسابو مطرح کرد که اونم یک نفر بود و صرفا داشت اعتراض میکرد و فقط لحن و ادبیاتش بد بود ! اگه منظورتون اینه از محسن کوچکترین انتقادی نشه بهتره یه تجدید نظری بکنید ، اگه چیزی گفتیم به خاطر این بود که نتونستیم عظمتی که از محسن تو ذهنمون داریم رو در قالب کوچک برنامه کنکور جا بدیم ! پس ما هم مثل شما محسن رو دوس داریم، فقط ، با رفتار های احساسی بقیه رو از محسن زده نکنیم ! چاپلوسی هیچ موقع خوب نبوده ! این جمله که بعضی ها میگن هر کی دوس نداره خدافظ اصلا رفتارصحیحی نیست

پس انتقاد با توهین فرق داره

با تیتراژ خوندن هیچ کس هیچ مشکلی نداره ولی در حد محسن نیست برای برنامه کنکور بخونه

hosein
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یه عده یه حرفی زدن نباید به پای همه نوشته بشه که؟.................

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خواجه امیری همین که با اسم پدرش معروف شد

حسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاوشی عزیز
تو کوه درد باش
طاقت بیار و مرد باش

kamyar
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اقا امید هر کی جای چاوشی بود اون لحظه همون حرفا رو میزد حرف بعضیا خیلی زشت و توهین امیز بود

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هر کسی خودش زحمت کشیده و معروف شده . فرزین قبل از اینکه چاوشی خواننده بشه آلبوم شراره رو داد از نوای رامشه و پرفروش ترین آلبوم سال شد . طرفدارانش هم با شراره شناختنش و با آلبوم شانس هم یهو رفت بالا . پس چاوشی رو قاطی نکن . پس اگر اینطوری هست چاوشی هم محبوبیتش رو مدیون فیلم سنتوری هست . قبلش کی بود ؟!!!! ضمناً کنسرت هم که تعطیل کلاً . دریغ از یک اجرای زنده ! این یعنی خواننده !!!!؟

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اخه این مسخره بازیا چیه؟ما بزرگتری از خواننده های فلان و فلان داریم که اگه الان اسمشون و بگم تایید نمی شه؟برید تو صفحاتشون ببینید راجع به خیلی از مسائل چه کامنت هایی واسشون گذاشته می شه خیلی خیلی از اینا بدتر حتی پاک هم نمی کنن حالا چاوشی کجای موسیقی ماست که جارو جنجال ها رو راه انداخته؟
فقط چاوشی واسه کاراش زحمت کشیده؟فقط ایشون بی خوابی کشیده؟فقط ایشون سختی مجوز داره؟نه من چون تو این کارم ان تا خواننده می تونم نام ببرم کارشون از این سخت تر بوده!همه این کارارو واسه هواداراش کرده؟اصلا مگه تا قبل از معروفیت هوادار هم داشته؟یعنی واسه خودش واسه پول واسه بیزینسش این کارارو نکرده که انقدر منت میذاره؟
یه زمانی ازش خوشم میومد ولی حالا فوق العاده مغرور شده تورو خدا این نظرو من و تایید کنید تا بلکه به گوشش برسه .
موزیک ما هم فقط واسه بزرگ شدن این ادم ها میشه الان خیلی این خبر مهمی بود که اینجوری با اب و تاب گفتید؟
فقط متاسفم همین

پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 - 15:35
شهرام

شما که میگی چاوشی کجای موسیقی ماست.خدمتت عرض کنم در صدر موسیقی پاپ ایرانه.نظر الکی و با تعصب بی خود نده لطفا.

188.245.23.90
زمان ب
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

این موضوع بی پایه و اساس و از کدوم منبع گرفتین؟؟؟؟؟
آقای محسن چاووشی قرار نیست جایی بره.
تو ایران میمونه و واسه هموطن هاش میخونه.
اگه قرار بود جابب بره پیش از این ها میرفت همون 5 سال اولی که آلبوم هاش بدون مجوز و بدون اطلاع خود آقای چاووشی وارد بازار میشدن.
من از اول دبیرستانم طرفدارشم و حرف دلشو شاید ندونم ولی تا حدی درکش میکنم.
اســـــتاد محسن چاووشی تا ابد در فلب من هستی در هر کجای ایران که باشی.

ثمین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقاى خاص کجا میرى؟
تو ماله مایى تو براى مردمِ ایرانى!
ما بدون تو دق مى کنیم!
ایشالا شایعه باشه!

حمید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یک شکافی بین سلایق برخی از هوادارها و چاوشی بود که در حوادث سال 88 سرباز کرد و چاوشی خوب تونست با سکوتش اون توقعات رو مدیریت کنه. الآن هم کسی نمی تونه جلوی تیتراژخونی ایشون رو بگیره همینطور که ایشون هم نتیجتاً نخواهد توانست خواننده محبوب جمعی از هوادارانش باشد

کیمیا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

حدس می زدم یه روز اینطوری بشه
اکثر ایرانیا عادتشونه تا میبینن یکی سر به زیر کار خودشو میکنه به کسی کار نداره براش تعیین تکلیف میکنن و به خودشون اجازه میدن هر حرفیو بزنن
اقای چاوشی واقعا شرمندم
نمیدونم با چه روحیه ای دوباره می خواین بخونین

نوید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اما الان که من رفتم ، همه ی سایت های محسن چاووشی عزیز فعال هستند که ، اون پیامی هم که گفتید رو که نزدند ،

shayan
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بره خیلی بهتر چرا نمیفهمید....کاراش بهتر میشه

مهران
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

احسنت به شما دوست فهیم ...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

درسته من میدونم کسی که این حرفها رو زده از هواداران چاوشی نیست ببخشید اینطوری میگم یه ...یک دفعه بگو حسودیم نمیتونیم خودمونو نگهداریم اخه چی بگم بعد از شکستن قلب یه وطن دوست ، یه نژاد اصیل ایرانی کی میتونه این قلب شکسترو ترممیم کنه محسن جان من از طرف همه هواداران ... پوزش

فراز
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلطان بمون و با آهنگات جوابشونو بده
اگه بری فقط دشمنات خوشحال میشن
از طرف همه طرفدارات ازت خواهخش می کنم بمون

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگه محسن بره دیگه به چی گوش بدیم؟
شادمهر رفت و دیگه هیچ وقت نتونست مثل شادمهر بشه...
محسن چاووشی هم بره دیگه باید قید موسیقی رو زد، اونوقت دیگه چیزی واسه گوش کردن نداریم...
محسن جان من به عنوان کوچیکترین عضو جامعه هوادارانت میخوام همیشه باشی و هیچوقت تنهامون نذاری، مطمئن باش ما هواداری واقعیت هیچوقت تنهات نمیذاریم...

Reza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگه بیای همونجوری که بودی کم میارن حسودا از حسودی.....

میلاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن خودمون یعنی واقعا رفت........

امیرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاوشی اندکی غرور نداره و با قدرت کنسرت خواهد داد. مطمئن باشید!

ali
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هرجاباشی (به تو فکر میکنم)

reza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هیچی ندارم بگم ... ولی طرفدارای چاووشی همیشه حمایت کردن ...

fan
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

Mohsen joon azizam, midoonam ke narahati, amma khodaee ina hame barnamas vase in ke jolo paye to sang bendazan, taghat biaro maarrdd bashhh, hamoonjoor ke hamishe boodi. enghad behet Iman daram ke bedoonam hatta fekre tarke iran ham be saret nemizane. mibinamet, belakhare too concertet mibinamet, too irane khodemoon.

امید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

ازت می خواستم بمونی
بهت می گفتم که نری
این روزا نیستی اما باز
به پات میفتم که نری .... :(

chavoshist
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقای بابازاده بهتر است دُز زردنویسی‌تان را پایین بیاورید. هوادارنماهای سازمان‌دهی شده؟! چیزی که عیان شد این است که اکثر هواداران و مخاطبان چاوشی با تیتراژ‌خوانی او برای آن برنامه مخالف بودند و این مخالفت را به هر نحوی ابراز کردند. حالا شاید در این بین تندروی شده‌باشد. از جریانی که به طور کامل از آن باخبر نیستید، داستان فکاهی نسازید....

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خدای من نه !!! تو عشق منی محسن !!! کجاااا ؟!؟! :((( نــــــــــــــــــــــــه !!!!

Mina
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واقعاً من نمیدونم چرا یه سری هوادارنماها برای اینکه خواننده خودشون پیشرفت کنه حاضرن به هر کسی توهین کنن و شخصیت هر کسی رو زیر سوال ببرن،واقعاً برای این افراد متاسفم...
در ضمن در مورد آقای چاوشی هم باید بگم که میتونستن حرفه ای تر برخورد کنن تا هواداراشون از غصه سر به بیابون نذارن،اگه یه روز این اتفاق واسه آقای فرزین بیفته من خودم به شخصه دق میکنم،ولی آقای چاوشی میتونستن مثل آقای فرزین جواب های محکم و کوبنده ای به این افراد و این شایعات بی سرو ته بدن...
به هر حال امیدوارم ایشون چه داخل ایران و چه خارج از ایران موفق و سربلند باشن...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خــــــــــــــــــدایا بگو همه اینها خوابِ و بس
اگه این اتفاقها راست باشه ، فاتحه ی همه خوندس :(

si na
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

این نیز بگذرد

مری
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با اینکه اهنگایی که میخونه به دلم نمیشینه و زیاد ارتباط باهاش برقرار نمیکنم ولی همیشه از اخلاقش خوشم میومده ..... اینکه مث خیلی از خواننده های دیگه تو دید نبود و سر و صدا نداشت ...... با هیچکسی کار نداشت بر خلاف خیلی از خواننده های مثلا مطرحمون که تا دو تا البوم میدن به جون هم میوفتن ....... دلم نمیخواد بلایی که سر شادمهر اومد سر چاووشی بیاد هر چقد هم از کاراش بدم بیاد دوست ندارم از ایران بره ...

ایشالله بمونه و واسه طرفداراش بخونه و دلشون رو شاد کنه

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اقا محسن این رسمش نیس

درسته بعضی ها نمکدون شکستن اما این هم که الان داره اتفاق میافته درست نیس

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به خدا اگه دیگه نخونه یک لحظه هم آهنگ گوش نمیدم... محسن جون تو خودت میدونی این جریان هدایت شده بود... ما هوادارای واقعیت این واکنش هارو نشون نمیدیم

welder
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

فقط میخام بدونم چاوشی تو کجای جملش گفته میخاد از ایران بره؟چرا شلوغش میکنی آقاااااا

boofe koor
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

همین الان از سر کار رسیدم داداشم که این خبر رو گفت خشکم زد
قسم میخورم بغضم گرفت .من یکی که پشتشم .سلطان چاوشی رو برگردونید.چاوشیستا دست به دست هم میدیم برش میگردونیم دوباره میخونه واسمون میدونم همش دروغ و شایعست .کلی شوق و ذوق داشتم 13 رو بشنوم .کجا میری بی وفا ...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

از این بدتر نمیشه .... !!!!
چیکار کردید شماها ؟؟؟؟
چجوری جسارت کردید همچین حرفایی رو زدید ؟؟ کدوم خواننده میاد جواب کامنت بده ؟؟ کدوم خواننده تولد هواداراشو تبریک میگه ؟؟ کدوم خواننده مستقیما با ناراحتیهای هواداراش همدردی میکنه؟؟
جوابتونو داد پر رو شدید ؟؟؟
خودم شاهد همه ی کامنتا بودم !!!!
واقعا من شرمنده میشدم اون کامنتارو میدیدم دیگه ببینید محسن چه حالی میشده ؟؟؟!
امیدوارم این خارج شدن از کشور بخاطره تجدید روحیه باشه و خروج دائمی نباشه !!!! :(

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

توی این چند سال گذشته خیلی ها به محسن زخم زبون زدند،خیلی ها بهش ایراد گرفتن و به قول خودش خیلی ها بهش کم لطفی کردن.من به عنوان یه مخاطب کوچک با هر بار شنیدن این حرفهای نا آگاهانه کلی ناراحت میشدم.دیگه بیشرمی و نامردی رو به حد اعلا رسوندن.خیلی دلم میشکنه وقتی که میبینم یه همچین مرد بزرگی بین ما آدمای ... قرار گرفته و مجبوره این حرف ها رو بشنوه و هیچی نگه.محسن جان با تمام سلول های وجودم ازت میخوام،به خاطر آدمایی که مثل خودتن و این مملکتن،بمونی و صدات رو ازمون نگیری.خداکنه این کامنت رو ببینه و نظرش رو عوض کنه.درود بر چاوشی و نفرین بر مخاطب نماهای کوته بین...

رضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام

محسن من بهت حق میدم بعضی ها کار های خیلی کثیفی انجام میدند
ولی تو رو خدا نرو همینجا باش به اندازه کافی داریم بخاطر نبودن شادمهر تو ایران حسرت میخوریم لطفا تو یکی هم اینکا رو نکن

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واقعا کاش یه کمی قدر هنرمندانمو میدوسنتیم :( خیلی ناراحتم

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خدا کنه دروغ باشه، من غیر از چاوشی اهنگ دیگه ای نمیتونم گوش کنم

م ر ی م
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نرو .... :'(

hojjat
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام
آقای چاووشی من و امسال من که تنها عشقمون شمایین با اهنگاتو زندگی مینیم
چطوری دلتون میاد ؟!؟
شما که مرد بودین کوه صبر بودین ما تا اخر پشتتون هستیم
خواهشا به کارای خاصتون ادامه بدین

نیما
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چرا باید بره؟
ماشالله داره هر ماه آلبوم میده واسه چی بره؟

وحید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دم اون کسایی گرم که اعتراض کردن هوادار واقعی یعنی این

salim
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

mohsen jan in etefaqat pish miad midonim ziad hem pish omade amma shoma inbar hem begzar ...khodet ke midoni ke chetor kharabe shoma hastim ma mokhateba.....hameja qoqa bepa shode ke bargardi pishemon......faqat hamin

araz
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلطان نرو

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اره، منم دیشب تو نت مستقیم کامنت ها رو میدیدم، خیلی بی شرمانه بود

سامی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من خودمم طرفدار یکی از خواننده های دیگه هستم ، نظر دادم تو سایتش گفتم اینجا رو ترک کن ولی خوندن و نه طرفدارای چاووشی آقایون چه قدر مثلا محسن باید سر خم کنه واسه مجوز یه اهنگ تا اخرشم مجوز نگیره آقا بذار بره اون ور تا اون چیزی که خودش دلش میخواد شما میخواید بده بهتون بخدا دارن اینجا تلف میشن مگه شادمهر رفت پس رفت کرد؟ بذارید بره تا پیشرفت کنه ، آخه محسن اومده شعرای حافظ و از این شاعرای بزرگ خونده بازم مجوز نگرفته بعضیاش ، اخه چه قدر باید زحماتشون لنگه امضا یه ادم باشه ...، چه قدر باید بی خوابیهاشون به خاطر یه امضا از بین بره و نتیجه نده ای خدا

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خیلی ناراحت شدم.امیدوارم سلطان نره.چون مطمئنم اگه بره هزار جور حرف پشتش میمونه.مثلا این که صداش فیلتره .... تو رو خدا نروووووو

Arman
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واقعا برای کسانی که باعث شدن آقای خاص موسیقی ایران بره متاسفم.
بعضی ها هواداری یادشون رفته.(طرفدار فرزاد فرزین)

Soroush.s
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

مگه میشه ... الکیه ... چاوشی کسی نیست که به این راحتی بزنه زیر همه چی ... :| ...

v
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نرو سلطان .با من بمون

amir
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تو کدوم سایت این اطلاع داده شده؟

salim
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

saite mokhateba baz shode....takzib musicema

meysam1991
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با تمام احترامی که برای ایشون قائلم باید بگم این رفتارشون اصلا حرفه ای نبود.
فشارهایی که سال گذشته به محسن یگانه وارد شد خیلی بیشتر از این حرفها بود ما شاهد انواع و اقسام توهینها و تهمتها بر علیه یگانه بودیم اما محسن یگانه ایستاد و مقابله کرد و موند. همین الان هم شرایطش خیلی سخته ولی به عشق هواداراش ایران مونده و میمونه
قرار نیست ما اینقدر ضعیف باشیم که مقابل هر فشاری قهر کنیم!!

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

حالا چرا از ایران میخواد بره ؟؟؟
خوب اگه ناراحته نخونه !! چرا از ایران میخواد بره

مجید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خیلی عجیبه. قضیه کلا مشکوکه.
درسته من طرفدار چاووشیم اما واقعا برام عجیبه که ایشون بخواد به خاطر یه سری حرف از ایران بره. مگه تا الان که 10 ساله کار میکرده حرف کم راجع بهش زدن ؟
اگه این کارو کنه متاسفانه اولین فکری که به سرم میاد اینه که خواسته از کنسرت دادن فرار کنه. حالا چراشو دیگه خدا میدونه.
اما در کل اگه چاووشی هم بره من دیگه به موسیقی کشور امیدی ندارم.

امید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اینایی که الان نظر میدن واقعا طرفدار چاوشین ؟
به خدا محسنی که ما میشناسیم اینجوری نیست که بذاره بره الکی الکی !
خودش گفته بود حاضرم نخونم ولی تو ایران بمونم :|
محسن جایی نمیره

ابراهیم
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

موسیقی ما اصلا خبر رو شما پیچوندید جریان از این قرار بود خبر آهنگ جدید برای شبکه 3 توسط چاوشی در سایت رسمی ایشان منتشر شد که اکثر طرفداران مخالفت خود را اعلام کردند ناگهان بعضی طرفداران (تعداد خیلی خیلی کم) شروع کردند به زدن حرفهای پوچ مثل همین پول و حساب و عیره هم در ف.ب و هم سایت رسمی ایشان که باعث دلخوری ایشان شد سایت را موقتا تعطیل کردند اصلا حرفی درباره خروج از ایران زده نشد شما این حرفو از کجا آوردید چرا اوضاع رو بدتر کردید با این خبر دروغ

مریم
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

...امیدوارم نذارید تر و خشک با هم بسوزن همشهری محبوبم...

پیمان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

ممکن بود کسی که این حرفارو زده یه بچه ی 16 - 17 ساله باشه و از روی حماقت و نپختگی حرفی زده باشه ..

نباید همه ی هوادارارو با هم تو یه آتیش میسوزوند ...

بهنام
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با این رفتار اون ذهنیتی که سالها از محسن تو ذهنم داشتم خراب شد ! اصلا رفتار حرفه ای نبود ! فقط یک نفر بود که همچین حرفی زد سازماند اده و اینام نبود اونم میخواست اعتراضشو نشون بده فقط لحنش بد بود !

amir
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقا من که داغون شدم رفت

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاووشی بزرگترین و حرفه ای ترین خواننده ایرانه و با رفتنش خیلی چیزا عوض میشه
شاید وضعیت موسیقی خراب شه

اما برای خود محسن خیلی خوبه
محسن چاووشی برو...
برو از این کشور و دنیای موسیقی رو ببین و حس کن که حس کردنش تو حالتی که تو هستی خیلی سخته
برو به بزرگترین سالن کنسرت لس آنجلس و آرزوی هوادارانت رو محقق کن
برو
برو...
برو تا تو حسرت دیدنت بمونیم

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اینم رفت مثل شادمهر حالا ببینین چقدر کاراش بهتر میشه

Mina
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بله آقا آرمان،خیلی ها هستن که چشم دیدن پیشرفت دیگران رو ندارن،برای همه خواننده های مطرح وسطح بالای کشورمون یه همچین اتفاقاتی میفته که کاملاً معلومه که سازمان دهی شده هستن ولی خواننده ها باید این حواشی رو از بین ببرن نه اینکه دامن بزنن،آقای چاوشی هم با رفتنشون یه جورایی این حرفا و شایعات رو تایید میکنن و اون هوادارنماها رو به هدفشون می رسونن...
مگه برای آقای یگانه یا آقای فرزین کم حاشیه درست کردن؟؟؟همین الانم به محض بیرون اومدن آلبوم حباب آقای یگانه قطعاً حواشی زیادی درست میشه که اینا با توجه به درایت و تجربه آقای یگانه از بین خواهند رفت...
یه مدتی هم پس از انتشار آلبوم شلیک فرزاد فرزین خیلی حواشی زیاد و غیرقابل تحمل شده بود ولی با سکوت آقای فرزین جو آروم شد و حواشی به مرور زمان کمتر شدن...

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خدا با ماست -صبر داشته باشید - بچه های جنوب از این خیلی بیشتر سختی کشیدن که کشورشون اشغال نشه حالا به خاطر حرف بعضی ها شهر و کشورشو بذاره بره - مطمن باشید چاوشی این کار رو نمکنه چون ((( حسش میگه)))

سام
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آخه اجرا کردن یک تیتراژ چه مشکلى داره هوادار حق نداره به خواننده بگه کجا بخون کجا نخون چى بخون چى نخون.هر چند اینا هوادار نبودن طرفداراى خوانندةهاى دیگه بودن.
بعدش من مطمئنم آقاى خاص ما جایى نمیره.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن تورو خدا نه به خدا بی تو نمیشه موسیقی ایران صفا نداره اونا بچگی کردن. تو به بزرگی خودت ببخش

مرتضی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بهتره که این حرفای بی پایه و اساس رو از رو سایتتون بر دارید تا بیشتر نارحتش نکردیم
با این کارا داریم توجه ها رو به رفتنش جلب.میکنیم
چرا باید بره کسی که خونش زیر بمب بارون ویرون شده

امیر علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگر چه هیچکس نیومد ، سری به تنهاییت نزد ، اما تو کوه درد باش ، طاقت بیار و مرد باش

نرو ، ما تا آخرش پیشتیییییییم

دانش
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان مگه خودت نگفته بودی: انقدر بیدرد زندگی نکرده ام که با لگد ناقدی به فغان ایم

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

متاسفم برای شما که ازآب گل آلودماهی میگیردشماحسودین
شماوتعدای ازافراددیگه بااین حرکات برنامه ریزی شده دارین تمرکزچاوشی روبهم میریزید.

مهدی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

داداش محسن دیشب روانی شدم. اینقدر به هم ریختم که خدا میدونه.

وقتی اسمت میاد میدونی قبل از هنر عظیمت چی یادم میاد؟ شرافتت...

اونوقت یه عده میگن شماره حساب بده...

محسن جان... اما تو کوه درد باش... طاقت بیار و مرد باش...

به خدا تا آخر زندگیم پشتتم. هر کاری بخوای برات میکنم.

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

فقط می خواستم به چیزی بگم اینکه ... تو همیشه در قلب مایی محسن دوستت داریم

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تا ابد با من باش همه ی هستی من هستیمو ازم نگیر حرف رفتنو نزن

میرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن تو رو به حرمت خاک پاک ایران نرو !!!! ما تورو دوستت داریم ... اصلا... جون هر کی دوس داری تو رو به یگانگی خدا نرووووو

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوست عزیز ! هر کسی را بهر کاری ساختند . حافظ و سعدی رو چه به چاوشی ؟! استاد شجریان و ناظری هستند . مگه سبک ایشون پاپ نیست به حافظ و مولوی چیکار داره آخه ؟! همش بهانه ست . برای فرار کردن از کنسرت .

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

... محسن ما هیج جا نمیره...محاله ..محسن جونم بگو با ما این کارو نمیکنی...

امیرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقای بابازاده احترامتون واجبه . طرفدار نما؟!بنده و خیلیای دیگه با تیتراژ خوانی محسن چاوشی در صدا و سیمای ایران مخالفیم و از همین جا مخالفتمون رو بیان می کنیم . ما نمی خوایم محسن چاوشی مثل خیلیای دیگه که تیتراژ خوندن به باد فراموشی سپرده شدن اون هم به باد فراموشی سپرده بشه. اونم چه تیتراژی! یک برنامه ی کاملا دولتی. آیا با این کار همان محسن چاوشی سنتوری باقی خواهد ماند؟!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من هم کامنت ها رو دیدم و در حال صحبت با محسن جان بودیم
خیلی ناراحت بود از زخم زبون ها
خدا باعث و بانیشو لعنت کنه
حرفای مذخرفی که یه سری میزدن که واقعا نمیدونم چی باید بهشون گفت
بخدا زشته .

amin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من هوادار چاوشی نیستم ولی از این قضیه خیلی ناراحت شدم...

ایلیا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

... بهتره که بره من تا امروز از نفرین تا پرچم سفید آلبوماشو دنبال کردم و خواننده شماره یکم بود ولی امروز نا امید شدم اشتباه میکردم هیچم خاص نیست مثه بقیه س کسی که فضای جنگ رو حس کرده باید صبور تر باشه اگه قرار بود همه همشهری هاش مثه خودش باشن که تا حالا خرمشهر به باد رفته بود واقعا متاسفم

حیسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نه محسن نه جون مادرت نروووووووووووو
التماست میکنیم
با ما بمون...

میرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

امیرحسین خان .... هیچکدوم از طرفدارای محسن نمیخوان اونو برنجونن ما میخوایم محسن دیده شه .... شما چند نفر نمیتونید ما طرفدارای میلیونی رو از پیش رو بردارید .. شما هم از این شایعه پراکنی ها دست بردارید محسن تا بحال 4 تا آهنگ واسه جنگ خونده .. حالا پاشه بره اونور آب ؟!

