برنامه یاد بعضی نفرات
 
همایش «نغمه‌های رضوی سرحد» برای نکوداشتِ «عثمان محمدپرست» برگزار شد
شهرستان خواف را با نام عثمان محمد پرست می‌شناسند
موسیقی ما- همایش «نغمه‌های رضوی سرحد» به مناسبت نکوداشت یاد و خاطره استاد فقید موسیقی مقامی «عثمان محمدپرست» در مجتمع شهید مدرس شهرستان خواف برگزار شد.

محمد حسین زاده شامگاه دوشنبه در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از مردم خونگرم شهرستان خواف به بیان توضیحاتی در مورد موسیقی مقامی و استاد عثمان محمد پرست پرداخت و اظهار کرد: «استاد محمد پرست یکی از موسیقیدانان مقامی کشور است و نمی‌توان نام او را محدود به خواف کرد، استاد محمد پرست متعلق به همه کشور است.»

در ادامه مهدی عباسپور، فرماندار شهرستان خواف ضمن تشکر از برگزارکنندگان این همایش یاد و خاطره استاد چیره دست دوتار خواف را گرامی داشت و اظهار کرد: «در طول عمر عثمان محمد پرست و حضور استاد در جمع خیرین مدرسه ساز و اجرای موسیقی مقامی خواف باعث ساخت هزار مدرسه در سراسر کشور شد. شهرستان خواف را در موسیقی با نام عثمان محمد پرست می‌شناسند.»
 
همچنین در ادامه این مراسم اساتید و گروه‌های موسیقی از شهرستانهای تایباد، تربت جام، و خواف اجرا داشتند و از تعدادی از اساتید و پیشکسوتان موسیقی مقامی تقدیر به عمل آمد.
تاریخ انتشار : سه شنبه 9 خرداد 1402 - 13:23

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود شهرستان خواف را با نام عثمان محمد پرست می‌شناسند | موسیقی ما