برنامه یاد بعضی نفرات
 
یادداشت خانواده یداللهی به مناسبت سالروز درگذشت افشین یداللهی
حیف که مانده پیش ما خاطره‌ات به جای تو
موسیقی ما بیست و پنجم اسفند ماه چهارمین سالروز درگذشت دکتر «افشین یداللهی» است. پزشک و ترانه‌سرایی که در جریان یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داد اما آنقدر خاطرات ماندگار از او در ذهن مردم و دفتر موسیقی و شعر ایران ثبت است که نمی‌توان او را فراموش کرد. در سالروز درگذشت این ترانه‌سرا فقید خانواده این هنرمند یادداشتی را برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار دادند که در ادامه می‌خوانید:

«سالها روز نو برایمان معنی امید داشت، آغازی که می توانست بهتر از روزهای قبل باشد. چهار سال پیش، نخستین ساعت روز نو شبی تاریک و دردناک را به همه ی روزهایی که پس از آن بر ما گذشته است افزود: فرزند و برادر عزیزمان در نخستین ساعت روز بیست و پنجم اسفند از این دیار خاکی نابهنگام پرکشید و ما را با خاطره هایش به جا گذاشت. خاطره هایی از تکاپوی او برای خودشکوفایی، برای هر روز نیک تر اندیشیدن و نیک تر رفتار کردن، خدمت به دیگران و آفرینش.
یادش گرامی است که هر چه در توان داشت برای درمان درمانجویانش بکار بست و اندیشه ی چابک و تیزبینش واژه ها را به هم پیوست تا ترانه هایش آنچه هست و نیست را بنماید و آنچه رهایی بخش است را بسراید.
یادش " امانتی است در نبض ما" تا آن زمان که دم می زنیم و امیدواریم آنچه به گیتی بخشیده مایه ی صلح باشد و بهروزی
ابراهیم یداللهی
آرش یداللهی»
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اسفند 1399 - 17:57

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حیف که مانده پیش ما خاطره‌ات به جای تو | موسیقی ما