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

کجا بهتر از ایران برای چاووشی؟؟؟؟؟؟

واقعا چرا هوادارا از چاووشی انتظار یک کنسرت رو ندارن و همچنان از اون طرفداری میکنید؟ چرا از ابتدایی ترین حق ما یعنی اجرای زنده خواننده محبوب خودمون میگذریم؟

amin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام.چی بگم آخه از اون موقعی که شنیدم دارم یه بند گریه میکنم. من یه آدم کوچیکم در برابر ایم همه ادم ولی میخوام اینو بگم که من با محسن زندم به مرگ همه کسم اگه محسن بخواد از ایران بره باعسو بانی این کارو..... اگه بگم حرفمو نمیزارن زو سایت ولی بعد اون کار قسم میخورم خودمم میکشم به مرگ خودم. پس نرو تورو قران جونمو ازم نگیر محسن

شهزام
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آنقدر بی درد زندگی نکردم که با لگد ناقدی به فغان آیم...
محسن یادته؟؟؟

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

این می شه نتیجه ی ارتباط نزدیک با مخاطب یا به عبارت واضح تر رودادن بیش از حد!... به چه دلیل؟به دلیل خوندن آهنگ برای رسانه ای که همین آدمهای مدعی چند ساعت از وقتشون رو پاش می گذرونن. با ژست روشنفکری توهین می کنن و طلب کار هم هستند

پاشا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

ازاون اول یه سری طرفداریا به قول شما,طرفدارنماها,شروع کردن به اذیت ,هم خود محسن هم ملت,اومدن تو صفحات دیگر خواننده ها به دیگران توهین کردن و دل خیلیاروشکستن,بعد اومدن به چاوشی لقب های استاد و سلطان و ... دادن که خود چاوشی واکنش نشون داد ومحکوم,کرد اما بازم انگار نه انگار ادامه دادن,بعد اومد به سیروان توی چارت رادیویی هلند رای منفی دادن, حالاهم که این,بابا بخدا حق داره,چه گناهی کرده که همچین کسایی باید ظرفدارش باشن,م خودتون دارین عذاب میکشین که(خربزه خوردین باید پای لرزشم بشینین) هم ما که صدا شودوست داشتیم, خجالت دارهواقعا

amin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام محسن چاوشی خوبی من اسمم امینه بچه کرجم 19 سالمه 14 روز دیگه میخوام برم سربازی همه ی آرزوم تو بودی هرروز هر شب با آهنگات زندگی میکردم به طوری که یه رفتم سربازیمو یک ماه عقب انداختم تا البوم 13 رو گوش کنمو برم همه ی آهنگاتو کلمه به کلمه حفظم قسم خوردم که به جز صدای تو صدای کسی دیگرو گوش ندم از خوانندها تمام زندگیم تویی همیشه گفتم که حاضرم هر لحظه باشه جونمو برات بدم و میدم اید بگی اینا همش حرفه ولی به مرگ خودم جونمو برات میدم و تاحالا واسه هیچ کی گریه نکرده بودم حتی مادر بزرگم. محسن تورو به همین اشکایی که از زهره دارم میریزم قسمت میدم نرو چون هم خودمو میکشم هم....

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دقیقا,خیلیارو که میبینی اینجا اومدن نوشتن کار هوادارنماهستو ,شماها چیکار کردید و اونا طرفدار نما بودن,و اگه تو نخونی من میمیرم و دیگه موزیک گوش نمیکنم,همونا بودن که دیشب شروع کردن به توهین کردن,حالا که دیدن قضیه بالا گرفته موضعشونو عوض کردن,یه سری آی پیها چک شد و متاسفانه با آی پیها دیشب تطبیق داده شده,فقط میگم که امیدوارم اوندسته خجالت بکشن که حذب بادن

مهدی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من طرفدار دو آتیشه چاوشی نیستم ولی همیشه دوستش داشتم و دارم.
برای اون کسانی که این کارو کردن متاسفم خطاب به اونها میگم: شما از کجا میدونین کارش سخیف میشد یا از کجا میدونین که قراره پول بگیره برای تیتراژ.
با تمام وجودم آرزو میکنم که محسن بمونه و دهن همه این افراد رو با کارهای عالیش ببنده.

saniar hosseini
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاوشی عزیز
افرادی سودجو میخان تورو تخریب کنن!!چون دیدین تو با هیچ راهی تو هاشیه نمیری و تخریب نمیشی حالا اومدن از این راه این کارو بکنن!!!
تو صبوری کن و اینهمه عاشقو که نفساشون به نفس های تو بستس دلخون نکن و تنها نذار!!!عاشقای واقعی تو الان بدجوری داغونن..
اون افراد سودجرو هم بسپارشون به خدا...
عاشقای واقعی تو از حال و روز تو کاملا آگاهن و با غم و شادی تو شریک بوده و هستن!!!
یا حق

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

کاملا موافقم
خیلی خوب نیست که انقدر بهش بپردازیم
اما محسن چاووشی حتما این نظرات رو میخونه

از همینجا بهش میگم سرعت پیشرفتت توی خارج از کشور چند برابر از اینکه هست میشه

مهشاد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دیگه شورشو در آوردن معلومه شما اصلا چی میخواین بقیه خواننده ها رو با اسم چاووشی میکوبین با خودشم که اینطوری تا میکنین فکر میکنین طرفدارین هرکاری کنین توجیه داره مثلا چی فکر میکنین که میخواین بهش صدقه بدین ‏! امیدوارم تو تصمیمش صرف نظر کنه:‏(‏

mehran ekrami
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان بهت حق میدم خیلی هاقدرکاراتوندونستن ولی این رسمش نیست خداوکیلی بدجورمیخوایمت .یکلام بگم نکن اینکاروکه فردابگن بخاطراین رفته که اونورعشق وحال کنه یعنی میتونی باهامون اینکاروبکنی مایی که عمریه باصدات زندگی کردیم؟

shahin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به نظر من که نباید همه رو با یه چوب روند.
والسلام.

مهران
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگه محسن چاووشی از ایران نره و آلبومی هم به صورت مجاز ازش منتشر بشه فقط یک معنی میتونه بده !
همون کاری که شاگردانش هم موقع انتشار آلبومهاشون انجام میدن ...
جو سازی !!!!!

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هر وقت دلت گرفت بیا حرف خودتو بخون و بخند

m
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقای خاص نرو (طرفدار محسن یگانه)

reza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آخه دادا محسن آدم های تو شبکه های اجتماعی که معلوم الحال هستن.... اکثرا یه مشت بچه مچه ی الاف!!
شما به فکر ما باش که صدات دوای درد دلامونه
میدونم که دلت گرفته اما تو خاصی واسه ماها پس بدون یه لشکر پشتته
به حرف گربه سیاه هم بارون میاد

mohsen
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

عمرا محسن از ایران بره..........عمــــــــــــــــــــــــــــــــرا
نخلای بیسر
بچه های اهواز
مام وطن
دلصدا
عمراااااااااااااااا
محسن،اشتباه شادمهر رو کرار نمیکنه

امین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام تورو خدا پیام های منو بزارین تو ساین من که حرفی نزدم اینو پخش نکنید واسه خودتون نوشتم مرسی

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

موسیقی ما میشه بگی محسن کجا گفته که می خواد از ایران بره ؟؟؟؟ چرا الکی شایعه می کنید ؟؟؟ شما که خوب می دونید طرفدارای محسن زیادن .... چرا اینطوری جو رو متشنج می کنید ؟؟؟؟ محسن فقط ناراحت شده و اون جملات رو نوشته .... کجا گفته که می خواد از ایران بره ؟؟؟؟ موسیقی ما باید جواد بدی .... یا این خبر تکذیب کن یا کلا حذفش کن ... محسن هیج جا نمیره ... موسیقی ما متاسفم ... تایید کن ... در ضمن اونایی که می گن بذار از ایران بره ... اشکالی نداره !! واقعا براتون متاسفم ... موسقی رو به سیاست ربط ندین تو رو خدا ... همه ایرانی هستیم ... ما محسن ایرانی رو می خوایم ... نه محسن اون وره آبی ... محسن هیج جا نمیره ... غیرت داره ... مثل بعضیا نیست ...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

داغونم .. به مولا ... حضرت علی فرمودند : بزرگترین گناه نا امیدی است ... یرگرد مرد بزرگ و پاک ...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقای بابازاده این خبر رو از کجا آوردی ؟
یعنی واقعا فکر کردید خالق مام وطن ، نخل های بی سر ، پرچم سفید و . . . به همین راحتی میدون خالی میکنه .
اصلا اینکه محسن با هواداراش قهره چه ربطی به خارج رفتن محسن داره ، یعنی اگه بره اونور با ما آشتی میکنه و مشکل حل میشه

چرا سایت موسیقی ما خبر خواننده های دیگه رو نمیزاره اونوقت تا یه خبر کوچیک از چاوشی میشه میزنید تیتیر اول و براش حاشیه درست می کنید
در ضمن سایت هواداران هم باز شد و محسن خبر رفتنش رو تکذیب کرده .

موسیقی ما چیزی نگفتم که بخوای سانسور کنی یا کامنت رو نزاری . . .

امیدوارم که محسن این چند تا هواداراش رو ببخشه و با قدرت کارش رو ادامه بده

احسان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام محسن جون
ما بدون تو چی کنیم ؟
تو که توی شعرات همیشه از صبر میگی . این بار هم صبر کن

reza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

... محسن تو رو خدا نرو

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هر کسی آزاده بره یا بمونه، فقط نگرانی من مبتذل شدن آثار پس از هجرت است.

hamid m
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

... شادمهر پیشرفت ...بره اونور واستون 6و8بخونه .اونور خبری نیس داداش،باز هم بجنگ چاوشی،همینجا بجنگ.....غمت نباشه

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

... افرادیو که دل محسن جان شکوندن... خیلی ناراحتم .... اگر محسن جان نخونه دیگه اهنگ گوش نمیدم....

امین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام فقط میتونم این یه جمله رو بگم میدونم که کسی به حرفم گوش نمیده اسلا هم این حرف من مهم نیست ولی میگم محسن چاوشی من رو اسمت قسم میخورم اگه بری دیونه میشم پس برو دیونم کن خداحافظ

Mas
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

این فقط یک جو سازی از طرف شخص چاوشی برای فروش آلبومهاشه
همینو و بس
MAS

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

از کلیه طرفدارای محسن عاجزانه میخام که این قدر شتاب زده عمل نکنند
خیلی زود همه چی حل میشه
خیلی خیلی زود
زنده باد محسن چاوشی عزیز

علی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن من .عشق من .زندگی من تو هیجا نمیری پیش ما میمونی من الان فقط به سیزده فکر میکنم از توام خواهش میکنم خودتو درگیر این حرفا نکن من به همه قول میدم محسن چاووشی ایرانی خرمشهری است سرش بره خاکش نمیره

مهدی 20
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن فردا جواب همتونو میده. همش شایعست باو

ali akbar
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

درسته چاوشی خواننده خوبیه اما دلیل نمیشه که سر خم کنه برا شماها که بهش پیشنهاد شماره حساب دادید...
واقعا چی فک کردید بین خودتون؟>
متاسفم برات که قدر هیشکی رو نمیدونید
فقط همین...

حمید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگه موندی قدمت روی چشم، ولی اگه رفتی دیگه هیچ وقت برنگرد!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوستان رفتن محسن از ایران کذب محضه...تکذیب شد..

نمی دونم با ایجاد چنین حاشیه ها و دروغها به چی می خواید برسید!!!

محمد از کرمان

مهرداد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگر از ایران نره به خیلی ها ظلم کرده . امیدوارم از ایران برود البته مطمعنم این حرفی بیش نبوده برای ...

مریم
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

ازتون خواهش میکنیم نرید
بخاطر هواداران واقعیتون واونایی که دوستتون دارن نرید

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

الان ما هیچ خواننده ی خوبی نداریم فقط ایشون مردمی و حرفه ای هستن آره ؟! خواننده باید بتونه زنده بخونه . لس آنجلس ؟! خواننده خواجه امیریه که کل ایران و جهان هم کنسرت گذاشته !!!!

یونس
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

داداش محسن به خدا باهاتیم

احسان
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با اون حرف هایی که زده شد و به قولی حرمت ها شکسته شد حتی اگه بذاره و بره هم باید بهش حق داد
خیلی قدر نشناسیم
خیلی
محسن جان ببخش بعضی ها رو که دهنشون رو بی اختیار باز کردن و حرف های نا مربوط زدن
ببخش
بزرگ تر از این حرف هایی

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

Age mibini ba raftanet hame chi dorost mishe ,boro,faghat jae boro ke bara honar va honarmand arzesh ghael bashan.
Nahsie albume 13 fek konam dare shoro mishe.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

انگارهرروزمن پاییزاست

یاچه می دانم...

حسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با اون که طرفدارش اصلا نیستم و از کاراش زیاد خبر ندارم.ولی مطمئنم تا 1-2 هفته دیگه یه آهنگ جدید میده بیرون که به خاطر طرفداری خوبش ایران می مونه. میگی نه؟ نیگا کن.

طرفداراش خودشونو گول نزنن. منتظر آهنگ جدید از محسن باشن :دی

matin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام.دوستان من از هوادار های فرزاد فرزین هستم و نمی دونم که این داستان ها از کجا شروع شد و قضیه چیه.این مدت هم اصا وقت ندارم که بگردم دنبال ریشه ی این قضییه.یه آدم کار درست داستان رو کامل واسم تعریف میکنه؟
vasam befrestin,mmamnooon misham.
matin.adiseve@yahoo.com

ش
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

امیدوارم این اتفاق نیفته ...

