برنامه یاد بعضی نفرات
 
هم‌زمان با شب یلدا
نخستین مرحله‌ی بسته‌ی حمایتی هنرمندان واریز شد
موسیقی ما- نخستین مرحله بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه سه شنبه ۳۰ آذر به مناسبت شب یلدا به حساب متصل به «هنرکارت» اعضای صندوق اعتباری هنر واریز شد.
 
پیرو اعلام سید مجید پوراحمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، مبلغ این واریزی برای هنرمندان دارای نشان درجه یک عضو صندوق ۳ میلیون تومان و برای سایر اعضا یک میلیون است که به حساب متصل به «هنرکارت» اعضا واریز شد.
 
تمامی اعضای تایید شده صندوق اعتباری هنر که دارای حساب «هنرکارت» هستند مشمول دریافت این کمک هزینه (به مناسبت شب یلدا) هستند.
 
همچنین متقاضیان جدید که از دی سال ۱۳۹۹ تا ۱۵ دی ۱۴۰۰ نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام در سایت صندوق اقدام و پس از بررسی مدارک کد عضویت دریافت کنند نیز از بسته حمایتی برخوردار خواهند شد. این در حالی است که اعضای جدید پس از دریافت کد عضویت تا ۳۰ دی ۱۴۰۰ فرصت دارند در سامانه «هنرکارت» ثبت نام کنند.
 
بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در ۲ بخش بلاعوض و تسهیلات تعریف شده که«بخش بلاعوض» شامل پرداخت و واریز یک میلیون تومان به مناسبت شب یلدا، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان عیدی و یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در اردیبهشت سال آتی اجرایی خواهد شد.
 
همچنین بسته حمایتی هنرمندان دارای نشان درجه یک در اولین مرحله به مبلغ ۳ میلیون تومان است که روز سه شنبه ۳۰ آذر به حساب «هنرکارت» این عزیزان واریز شد. این در حالی است که مبلغ ۵ میلیون تومان به عنوان عیدی و به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) ۴ میلیون تومان به این عزیزان تقدیم خواهد شد.
 
بخش دوم بسته حمایتی به تسهیلات بدون بهره در طرح‌های مختلف «یادمان»، «شمیم» و «جوانه» اختصاص دارد.
 
در طرح یادمان تسهیلات ضروری و معیشتی (بدون بهره با کارمزد ۲ درصد) به اعضای واجد شرایط به میزان ۸ تا ۱۵ میلیون تومان با دو سفته بانکی پرداخت خواهد شد و در طرح شمیم و جوانه پرداخت ۳۰ میلیون وام (بدون بهره با کارمزد ۲ درصد) همراه با ۵ میلیون بلاعوض به اعضایی که از مهر سالجاری تا پایان اسفند ۱۴۰۱ ازدواج نمایند یا صاحب فرزند شوند اعطا خواهد شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 دی 1400 - 12:34

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود نخستین مرحله‌ی بسته‌ی حمایتی هنرمندان واریز شد | موسیقی ما