برنامه یاد بعضی نفرات
 
با تقدیم به بانوان ایران زمین
«ارسلان کامکار» مرسده را برای ارکستر سمفونیک نوشت
موسیقی ما- «ارسلان کامکار» (نوازنده و آهنگساز) اثر جدید خود با نام «مرسده» را در حالی منتشر می‌کند که آن را به بانوان ایران زمین تقدیم کرده است. این اثر هم‌اکنون در مراحل نهایی قرار دارد.

این آهنگ‌ساز برجسته‌ درباره‌ی اثر جدید خود می‌گوید:‌ «مرسده ۱۵ دقیقه‌ است و برای ارکستر سمفونیک تصنیف شده است. زمانی که ساخت این اثر را شروع کردم، در نظر داشتم در مراحل انجام کار درباره آن تصمیم‌گیری کنم. ضبط این اثر چند ماه پیش تمام شد و در نظر دارم در زمان مناسب این اثر را منتشر کنم و اگر شرایط مناسبی فراهم شود این اثر را به همراه ارکستر سمفونیک اجرا کنم.»
 
این هنرمند در پایان گفت: «تلاش کردم اثری قابل قبول ارائه دهم در نتیجه زمان زیادی را صرف ساخت این اثر موسیقایی کردم و امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. زمانی که ساخت این اثر تمام شد تصمیم گرفتم «مرسده» را به همه بانوان ایران زمین تقدیم کنم؛ زیرا در جامعه ما و برای همه جایگاه ارزشمندی دارند. «مرسده» ریشه ایرانی دارد و به معنی ملکه است.»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 دی 1400 - 13:33

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «ارسلان کامکار» مرسده را برای ارکستر سمفونیک نوشت | موسیقی ما