من خودم خیلی زیاد به کارای ایشون علاقه ندارم ولی به هر حال حیفه که همچین ادمی که موسیقی رو می فهمه از فرهنګ و هنر ایران حذف شه ...

amin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن میدونم به خاطر انتشار آلبوم جدیدت تحت فشاری از سوی برخی ها که جگر گوش دادن خیلی جیزارو ندارن اما بدون والبته دشمنننننننننننات همیشه تو قلب ما میمونی همیشه هرجا باشی میترسم اگه از ایران بری نتونم هیچ وقت کنسرتت و ببینم پس به عشق وطن بمون.

saeed
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واییییییی دارم دیوونه میشم

ali
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

از محسن بعیده نباید اینقدر سریع ناراحت بشه اون میدونه که طر افدار های واقعی اهل این حرف های مفت و بی ارزش نیستن طر افدار واقعی ما ها هستیم پس بهش میگم بیا اینجا و این همه پست طر افدار هات رو بخون تا بدونی اینا طرافدار واقعی هستن پس مثل همیشه و با قدرت بیشتر و قوینر بمون و بخون چون همه ما به تو و صدات و هنرت احتیاج داریم باش واسه همیشه تا کور شود هر انکه نتواند ببیتد

abed
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام
این خبر رو که شنیدم واقعا شکه شدم امیدوارم محسن عزیز بهترین تصمیم رو بگیره باالاخره هر اقدامی یک سری مخالفت ها رو به دنبال داره
فقط خطاب به سلطان میگم بیشتر فکر کن یا همین ایران بخون یا هیچوقت نخون.

حسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن برو پیش امام رضا ع ،برو مشهد.

نانی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان اگه امثال شما بره موسیقی کشور ضعیف میشه پس برای پیشرفت بمان و برای طرفدارانت

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خدا کنه مثل مرد پای حرفی که زده واسه و بهش عمل کنه و مثل ش.ع موفق شه وگرنه خیلی برای سلطان بد میشه(چواشه)

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان پس ما چی ؟

شما تر و خشک رو میخوای با هم بسوزنی ؟

این فردی که این حرفو زده کاری جز سنگ انداختن نداشته ، شما که از این مشکلات زیاد داشتی.

مگه بارها و بارها ما شاهد بی احترامی به تو نبودیم ، سکوت کردی و با سکوتت همیشه صبر و به ما هم یاد دادی .

پس ما چی ؟
ما زجر نکشیدم؟ ما سختی نکشیدم ؟

بیش از ده بار سایت ما رو هک کردن ، من نا امید شدم ؟ من کم آوردم؟

وقت بذار و اینارو بخون . عزیز دل خرمشهری ، ما دوستت داریم . ما چیزی کم گذاشتیم ؟؟؟
پس من چی بگم ؟؟؟؟

فقط تنها خواهشم اینه که ما با جون و دل منتظر آلبوم سیزده ایم . تورو به خدا قسم بذارید این آلبوم بعد از 5 سال پخش بشه .

محسن جان هر قطره ی اشکت ، اشک ما هم هست. و بدون دریا با یه تف نجس نمیشه.

خیلی دوستت داریم و تا پای جونمون پای تو می مونیم .

از طرف : سید مهیار هزاوه
مدیر کلوپ اختصاصی هواداران محسن چاوشی
www.mchavoshiclub.ir

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

منم هرچی فکر کردم دلیلی برای خسته شدن از داخل و خط قرمزهاش و رفتنش ندیدم!!!

نیما
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نرو بابا کنسرتاتو ندیدم هنو!!!!!!!!!111

hossein
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقای چاووشی عزیز به اعتقاداتم قسم شما الگوی نسل مایی. نسلی که دنبال فرار از سرزمین مادری هستن. من همیشه بیشتر از صدای زیباتون به عرق ملی خواننده محبوبم می بالیدم. حالا به ما زخم زبون می زنی که از ایران میری. نرو . که میهن پرست ترین خواننده تاریخ ایران زمینی. صبور باش به خاطر حس افتخار طرفدارات. به خاطر وطن.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

صبوریم کمه بی قراریم زیاده....
داداش محسن تر امام حسین نرو

مریم
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

جایی نمیره.اگه بره ازهمه جامیره،پس نمیره.

داریوش
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یه وقتایی هست آدم دلش از همه میگیره چون از اونایی که انتظار نداره یه حرفایی رو میشنوه ولی خوب میگذره من مطمئنم آقای چاوشی هم به خاطر فشار کاری بد جور اذیت شده و حالا این حرفایه مزخرف...
یه عده واقعا بعضی مسائلو درک نمیکنن
آقای چاوشی به نظر من شما بهترین خواننده ی دنیایی هر جا هم که باشی باز نظرم همینه ولی یادت باشه همیشه آدم بزرگه که مشکلات بزرگ داره
آقای یگانه هم که من خیلی دوسش دارم خیلی بهش توهین شده از طرف بعضی هوادار نماها
ولی یه خوانننده بزرگ مثل شما و آقای یگانه باید مطمئن باشید که هواداراتون خیلی دوستون دارن و به خاطر حرف یه عده آدم فرصت طلب ناراحت نباشین
عاشقتم چاوشی

Cheshm Andaz
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بابا این چه کاریه که هوادارانش کردن دیشب وقتی ای مطلبو تو سایت خوندم ناراحت شدم یه حرف به محسن:خیلی نامردی که میخوای از ایران بری..... همین.....

زمان ب
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چی بگم از کجا بگم دردم و با کیا بگم
بهتره که دم نزنم حرفی از عشقم نزنم

من نمیدونم موسیقی ما این خبر و چرا و واسه ی چی گذاشته تو سایتش که کارش واقعا اشتباه مطلق هست.
ولی بیشتر از نظرهایی رو که خوندم ناراحتم کرده.
میشه بهم بگین چرا از آفای محسن چاووشی میخواین تو ایران بمونه در حالی که اگه کسی 1% آقای محسن چاووشی رو بشناسه بدون هیچ تردیدی اطمینان داره که آقای چاووشی هیچ وقت دم از رفتن نزده نمیزنه و نخواهد زد.
این ها همش شایعه ای بیش نیست.
از نفرین تا 13
جناب آقای محسن چاووشی این جانب سید زمان بزرگی متولد 24 آذر 1369 شهرستان آمل با تمام وجود منتظر آلبوم من خود آن سیزدهم میباشم و این شایعه های بی اساس هیچ گونه تاثیری در احساسم نسبت به هنرمند عزیز کشورم نداشته و نخواهد داشت و همچنان مثل گذشته شما رفیق روزهای خوب من هستین.

محسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلطان با ما نکن اینجوری

ARMAN.1
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

توی شهری که تونیستی همه جاروغم گرفته ....هرکجارفتی صدام کن عزیزم دلم گرفته ....شدمو غریبه ای که تونباشی نمی ارزه دارم ازنفس میوفتم مثل یک گیاه هرزه...{محسن جونم خداروخوش نمیاد بری }.....این وطن ارثیه ی پشت درپشت من است ......

جواد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اما تو کوه درد باش طاقت بیارو مرد باش

این روزا همه یاد آبادان و خرمشهرن مثل هر سال هفنه دیگه هم یادشون میره ولی محسن چاووشی همیشه خرمشهر و یاد کرده همیشه سرش بالا بوده و به این افتخار کرده مثل تو کم داریم کمی صبور باش طرفدارات پشتتن بدخواه هم کم ندارین چون تو خاصی آدمهای خاص همیشه بدخواه دارن ولی یه خاطر هوادارات سنگ صیور باش

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاوشی شخصیت متین و منزویی داره،این و دوست و دشمن میدونن پس کلمه ی غرور برای ایشون تعریف نشدس

زود قضاوت نکن مقام قضاوت بالاست

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خوب یکی یه حرفی زده

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

قرآن، کتاب خــدا میگه
پــس از هــر سخـتــــی آســـانیســـت...

صبــور باش

زخم زبونا رو به جون خریدم...

رسول
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

کسی که عاشق وتنشه هیچ وقت اونو ترک نمیکنه

نیلو
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نرو محسن جان دیگه ما هوادارها تو ایران دلخوش به چی باشیم

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چاوشی مرد دوست داشتنیه
به نظر شما برا چی هوادارای پور شوری داره؟

برا چی همه ی چاوشی دوستا بین اعضای خانوادشون به چاوشی معروفن(خود من حامد چاوشی صدام میکنن)؟

برا چی مردم صداشو دوست دارن؟

برا چی سکوتشو دوست دارن؟

برا چی شخصیتشو دوست دارن؟

برا چی بهسش میگن آقای خاص؟
و.....

چون از جنس مردمه

من از یه استان محروم با سرعت اینترنت فوق العاده پایین اومدم که بگم محســــــن چاوشــــــی باش و با بودنت به ما امید بده

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان اگه بری همه ی طرفدارت دق میکنن مثل قناری داخل قفس میمیرم جان داداش جانبازت که افتخار میهنن نرو

reza
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

این همه سنگ نباش
این همه سخت نگیر
واسه ی ما بمون
واسه ی ما بمیر
ما باید چکار کنیم
ما رو باورت بشه
.......

امیرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوست عزیز ما ۴ نفر نیستیم که این طوری حرف می زنی! شما برو به سایت چاوشی نیوز مراجعه کن و کامنت ها رو بخون و بفهم ما ۴ نفریم یا شما! در ضمن خیلی از دوستان به محض قهر محسن چاوشی رنگ عوض کردن و اومدن قربون صدقش رفتن! خه عزیز من کار دولتی خوندن واسه ی چی ؟ مگه کم بودن خواننده هایی که با این کار ها فراموش شدن؟ چرا عبرت نمی گیریم؟ ... می دونید یا خودتون رو به ندونستن می زنید؟ چرا محسن تا وقتی می تونه با اجرای کنسرت وکلیپ و ... خودش رو مشهور کنه بره و با خوندن برای یه برنامه خودش رو مشهور کنه؟ مگه راه های پول در آوردن کمه؟ قبول دارم محسن صورتش رو با سیلی سرخ نگه داشته اما خودش باعث و بانیش بوده و نخواسته و نه کس دیگر. راه های کسب پول به خدا زیادن. چرا خوندن برای صدا و سیما ! یکم فکر کردین؟ تعصب رو بذارید کنار من پست های شما در چاوشی دانلود رو دنبال می کنم. همیشه از اون دسته افراد متعصب بودین که آخرم اون رو به نابودی می کشین! خود خواهی رو بذار کنار دوست عزیز ! محسن برای همست نه برای شما .معقول باش! یه نفر اومده یه حرفی زده به محسن اون وقت شما اومدین یه متن عذر خواهی نوشتین اونم به زبون همه ی طرفدارا! مرد حسابی لا اقل اگه ناراحت هستی از طرف خودت بنویس! مگه شما زبون بقیه اید که از جانب همه می نویسی؟ با این کاراتون شما چند نفر دارین کارو خراب و خراب تر می کنید! واقعا متأسفم.

کیمیا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اقا میثم توهین از این بیشتر میشد که به یه هنرمند بشه؟

kamyar
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اقای چاوشی اینقدر باشعور هست که بخاطر فروش البوم شخصیتشو زیر سوال نبره
نیازیم به جو سازی نداره
به اندازه ی کافی مخاطب داره

mahsa*
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بااین حرف درآوردنا اذیت کردنای محسن چاوشی اصلا چیز عجیبی نبود هرکسی روانقدربهش فشاربیارن یه کاری شبیه این میکنه متاسفم بررای بعضی ها به کجامیرسن بااین کاراشون حالشما این کارارو کردین و محسن هم ازایران رفت چی به شماها میرسه نمیدونم شایدم یه چی دستتونو میگیره که یه چهره ی محبوب و خراب میکنین ولی بدونید بی جواب نمیمونه.

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تو احتمالا از همونایی بودی که از محسن شماره حساب خواستی! اونجا نتونستی به هدفت برسی اومدی اینجا تخریبش کنی...
ببین آقاااا در حال حاضر محبوبترین خواننده توی ایران محسن چاووشیه، میتونی بری تمام نظرسنجی های سایتا و رسانه های مختلفو ببینی.
یه ذره به حرفایی که میزنی فکر کن...

زمان ب
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

داداش دمت گرم یه حرف درست و حسابی شنیدم روحیم درست شده.
من 7 سال دارم چاووشی گوش میکنم از 14 سالگیم تا حالا.
مگه میشه این همه ساده بره!!!
فقط یه پل ارتباطی اینترنتی بین من و محسن چاووشی هست اونم www.mohsenchavoshi.net
نمیدونم دوستان پل های ارتباطی دیگه رو چه جوری و از کجا میگرن من موندم.

mehdi .j
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خیلی مردی اقا محسن من بهت حق میدم ناراحت بشی با اون حرفای بی شرمانه ای که زده شد هیچ وقت نتونستم بفهمم چرا به خواننده ای که از روز اول فعالیش ثابت کرده که متعهد و معتقد ترین ترین خوانندس باید بیشتر از همه بهش فشار بیارن و اینقدر سختگیری کنن چرا.. کی محسن برای مجوز حاظر شد اهنگ ارزشی بخونه.. خواننده های الانو نگاه کن هر کاری خواستن کردن کلیپ به ماهواره میدن سخیف ترین شعرهارو خوندن بعد که میخوان درخواست مجوز البوم بدن میاد دوتا اهنگ ...اینان که نباید هیچوقت مجوز بگیرن همونا مجوز نگرفته هم تیتراژ میخونن ، میرن تی وی ، کنسرت میزارن ، بازیگری میکنن هر کاری خواستن میکنن این محسن همون محسنیه که میگفتن اسمشو نیارین نکنه اسلام به خطر بیفته حالا بعد 8 سال اهنگ امام رضا (ع) رو دارن از تی وی پخش میکنن ... عزیزان و مسئولان در وزارت ارشاد چرا قدرشو نمیدونید محسن افتخار این مملکته چرا باید به مذهبی ترین و موجه ترین خواننده بیشترین سختگیری ها رو بکنین ؟؟؟؟ محسن مثل بعضی ها نیست که تو بوق و کرنا کنه بگه به من ظلم شده من سختی کشیدم ، سنگ جلو پام میندازن و این حرفا ،، میریزه تو خودش و حرفی نمیزنه .عادت داره به این چیزا دلی که بازیچه داغو درده این تیتر محسن از ایران میرود؟؟ اخر لطیفه ست و مطلب کذبی هست که تنها کاربردش بالا رفتن بازدید هست اما یه تلنگری هست به دوستانی که حق محسنو پایمال میکنند بلکه تجدید نظری بکنن .. محسن ما تا اخرش باهاتیم .. ما طرفداریم ، شرفداریم هیچ وقت تنهات نمیزاریم اون چندتا طرفدارنمایی که تعدادشون به اندازه انگشتای یه دسته رو با ما قاطی نکن همونان که اسمشونو میزارن هوادار اما بی شباهت به دشمن نیستن محسن جان شما کار کن امیدت به اونی باشه که دوسش داری و دوست داره همونی که عزیزت کرده ما دوست داریم با غیرت...... موسیقی ما ..... تایید کنید/ممنون

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

التماس میکنم نرو.....
خواهش میکنم...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بله
خالق مام وطن
پرچم سفید.. نخل های بی سر
خودش گفته:آنقدر بی درد زندگی نکردم که با لگد ناقدی به فغان آیم

بله حرف شما متین و بجاست
تشکــــر هوادار

منم از یه شهرستان محروم و سرعت اینترنت افتضاح اومدم که بگم محسن چاوشی باشو با این حرفا به فغان نیا و به شایعات و تهمت ها خاتمه بده

با بودنت به ما امید بده

بازم میگم جو رو متشنج نکنید

ازجمله رسانه ی خبری سوء استفاده نکنن

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هوادارنماهای سازمان داده شده !!!!!

به این میگن دعوا! در جوامع انسانی متداوله ... در جوامع نیمه متمدن اونچه که جای میگیری وسط دعوا توهم توطئه است! بهتره دست بردارید. موافق باشید. مخالف باشید اما توهم را کنار بزنید

meisam
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

mohsen chavoshiiiii bara ma soltane.>>>soltan ona k be shoma in harfaro zadan aslan havadar naboodan solyan marge man naro..man asheghetam...toro khoda maro az sedat mahroom nakon.....

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آره
منم تو خونه و محله کوچه خیابون و اقوامو دوست و اشنا به چاوشی معروفم

دیگه تو گوشیشو منو چاوشی سیو کردنه

اره حتما چاوشی باید بمونه و با این حرفا دلخور نشه

ادما دو تا گوش دارن و یه زبان پس چه بهتر که همه حرفا رو گوش بده و اگر خواست حرف بزنه گزیده و منطقی بگه

zahra
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اگه مارو تنها بذاری
هروز پاییزه
هرهفته پاییزه
هرماه پاییزه
هرسال پاییزه
اگه بری اینم خودمون اضافه میکنیم
هر لحظه پاییزه
هر ثانیه پاییزه
تمام عرمون پاییزه
خواهش می کنیم نرو مارو تنها نذار
دوستت داریم خیلی زیاد...

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من با علی موافقم
چاووشی کاری بیشتر از بقیه نکرده. شاید بر اثر یک اتفاق معروف شد. چیزی که تو خواب هم نمیدید. حدود 10 سال داره رسما کار میکنه حتی یک کنسرت غیررسمی هم نتونسته اجرا کنه. به نظر من این ضعف چاووشی هست که قدرت اجرا نداره

مجتبا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

شاخ ترین خواننده ی پاپی که از ایران رفت شادمهر بود ..چی شد ..؟ به کجا رسید ..؟ خوانندگان عزیز لطفا جو گیر نشوید و همین که چیزی مطابق میل تان نبود هوای خارج به سرتان نزند ...شادمهر به نوعی پدر همه شما بود ..حالا به کجا رسیده ..؟ دارد اهنگ های تارکان را کاور می کند و توی البوم رسمی اش منتشر می کند ....
موسیقی ما لطفا بدون ویرایش تایید کن...مخلصتم .

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یکی از هوادارنی هستم که یه لحظه صداتو نشنوم دیونه میشم.ولی نه اگه بری اونوقت قدرتو میدونن مثل اقای شادمهر .از ایران میری؟پرچم سفید.نخل های بی سر.مام وطن.نفرین به جنگ اینا رو تو برای چه چیزی خوندی؟فقط خواهشا نرو

مینا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان اینجا قدرتو نمیدونن. برو که بهترین تصمیمو گرفتی

Ehsan
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان تو رو خدا از ایران نرو. از این که خواننده هایی مثل شما تو ایران فعالیت میکنن واقعا خوشحالم ولی با رفتنت غرور هواداراتو نشکن.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلطان هر کاری رو که فکر میکنی بهتره رو بکن. ما همیشه پشتتیم ...
تا آخر عمرم تو قلبمی

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به منم میگن حسین چاوشی...

میرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

در جواب محمد و علی >>><<<<
محسن با اتفاق مشهور نشده و خیلی برای کاراش زحمت کشیده اتفاق واسه خواجه امیری که باباش خوانندس اتفاق واسه لهراسبی که با دو تا سریال مشهور شد ..... همین یگانه و هاکان و فرزین و امید آمری و ... به حرمت محبوبیت محسن چاوشی ما نامی شدن ( البته با تمام احترامی که به این خواننده ها دارم ولی حقیقت اینه ) یگانه با نشکن دلمو .... هاکان با چند تا همخوانی .... فرزین با نفس بریده ..... امید آمری با تبر و پشت صحنه ...
محسن با شعورترین خواننده ی دهه ی 80 بوده و بی شک آهنگسازی تمام کارها هم مال خودشه ... تو ایران هرکسی همه ی کاراشو آهنگسازی نمیکنه .....
محسن تو رو به حرمت خرمشهر نرووووو

میرحسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من تو خونه به عنوان چاوشی پرست مشهورم .... تو دبیرستان هم بهم میگفتن دیوار بی در

امید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوتا مسئله واقعن قابل هضم نیست

اول اینکه محسن چاوشی _که با تبلیغات وسیع رسانه ای_ مرد اول موزیک پاپ ایران یاد میشه با توجه به اجرای ِ تیتراژ برنامه ی نوروز و حضور دوست صمیمیش احسان علیخانی هم توی این برنامه حضور پیدا نمیکنه !!! اما از اون طرف بخاطر دوستیش با یه مجری ِ دیگه اهنگ مام وطن رو به تیتراژ ِ یه برنامه مناسبتی اختصاص میده و حالا هم یه برنامه برای کنکور !!!!! و لابد در برنامه ی جشن قبولی هم مهمان ویژه خواهد بود ؟؟؟؟
واقعن اون سخت گیری ها در عدم حضور (علی رغم میل میلیونی هواداران ، ) و این حضور های پیتبولی جای سوال داره که بر محسن چاوشی چی گذشت ؟!!

دوم اینکه محسن چاوشی در متنی که در بالا ذکر شده با قلمی مهاجم از مخاطبان خودش گله کرده ، که شما کجا بودید وقتی من ... !
که این جایش کاملن دور از اخلاق حرفه ایست /
مسلمن هر کی برای رسیدن به مراتب عالی زحمت می کشد
و اگر نمی کشید هیچوقت محسن چاوشی ای نمیشد که مهرجویی درباره اش بگوید : هر ایرانی حد اقل یک سی دی چاوشی در خانه اش دارد . خب حالا چه شده که چاوشی دست به گریبان مخاطب انداخته و به قول مخاطب عام نوعی منت گذاری می کند ؟
آقای چاوشی شما اگر ان همه زحمت کشیده اید نتیجه اش را هم دیده اید ! کیفش را هم برده اید ! نوش جانتان !
اگر در خارجه قدرتان را می دانند بروید !
اما انجا برای برنامه ی بفرمایید شام تیتراژ باید تیتراژ بخوانید
ان هم ترانه ای در اندازه ی : دوستی ساده ی ما
نه در حد و اندازه های سنتوری ! نه در حد و اندازه ی ابرای پاییزی
اقای چاوشی اگر دوست دارید بروید ، بروید
اما انجا هم اسمان همین رنگ است
انجا هم که باشید باز مخاطبتان ... همین بچه های ایرانی اند .
همین ها که برایتان میمیرند و شما ...

ava
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بزار بره شاید اونجا بتونه دوتا سه تا اهنگ درس حسابی بخونه...

deldade
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به منم میگن
علی چاوشی

علی سنتوری هم بهم میگن (البته اینو دوستام میگن)

اره از جنسه مردم

راک
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چرا با اخبار دروغتون با احساسات این همه طرفدار بازی میکنید آخه...حساب دیگه ای روی سایتتون باز میکردم ولی شما هم دنبال جو سازی و تیترهای کذب هستید تا آمار بازدیدتون بره بالا...محسن اگه میخواست بره تا الان رفته بود....محض اطلاع بگم نه تنها هیج جا نمیره بلکه با قدرت تر خواهد خواند .......... به امید فرا رسیدن سیزده

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جونم نرو تورو خدا..اگه بری دق میکنم .اصلا فکرشم نمیتونم کنم که از پیشمون بری ...الان دارم اشک میریزم ..

نمی ری میدونم مگه میشه تو عاشق خرمشهری...تو عاشق ایرانی و عاشق هموطناتی میدونم خیلی اذیتت کردیم اما تو که بزرگی مارو میبخشی...ماباهات بد کردیم .. ازدردات خبر نداشتیم..ببخشمون دیگه تکرار نمیشه. قول میدم.

محسن طاقت بیارو مرد باش....

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

میگذره این دلخـــــوریا میگذره........

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بازم میگم رفتم محسن از ایران شایعه ای بیش نیست ... موسیقی ما نظر منو چند بار تایید نکردی .... بذار راحت حرف بزنیم دیگه .. اه ... نمی دونم چرا این همه خبر در مورد خواننده های دیگه هست با بیشترین جزئیات اما این سایتای موسقی هیچی ازشون نمی ذارن ...اما تا به محسن میرسه باید همه چی رو بذارن و خبر دروغی هم لاش بگنجونن ... بابا چی می خواین از محسن ؟؟؟؟ محسن هیچ جا نمیره ...هیج جا ... غیرت داره .... موسقی ما تایییییییییییییید کن

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

جناب زمان!
شما یا سنت کمه یا اطلاعاتت!
وقتی نگاهت اینقدر سطحی باشه مشخصه نظراتت هم همینجوریه!
اگه به آهنگه شما آهنگ گل یاس سال 77 رو برو گوش کن بعد نظر بده!
شما خودت اگه به چیزی پایبند بودی هرگز نمیومودی درباره کسی که برای موزیک پاپ ایران اینقدر زحمت کشیده اینطوری صحبت کنی.
شما حتی به نظر شخصی افراد هم احترام نمیذاری! واقعا متاسفم!
حیف اینجا جاش نیست و الا خیلی مسائلو باز میکردم برات!
موزیک ما لطفا تایید کن! وقتی پای توهین و حرمت شکنی وسط باشه باید جای دفاع هم باشه!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

منبع این حرفاتو میشه به من هم بگی؟
شاید ما اطلاعاتمون کمه!!!!!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

مشخص بود که هواداارا با این تصمیم محسن مخالفن(خواندن تیتراژ)
محسن هم می دونست که با اعتراض رو ب روو میشه. ولی فکرش رو نمیکرد که هوادارا تا این حد عصبانی بشن.

اخه محسن عزیز . تیتراژ سنتوری کجا و برنامه کنکوریها کجا؟!!!! از اون کارای عجیب غریبه

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

این تحلیل های مبتدیانتون چیزی جز ضربه زدن به موزیک ایران نداره!
اکثرشم حرفای خودتون نیست, از این و اون شنیدید و چون قشنگه میرید همه جا میگید! متاسفم . . .
آخه چاوشی چه ربطی به شادمهر داره؟

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با علی موافقم
نباید کسی رو بیش از حد بزرگ کرد!
چاوشی از 87 که مجاز شد تا الان 5 6 تا آلبوم مجاز داده! پس آنچنان درگیر مجوز نیست!
کنسرت هم که نمیده که بگیم مجوز کنسرت بهش ندادن!
حالا به اینکه خودش نمیده یا تواناییشو نداره کاری ندارم.
اگه بحث فشاره که خیلی از داخلیا فشاری که بهشون وارد شده اگه نگیم از چاوشی بیشتر بوده کمتر هم نبوده!
پس من هنوزم هدف از پخش این شایعه هنوز برام مبهمه!
امیدوارم به خاطر تحت فشار قرار دادن ارشاد برای گرفتن مجوز برای آلبوم جدیدش نباشه . . .
تایید میشه چون حقیقته.

javar
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان بخدا اگه بری دیگه هیچ نوع موسیقی گوش نمیدم
بخدا قسم ..

دوستان یه کاری بکنین لطفا

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واقعا من متاسفم برای مخاطبان این روزهای موزیک ایرن!
به اینکه چاوشی میخواد بره یا نه کاری ندارم. به هدف از پخش این شایعه هم کاری ندارم!
یعنی چی از هر 10 تا کامنت 5تاش توهین به شادمهر عزیزه؟
دوستان شاید سنتون کم باشه ولی دلیل نمیشه تاریخ پاپ ایران رو ندیده بگیرید!
موزیک پاپ ایران که همین 4 5 سال اخیر نیست که!!!
همین موزیک پاپی که دوستان دارن دارن اجرا میکنن و با2 3 تا آلبوم لقب استاد و سلطان میگیرن!! مدیون خیلی هاست تا به این جا رسیده!
کاش بدونید یه زمانی حتی به ساز استفاده شده توآهنگ ها هم گیر میدادن!
یه روز یه نفرو حتی از ساز زدن هم محروم کردن! حتی تو استودیوها هم راهش نمیدادن! با این وضع 2 سال صبر کرد ولی نشد و مجبور شد که از ایران بره!
6 ماه بعد میخواست برگرده ولی نذاشتن بیاد!
اینا رو برید از بزرگترهاتون بپرسید! بعد تز بدید!
کاش یکم دیدمون رو بازتر میکردیم . . .
مرسی موزیک ما بابت تایید! این فضا به همچین نظراتی احتیاج داره خودت هم میدونی چرا . . .

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

...
سه نقطه ی بالا حرفایی اند که نمی تونم بگم، فقط همینشو می گم که رفتن محسن یه خودکشی و "خودکشی کار آدمای ضعیفه"...
آدم قوی می مونه و می جنگه، بچه ی خرمشهر می مونه و می جنگه، می جنگه واسه هدفش و عشقش...
این مدلی زیاد می تونم حرف بزنم، ولی بی خیال، امیدوارم بهترین اتفاق بیفته...

یاعلی

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام

محسن جان تو رو خدا از ایران نرو.به خاطر هوادارای بی شمارت نرو

ایران بهت نیاز داره

رضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واقعا شما فکر می کنید شادمهر اونجا پیشرفت کرده؟بابا بیخیال از موقعی که رفته یک آهنگ قابل گوش دادن نخونده

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان هوادارنماهاتو بشناس!

پاشا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چاکر تمام جانبازانم هستیم,قهرمان

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آره مثل بقیه که رفتن و به ورطه ی فراموشی سپرده شدن یا تو مجالسشون شش و هشت میخونن

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوستان منظور این برادرمون وطن هست,منتهی تو دهنش نچرخیده

yeganehfans.ir
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام محسن جان
درسته من هوادار محسن یگانه هستم
اما به هنرت احترام قائلم و دوست دارم
ما هوادارای یگانه هم ازت میخوایم این افراد بی شخصیتو نادیده بگیریو به کارت ادامه بدی
یکی از محبوبترینای کشوری
به خاطر یه عده این کارو نکن
ممنون
مدیر سایت هواداران محسن یگانه : http://yeganehfans.ir

مهسا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یعنی چی که از ایران برم؟؟؟
محسن چاوشی هواداران چی میشن؟ بچه ی خرمشهر به این راحتی ول نمیکنه بره
این همه هوادار پای شخص محسن چاوشی ، صداش و زحمتی که برا آلبوماش میکشه واستادن برا همین رفتن به هیچ عنوان عادلانه نیست

ali
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

از سایت موزیک ما خواهش می کنم مقاله ای در مورد خواننده های خارجی که در فیلم ها بازی کردند و نه برای پول برای دل خودشان مثل r.h حالا محسن چاوشی دوست داشته برای دانشجویان بخونه.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان به خدا کلی خوشحال شدم که قرار شد شما تیتراژ بخوانی اون هوادار نما هایی که به شما توهین کردن خیلی ادم های پستی هستن که به شما توهین کردن تورو خدا به خاطر سید عباس اونا رو ببخش

وحید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

ما چون دوسش داریم اینکا رو کردیم ولی شما نمیفهمین عمرا

حمید
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یک شکافی بین سلایق برخی از هوادارها و چاوشی بود که در حوادث سال 88 سرباز کرد و چاوشی خوب تونست با سکوتش اون توقعات رو مدیریت کنه. الآن هم کسی نمی تونه جلوی تیتراژخونی ایشون رو بگیره همینطور که ایشون هم نتیجتاً نخواهد توانست خواننده محبوب جمعی از هوادارانش باشد.

milad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

آقای زمان
واقغا برات متاسفم. برادره من میدونی تهمت زدن یعنی چی؟ وقتی اطلاعات کافی نداری چرا میای توهین میکنی؟ اصلا میدونی شادمهر برا موسیقی ایران چقدر زحمت کشید. اگه ایشون نبودن راه برای کسایی مثل چاووشی باز نمیشد.
خیلی خوبه که ما قدر کسایی رو که فقط بخاطر ما زحمت میکشنو بدونیم. فقط همین!!

کیمیا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من با داریوش موافقم
همیشه سنگ به طرف قطارهایی پرت میشه که تندتر حرکت می کنند

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بی سرزمین تر از باد تو بهتره دنبال سرزمینت باشی تا بیای راجع به موسیقی حرف بزنی!
کسی نگفت شادمهر و محسن بهم شباهت دارن، اول متنو قشنگ بخون بعد نظر بده...!
شما برو شماره حسابتو بده!!!!!

صادق
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

از اهل زمانه عار می‌باید داشت
وز صحبت‌شان کنار می‌باید داشت
از پیش کسی کار کسی نگشاید
امید به کردگار می‌باید داشت
سهراب سپهری

مهدی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چه کسی خواهد دید، مُردنم را بی تو؟

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تو سایت محسن چاووشی نوشته که خبر رفتن محسن چاووشی کذب و شایعه هستش و محسن قصد رفتن از ایران را ندارد

hatef
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان من تورو میشناسم.محاله بری. حال و هوای ایرانه که تو رو سرپا نگه میداره.خارج کشور حتی یه لحظه هم دووم نمیاری.حرفاتو میزارم به حساب عصبانیتو زود رنجیت.نگران نباشید دوستان.محسن پیش ماست

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

مگه امید حاجیلیم واسه برنامه ی کنکور نخوند؟چی شد آسمون به زمین اومد؟
به اوناییم که میخوان بگن امید حاجیلی کجا چاوشی کجا بگم اول برید درباره ی امید حاجیلی تحقیق کنید.
فقط امیدوارم این خبر دروغ باشه.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تو چک کردی IP منو که داری میگی اینا همونا بودن؟؟؟ این حرف هم که دیگه موزیک گوش نمیکنم رو به خودم مربوطه چون به نظر من توی ایران خواننده ای به پای چاوشی نمیرسه... موفق باشی

سایه
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

درود
من نمیدونم اینا چیه شما توی سایتتون قرار میدید و الکی شلوغش میکنین؟؟
محسن اگه میخواست بره خیلی وقت پیش میرفت
حالا یه سری دلخوریایی بین محسن و چندتا از هوادارا رخ داره
چه دلیلی داره بگین چاوشی رفت؟؟
این حرفها جز مخدوش کردن ذهن و افکار عمومی هیچ فایده ای نداره
تورو به اون خدایی که میپرستین انقدر ازین شایعه ها درست نکنین
با تشکر

ناصر
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اخه یه خواننده نباید اینهمه مغرور باشه ، حالا ازش انتقادی شده ، اونایی که ازش انتقاد کردن همونایی هستن که به غیر از چاووشی هیچ خواننده دیگه ای رو قبول ندارن و براش جون میدن ، اونایی که ازش انتقاد کردن همونایی هستن که انتقاد یا پیشنهاداتشون واسه علاقه بوده و نه از روی دشمنی ، چاووشی تو این سالها دشمن زیاد داشت و خیلی ها بهش میگفتن صدات مثل اگزوز میمونه ولی واکنشی نشون نداد ، چی شده که مرغ همسایه غازه ، چرا فقط زورش به هوادارای خودش میرسه ؟ اگه خوانندگی رو بزاره کنار یا از ایران بره دشمناش یعنی همونایی که تا بحال ازش انتقاد نکردن و فقط توهین کردن و براشون مهم نبوده خوشحال میشن ولی همین هوادارایی که واسش جونشون رو میدادن باید به خاطر انتقادات و پیشنهادات و مهم بودن خواننده مورد علاقشون این داغ تو دلشون بمونه که خواننده مورد علاقشون اخلاق خوبی نداره ، و خواننده مورد علاقشون فقط زورش به هواداراش میرسه ، مگه نه اینکه هر چی داره از صدقه سری همین هواداراست؟ انتقادات و پیشنهادات ممنوع ، بیخیال اصلا به ما چه ربطی داره ؟ هرچی دوست داری بخون ، هرجا دوست داری بخون ، اصلا اشتباه کن ، ضعیف شو ، دشمنات رو شاد کن ، دیگه به ما هوادارات ربطی نداره ، خداحافظ

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هرموقع با قدرت کنسرت داد حرف میزنیم و مطمئن میشیم

اونم فعلا که همش حرفه وعده وعید!!!!!!!!!!!!

ارام
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

وای چرا اینجوری کردن .من خودم طرفدار اقای فرزاد فرزینم اما واقعا شخصیت قابل احترامی دارن اقای چاوشی .خیلی کار اینایی که این حرفارو بشون گفتن زشت بوده .طرفدار اگه ناراحته میتونه انتقاد کنه با لحن خوب نه بی احترامی.
ایشالله اقای چاوشی بمونن و کماکان با هواداراشون. موفق باشید

علیرضا
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاوشی هیچ جایی نمیره.چرا باید به حرف چند تا طرفدار نما گوش بده ما پشتتیم محسن!
این خبر رو خوندم بدجوری به هم ریختم!
آخه طرفدارای ند میلیونی تو میخوای چی کار کنی!
به صدای تو گوش ندیم پس چی کار کنیم.
دل ما نشکن

mahdi
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اینا همش بهانه اس واسه رفتن
خواهشا نظرمو بذارید

حسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هر وقت کنسرت گذاشت شما میگید دیدید دیدید کنسرت گذاشت ، اخه بعد از صد تا آلبوم دادن و هزار تا تک تراک دیگه کنسرت هنر نیس

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خطاب به رضا:
اشکال از گوش هاست نه از آهنگ ها!
خطاب به علی:
علی جان رفتن به اونور آب و کار کردن با مارکتای اونور به همین راحتی ها هم نیست!
درسته که بستر مناسب تره و خبری از خط قرمز های من درآوردی نیست! اما اونور دیگه خبری از فروش چند صد هزارتایی داخل نیست!
شادمهر میدونی سالی چندتا کنسرت داره میذاره؟
برای تفریح نیست که! برای در آوردن خرج تولید آلبومه!
شادمهر بیشتر از این که برای خودش آهنگ ساخته باشه برای خوانندگان دیگه ساخته و تنظیم کرده!
به هر حال آرزوی موفقیت دارم برای جناب چاوشی.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یعنی چی از هر 10 تا کامنت 5تاش توهین به شادمهر عزیزه؟ یا خدااااا...

پاپ
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نمی دونم چرا هرکی تو ایران نقد و مخالفت میکنه بهش القابی مثل طرفدار نما و ... میدن خوب بابا حق دارن دیگه ....

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام
شما تو همه ی پست هاتون متاثر شدید

سن شما چنده که جمع می بندید و تو تاریخ شناسی سررشته دارید؟
4
و5 سال که نه طرفدارای چاوش از سال 83 طرفدارش شدن

ایشون از لقب سلطان و استاد بیزلرن چندی هوادار متعصب این لقب رو گذاشتن

باشه از بزرگترهامون می پرسیم

شما خو خدا رو شکـــر دیدتون بازه ما هم اندر خم یه کو چه ایم

موفق باشی

mahdi
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

جوک خوبی بود

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تقیم به سرورم محسن چاوشی خاص
توکجایی سهراب؟
اب را گل کردند....
چشم ها را بستند وچه با دل کردند.....
وای سهراب کجایی پس تو؟!!
زخم ها بردل عاشق کردند....
خون به چشم شقایق کردند....
توکجایی سهراب؟
که همین نزدیکی عشق را دار زدند...
همه جا سایه دیوار زدند....

محسن جان میدونم که میمونی تو خونت با مام وطن اغشته شده تو یادگار بچه های اهوازی همون بچه های که توی عشق شون بردند.

ساجد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

همین الان تو سایت آقای چاووشی زده رفتنشون ازایران صحت نداره

حسن
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

در پی درج خبر خروج محسن چاوشی برای همیشه از ایران، به اطلاع تمامی شما مخاطبان محسن چاوشی می رسانیم، ایشان در ایران هستند و برنامه ای برای ترک کشور ندارند.

منبع : وب سایت رسمی محسن چاوشی و فن پیج

امین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تو خود سایت رسمی محسن این تیتر تکذیب شده!!

علی اکبر
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

...محسن چاووشی هم نخونه هوادارهای چاووشی سه دسته هستن یک عده مخالف ویک عده موافق ویک عده مابین اون دو گروه موافق و مابین چه گناهی کردند که گروه مخالف سر به شورش زدن والله ما علاقه به سیاست نداریم دلمون میخواد سرمون بندازیم پایین زندگیمون کنیم و بمیریم وتکلیفمون خدا روشن کنه توی این دنیا دلمون خوشه به صدای چاووشی ...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

نظر من حذف شد انکار
بی خیال

mohammad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

مگه محسن یگانه یا حمید حامیه

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

راستین!
مرسی از ادبیاتت و فرهنگ بالات!
هرجور دوس داری به نظر افراد نگاه میکنی درسته؟
من نه طرفدار آقای چاوشی هستم نه دربارش نظر دادم نه کارهاش رو دنبال میکنم.
یکم دقت کن به حرفام متوجه میشی منظورمو.
این بحث شماره حساب هم کار خنده داری بوده که کردید! اونم با خواننده محبوبتون!!! :))

حسین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

تو عمرم انقدر تعجب نکرده بودم , یا این که برداشت من از آقای چاوشی اشتباه بوده یا این خبر , نظر من در مورد آقای چاوشی این بود که محسن اومده تا اون چیزی زو نخونه که طرفداراش میخوان , اون چیزی رو بخونه که باید بخونه , مثلآ آهنگ هایی مثل لباس نو , پرچم سفید و ... , و نظرم این بود که محسن داره آهنگ درست (با هر موضوعی به هر سبکی (pop &Rock & Jazz &...) ) بخونه تا همه مردم آهنگ های دری وری و بیخود و دالامبودولونب گوش ندن , تا موسیقی واقعی در ایران بمونه , این خیلی برا من عجیبه که از یه چنین حرفی زده بشه و... (کسی که این حرفو میزنه ارزششو نداره محسن جان) , اگه موسیقیو کنار بزاری دیگه هیچ آلبومیو نمی خرم !! دوستت داشتم محسن !

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوستان دو تا نکته نظر منو جلب کرد.

اولین نکته نظرات "راستین" هستش!

شخصیت ایشون خیلی جالبه! هر کسی نظری مخالف نظر ایشونو داده به قول خودش جزو شماره حسابی هاست و هدفش فقط تخریب چاوشیه!! انگار
محسن چاوشی جزو اموال شخصی
ایشونه!

دومین نکته اینه که یکی از دوستان گفتن فرزین رو چاوشی معروف کرد؟!
فرزاد فرزین اولین آلبومش "شراره" رو سال 83 به صورت مجاز ریلیز کرد در حالی که اولین آلبوم مجاز محسن چاوشی " یه شاخه نیلوفر" سال 87 بوده. اون سال فرزاد فرزین چهارمین آلبومش به نام "شوک" رو روانه بازار کرد. آلبوم "متاسفم 1385" که به عقیده خیلی ها هنوز بهترین کار چاوشیه رو هم که فرزاد فرزین میکس و مسترینگ کرد. این هم سند کاور آلبوم:
http://img4up.com/up2/24195134237210954132.jpg

البته چاوشی هم برای جبران , آهنگسازی یکی از قطعات آلبوم شوک فرزاد رو بر عهده گرفت. کسی با داشتن این اطلاعات، منطقش جمله ی "چاوشی، فرزین رو بزرگ کرد" رو برنمی تابه.

رامین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

زنده باد محسن (هادی خودت میدونی کی رو میگم)!! :))

رامین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اقای میر حسین، یگانه هیچ وقت به وسیله چاوشی محسن یگانه نشده واسه خودت حرف در نیار، نشکن دلمو شعر و اهنگسازیش متعلق یه محسن یگانه بود که از بس خوب و بکر بود چاوشی پیشنهاد همکاری به یگانه داد اونم قبول کرد، یگانه اینقدر خوب هست که کسی وسیله ترقیش نباشه.

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به نظر میرسه این دوستمون,زمان ب هم از همون ستون پنجمیهاست,چون هواداران واقعی چاوشی هیچوقت با این لحن زننده حرف نمیزنن

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من اسمی از کسینبردم و برخی از کامنتهارو فقط مثال زدم,اما خوشبختانه برخی نفوذیها ,هل شدن و دارن خودشونو لو میدن

127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

میرحسین خداوکیلی تو مدرسه بهت میگفتن دیوار بی در!؟:-) یا مثلا تو خونه وقتی میخواستن صدات بزنن میگفتن چاوشی پرست بیا عذاتو بخور!؟ اصن میفهمی چی میگی یا مارو گرفتی!؟

امین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

درود بر محسن چاوشی

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

مصطفای عزیز
من طرفدار خواننده ای هستم که برای موزیک یه کاری کرده باشه! مدیون موزیک نباشه! بلکه موزیک مدیونش باشه! پس اینکه کی چند سالشه یا چند ساله طرفدار فرد خاصیه اصلا مهم نیست! اینو هیچ جا ملاک قرار نده لطفا !من 50 سالم هم که باشه وقتی با تعصب رفتار کنم مشخصه که برام همه بد هستن و فقط یه نفر خوبه!
پس بحث سن منتفی و قدمت طرفداری!! منتفیه!

من اسم کسی رو آورد برای مصداق القاب سلطان و . . . که شما سریع به چاوشی گرفتی حرفمو؟! عجیبه!!!

وقتی خود ایشون از این القاب بیزارن کاش خود شما طرفدار ها هم به پیروی از ایشون این فرهنگ رو در خودتون نهادینه کنید و از اینگونه القاب استفاده نکنید! چون کسی با لقب بزرگ نشده! کارنامه افراد مشخصه و همون بهترین لقبه!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یه نکته جالبی هم گفتی راجع به طرفداری و سال 83 و . . .
جالبه بدونی همون سال ها خیلی ها فکر میکردن ایشون . . . . هستش! به خاطر شباهت غیر عمد!! صداش با اون خواننده بزرگ!

ashkebad
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

be to fekr mikonamo

setare
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

با علی کاملا موافقم....
حق خواننده های با استعداد و محبوب ما تلف شدن نیس....

علی اکبر
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

چاووشی میخونه وهوادار کسب می کنه تو میتونی هوادارش نباشی چاووشی که به تو نگفته که هوادارش بشی اون وقتی شعر میخونه بطور اتو ماتیک هوادار کسب میکنه مستقیم که به تو نگفته بیا هوادارم بشو خودت هوادارش شدی حالا چون هوادرش شدی باید به اش بگی چی بخونه وچی نخونه وکجا بخونه وکجا نخونه اون تصمیم میگیره که چکار کنه نه تو 20 تا هوادار مثل تو که متنفر بشید ازش در عوض 100 نفر دیگر هوادرش میشن اون با صدایش هوادار کسب کرده نه اینکه اعلامیه زده بگه تورو خدا هوادرم بشید هیچ هواداری حق نداره به خواننده مورد علاقه اش امرو نهی کنه خواننده همینطور که هوادار کسب میکنه با اشتباهش هوادار از دست میده ما هوادارها حق اینو نداریم که به چاووشی بگیم چکار کنه وچکار نکنه

Cheshm Andaz
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان حالا هوادارتو شناختی یا نه؟
آهنگتم خیلی باحال بود
دمت گرم داش
خیلی باحالی
برات آرزوی موفقیت میکنم

امین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان آهنگ فوق العاده بود

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بی سرزمین تر از باد!!!!!
دقیقا تو گفتی چاوشی چه ربطی به شادمهر داره!
آقای بدون وطن! رفتن رفتنه هیچ فرقی نمیکنه...
در ضمن محسن نیازی به طرفداری شماها نداره! وای به حال کسی که طرفدارش امثال شماها باشه...!
محسن طرفدارای واقعی میخواد که حتی اگه انتقادی هم کردن معقولانه باشه نه اینکه به خاطر خوندن یه تیتراژ اینقدر محسن رو اذیت کنن...!

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خطابم به همه اونایی که اومدن و برای محسن عزیز حاشیه درست کردن:
طرفدارای محسن نه تنها آلبوم محسن چاووشی رو که براش زحمت بسیار کشیده و میکشه بلکه آلبوم خواننده های دیگرو هم به صورت اورجینال میخرن، مثل بعضی طرفدارای خواننده های دیگه دانلود و نمیدونم از اینجور خیانتها به موسیقی ایران نمیکنن.
محسن نیازی نداره به اینکه بگن واسه کی چیکار کرده و هوای کدوم خواننده رو داشته! محسن با آلبوم ها و تک آهنگ هایی که خونده خودش رو نشون داده و محبوب ترین شده و یه روز حتما کنسرت میذاره و اون روز مطمئن باشین واسه خرید بلیط کنسرت محسن آشوب به پا میشه.
اینکه یه خواننده زودتر یا دیرتر مجوز میگیره ملاک برتری نیست!
اینو بدونید محسن چاووشی محبوب هست وخواهند ماند...
خدا لعنت کنه کسی رو که بخواد انسانی رو خراب کنه وآبروش رو ببره.

Cheshm Andaz
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

راستی یه سایت واسه هوادارای محسن چاووشی
http://chavoshi-dl.ir/
خیلی سایت باحالیه
میتونیین آخرین اخبار محسن رو تو این سایت بخونیین
ضرر نداره یه نگاه بندازید!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

واست زوده بفهمی بی سرزمین تر از باد یعنی چی . . .
تنها تر از سکوت و بی پرده مثل فریاد یعنی چی . . .

الان هم میگم! چاوشی چه ربطی به شادمهر داره؟! دلیل رفتن شادمهر یه چیز دیگه بود دلیل رفتن چاوشی یه چیز دیگه!
که البته چاوشی یه حرفی زد و رو حرفش نموند.
کجای تیتر و متن به شادمهر اشاره کرده که تو نظرت دربارش تز دادی؟!
رفتن رفتنه؟؟!!!! دوربین مخفیه یا گرفتی ما رو؟! خیلی سال قبل نیست که! همش 10 12 سال پیشه! اگه سنت قد نمیده برو بپرس از چند نفر تا قضیهش رو برات بگن!
ببین دوست عزیز نظر شما محترم اما نکته اینجاست که الان ممکنه چند نفر از خودت کوچکتر بیان نظرت رو بخونن, لطفا احساسی و بدون اطلاعات نظر نده تا نه خودتو خراب کنی نه اذهان دیگران رو!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

یه نکته دیگه این که نه فقط چاوشی, بلکه هیچ خواننده ای نیاز به طرفداری نداره! هر کس که کارهاش خوب باشه مردم ازش استقبال میکنن. یه طرفدار هم در جایگاهی نیست که تعیین کنه کی به چی نیاز داره! هرکس نظر شخصی خودشو داره و به کسی جز خودش هم ربطی نداره!!
مشکل اینجاست که ما حد خودمونو رعایت نمیکنیم.

behnam
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

خطاب به میر حسین: اخه عزیزم نشکن دلمو که ترانه سرا واهنگسازیش از یگانه بوده در ضمن تو این اهنگ چاووشی بیشتر از دو سه جمله چیزی دیگه نمیگه که کلا شاید 20 ثانیه باشه.این حرفارو دیگه جای دیگه نگو...

Mobin
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام فقط میتونم بگم خیلی افتضاح بزرگی به بار اومده . یعنی آدما چقدر نمک نشناس و بی معرفت میتونن باشن .... آدم میمونه چی بگه . آهنگش که مثل همیشه حرف نداشت خودشم که نمرش بیسته پس چرا یه عده... کاسه داغتر از آش میشن و حرفایی میزنن که پیامدهایی این چنینی داشته باشه .... منم اگه جای محسن بودم ناراحت میشدم . حق داره بخدا . آقا محسن من به شخصه مخلصتم .  ... واسه آلبوم جدیدت هم پیشاپیش خداقوت ... یا علی

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

بی سرزمین تر از باد چند تا نکته اینجا هست:
1. به مسافر غریبه گفتی مصطفی!
2. توی ایران القابی مثل سلطان معمولا به چاووشی خطاب میشه هرچند ایشون چنین القابی رو دوست نداره. و شما با گفتن سلطان (چه عمد و چه غیرعمد) خطابت به محسن چاووشی بوده!
3. یه موقعی میاید میگید محسن چرا اینقدر آلبوم میده و تعدادشو زیاد میگین، بعد میاید میگید با 2- 3 تا آلبوم که یه نفر استاد و سلطان نمیشه!!!
4. من که توهینی اینجا به استاد شادمهر ندیدم اگه هم اسمشو آوردن بابت رفتنش بود، وگرنه همه میدونن شادمهر عزیز چه خدمتی به موسیقی پاپ ایران کرد.
5. در حدودای سال 83 بجای این که بگن صدای محسن مشابه ... است میگفتن صدای مجتبی کبیری مشابه ... است، از بزرگترا بپرس بهت میگن.

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من با رضا موافقم
شادمهر درسته کاراش خوبه ولی وقتی رفت دیگه نتونست کاری به زیبایی دهاتی یا مسافر یا حتی گل یاس که خود بی سرزمین تر از باد قبلا یاد کرده بود بسازه...

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

جا داره از همینجا از "Mosafere Gharibeh " عذر بخوام, اسم ایشون رو اشتباه دیدم.

دوست عزیز شما برو تو گوگل یه سرچ بزن سلطان پاپ ایران! اونوقت متوجه میشی امروز موزیک ایران چندتا سلطان و استاد داره! اصلا چرا راه دور بری؟ تو همین سایت, نظران رو بخون ببین چقد ملت سلطان سلطان و استاد استاد میکنن!!

من کجا گفتم چرا چاوشی اینقد آلبوم میده؟! هر چند تا دوست داره بده! من نظرم اینه که یه فرقی هست بین کسی که موزیک بهش مدیونه با کسی که به موزیک مدیونه! اگه اشتباهه بگو!
چند جا گفته بودن شادمهر به کشور و دین پایبند نیست و . . .
بعضی ها حتی قبل از اینکه اسم چاوشی رو بیارن اسم شادمهر رو آوردن و شروع کردن به نقدش که از وقتی رفت دیگ مثل قدیمش نشد و کاور میکنه و . . .
اینا صورت خوشی نداره.

آهنگ نفرین رو که یادته؟ مصداقش همون آهنگ! همه فکر میکردن آهنگ مال ........ هستش!!
البته مجتبی کبیری هم اوایل خیلی سعی میکرد صداشو شبیهش کنه ولی بعده ها صداشو عوض کرد!!

سپاس

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

دوباره سلام به شما

شما تو پست های قبلی یه ذره کم لطفی کردید منم گفتم 2 3 نه بلکه از سال83 با 9 آلبوم

شما متأثر میشید چونکه دوست دارید سلیقه شما رو قبول کنن و این غیر ممکنه

همونجور که خدا انسان و متمایز هز همه آفریده بهش قدرت انتخاب و اختیار داده

ای کاش به انتخاب و سلایق هم احترام بذاریم اینو اول به خودم میگم کسی به خودش نگیره
موفق باشی

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

راستین جان به نظرت اگه یه آهنگ مثل دهاتی یا مسافر میخوند اسم این کارش تکرار نمیشد؟!
البته من کاملا منظورتو متوجهم. ولی آهنگ های بعد از دهاتیش که تو ایران خونده رو هم اگه گوش کنی کاملا سبکش با دهاتی متفاوته. همینطور دهاتی با مسافر. شادمهر یه ویژگی داره, اونم اینه که هرگز شیبه آهنگ هاش رو نمیتونی در کارهای قبلیش و بعدیش پیدا کنی!

سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به کرسی نشوندن نظرها و سلایق و طرفداری اینجا بیــــــداد میکنه

نگاه به بالا کنید جالبه

مرضیه
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

اقای چاوشی کاش بدونید دلای ما طرفداراتون به البوم و ترانه هایی که میخونید گرمه..اینکه خواننده هایی تو کشورمون مثل محسن چاوشی هست که به عشق هموطناش بمونه و بخونه..تا بوده همین بوده...جلوی ادمای نادانو نمیشه گرفت...اما جلوی شایعه های بیخود که تو دهن هر کی میچرخه رو چرا..پس بیاید و ثابت کنید اینا حرفی بیش نبودن...همیشه پشتتونیمو دوستون داریم..

راستین
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن جان خیلی دوستت دارم...
هیچ وقت به حرف کسی توجه نکردی، اینا شایعه ای بیش نبوده، این اتفاق نشون داد که چقدر دشمنات زیادن و میخوان محبوبیتی که داری رو زیر سوال برده و به خیال خام خودشون اگه واقعا هوادار باشن خواننده خودشونو بالا بکشن. از قدیم گفتن موسی به دین خود عیسی به دین خود!
ما دوست دارانت ازت میخوایم که به خوندنت ادامه بدی و هرچی که خودت میدونی درسته انجام بده.
بازم میگم دوستت دارم.

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

هر ادمی تو این سطح طرفدار و دشمن زیادی داره آقا محسن ما که جای خودشو داره.این حرفا از دهن یه طرفدار هیچ وقت در نمیاد پس نباید گفت طرفدارا بی معرفتن . محسن بخون جون عزیزت با امثال من قهر نکن قهر تو آتیشمه . ما همه منتظر شنیدن صداتیم .دلت که میلرزید من با چشام دیدم

مهدی
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

به قول خودت داش محسن
اگر که هیچ کس نیومید
سری به تنهایت نزد
اما تو کوه درد باش
طاقت بیار ومرد باش

Ali.Y
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

ای بابا من این همه دارم در زمینه اهنگسازی و تنظیم زحمت میکشم تا یروز با محسن همکاری کنم الان میخواد بذاره بره!
رفیق بهترین کار از نظر من اینه که این تیتراژو به بهترین شکل اجرا کنی!
یعنی این تیتراژ گل کارات بشه!
آهای اونایی که میگین تیتراژ برنامه کنکور مسخرست تا حالا آهنگ علی کنکوری رو نشنیدید نه؟

ehsan
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

من صبحها با آهنگ چاوشی بیدار میشم
شبها هم با صدای چاوشی میخوابم
همه جورم آقای چاوشی رو دوستش دارم .چه اینجا باشه چه هر جای دنیا

محسن 1008
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

سلام محسن چا وشی را دوست دارم صدا وترانه ها ش وقتی با مشکلات زندگی ر وبرو میشم به من امید زندگی میده از صمیم قلب د وستش دارم ناز نفسش

محمد
127.0.0.1
سه شنبه 15 اسفند 1391 - 18:44

محسن چاووشی آوایی است شنیدنی.. صدایش از هر طرف که به گوش برسد ، گوش که هیچ ، نبض و قلب را هم در اختیار می گیرد و نه تنها تا پایان قطعه بلکه تا پایان زندگی با تو همراه می شود...در من که اینگونه بوده و است و خواهد بود...
محسن چاووشی پژواکی است که تو را زنده می کند و در عین حال می میراند...نفس را در سینه حبس می کند و تنها رمقی برای شنیدن باقی می گذارد...
محسن چاووشی نه آن است که می گویند و نه خواهد بود و نه خواهد شد....
....................من با زخم زبونا رفیقم ، مرهم بزار با حرفات...........

کامران
94.101.252.70
چهارشنبه 16 اسفند 1391 - 23:44

محسن جان
آلبوم سیزدهت ترکونده. مثل همیشه. تو قلب مایی.

Ali Asghar
2.146.24.207
شنبه 26 اسفند 1391 - 23:43

قا محسن من دیوونتم.اصلا تصور نبودنت آزارم میده.
بخاطره هوادار واقعیت بمون.فقط بمون
تک تک آهنگات دیوونه کنندست.
از صمیم قلب دوست دارم

ismayil
95.80.134.177
یکشنبه 4 فروردین 1392 - 20:39

سلام : ابتدا يك خسته نياشيد و تشكر وي‍‍‍ژه ،‌ از محسن جان داشتم بابت آلبوم بسيار خوب و عاليش سيزده و مخصوصا ترانه بهرام كه واقعا شاهكاري است در موسيقي ايران . در مورد اين شايعه كه به نظرم تكذيب شده ولي اي كاش واقعي بود اگر محسن به خارج از كشور برود خيلي از اينها هم پيشرفت خواهد كرد چون پتانسيلش را دارد . اگر نظر كلي به تمامي آلبوم هاي چاوشي داسته باشيم البوم هاي قديمي مثل لنگه كفش از آلبوم هاي رسمي اش مثل پرچم سفيد خيلي پر محتواتر و مفهومي تر و بهتر هستش به نظر من ارشادي كه واسه خواننده ها مجوز صادر مي كنه تا حالا كه جلوي پيشرفت كاري محسن را گرفته است و رفتنش از ايران خيلي بهتر خواهد بود .

Mojtaba Sheykhi
2.146.58.227
جمعه 30 فروردین 1392 - 18:47

با سلام و خسته نباشید خدمت استوره موسیقی ایران،آلبوم سیزده یه شاهکار اضافه کرده به شاهکار های قبلیتون!ازتون خواهش میکنم حداقل به خاطر هوادارانتون که یکیش خود من شب و روزم با صدای شما میگذره!بمونید و دل گرمی بشه برای منه طرفدار!خطاب به جمله ای که گفتی سلطان نیستم ولی آخرم نیستم،به عشق بودنت به همه میگم:(سلـــــــــــــطان فقـــــــــــــط آقای چـــــــــاووشـــــــــی)

nihe
46.143.214.41
سه شنبه 9 مهر 1392 - 14:04

آقای چاووشی کجا میخوا ی بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدون تو چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

س
5.52.77.68
سه شنبه 19 آذر 1392 - 19:09

من که الان خوندم واقعا ناراحت شدم اگه بری اهنگای بعدیت خراب میشه امیدوارم تاالان منصرف شدی

reza
65.49.68.163
پنجشنبه 3 بهمن 1392 - 05:12

rafighe man sange sabor gham.......................(naro(

مهدی
2.183.197.187
سه شنبه 13 اسفند 1392 - 19:42

محسن تکه....
محسن عشقه....

مهتاب
78.38.172.242
دوشنبه 11 فروردین 1393 - 10:05

با سلام و خسته نباشید خدمت استوره موسیقی ایران جناب آقاي چاوشي،اهل موسيقي وهنر نيستم وليكن عاشق صدايت و متن هايت شدم ، تمام اهنگات حرف دل ما را ميزنند، ديدي شعر هاي حافظ هيچگاه كهنه نميشه ، باور كن هر وقت آهنگاتا ميشنوم برام تازگي داره ، بدجوري تو نخ اهنگات رفتم طوري كه اطرافيان منا به سخره ميگيرند ، تو گوشي موبايلم ترانوهاته، تو ماشينم ترانه هاته ، تو خونه و.... حتما يك كنسرت تو اراك اجرا كن ، اراكي ها خيلي استقبال ميكنند . دوست داشتم از نزديك ميديدمت، ولي وقتي كسي معروف ميشه اقتضاي طبيعتش اينكه ديده نشه براي افراد عادي.....عاشق خش صداتم، عاشق متنهاتم ، يموقه مارا تنها نزاري، .........................................................

مهتاب
78.38.172.242
دوشنبه 11 فروردین 1393 - 11:32

با سلام و خسته نباشید خدمت استوره موسیقی ایران جناب آقاي چاوشي،اهل موسيقي وهنر نيستم وليكن عاشق صدايت و متن هايت شدم ، تمام اهنگات حرف دل ما را ميزنند، ديدي شعر هاي حافظ هيچگاه كهنه نميشه ، باور كن هر وقت آهنگاتا ميشنوم برام تازگي داره ، بدجوري تو نخ اهنگات رفتم طوري كه اطرافيان منا به سخره ميگيرند ، تو گوشي موبايلم ترانوهاته، تو ماشينم ترانه هاته ، تو خونه و.... حتما يك كنسرت تو اراك اجرا كن ، اراكي ها خيلي استقبال ميكنند . دوست داشتم از نزديك ميديدمت، ولي وقتي كسي معروف ميشه اقتضاي طبيعتش اينكه ديده نشه براي افراد عادي.....عاشق خش صداتم، عاشق متنهاتم ، يموقه مارا تنها نزاري، .........................................................

Benetton
5.238.60.236
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - 21:33

محسن چاوشى يدونه س
بدون كنسرت اينهمه هوادار داشتن هنره بخدا

مهشيد
206.94.42.85
دوشنبه 1 تیر 1394 - 14:29

يني ب همين راحتي؟تموم شد؟يني چي؟الان تو بري ما بايد چي گوش كنيم؟من هيچ صدايي ب غير از چاوشي ب دلم نميشينه بابا من با صداش زندگي كردم واي خدا كنه شايعه باشه يني الان شما از ايران بري همه چي درست ميشه؟ ولي من ميگم شايعس محسن ب همين راحتي نميشكنه حتي تو اينستاشون نوشته بودن قوي تر از هميشه ادامه ميدن

پنجشنبه 2 آذر 1396 - 10:17

چه کردی با خودت چاوش خون خاک بی زائر/چه کردی با خودت بغض خیابونای بی عابر/چه کردی با خودت آوازه خون شهر بی شاعر.خواهش میکنم نرو.

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.