برنامه یاد بعضی نفرات
 
pope
گروهی از ولز جایزه را به خانه برد؛
پاپ از بردن جایزه خوانندگی بازماند

موسیقی ما - گروه سرود «Only Men Aloud» با شکست دادن پاپ برنده جایزه بهترین آلبوم از جوایز کلاسیک بریتانیا شدند. این گروه که برنده جایزه برنامه تلویزیونی «آخرین گروه سرود مقاوم» هستند با آلبوم «دسته برادران» برنده جایزه بهترین آلبوم سال شدند.

این در حالی است که پاپ بندیکت شانزدهم که در آلبوم «آلما متر: موسیقی از واتیکان» خوانندگی کرده امیدوار بود جایزه بهترین آلبوم سال را ببرد.

خوانندگان گروه «Only Men Aloud» حضور در این جوایز را افتخاری برای خود دانستند و درمورد روی آوردن به موسیقی گفتند:«باید در خونت باشد. صدای سرود مردان اهل ولز سراسر ولز را پر می‌کند. ما ادعا نمی‌کنیم آدم‌های خاصی هستیم. ما فقط مردانی اهل ولز هستیم که با هم می‌خوانیم و البته سعی می‌کنیم کارمان را متفاوت انجام دهیم.»

برندگان این بخش با رای شنوندگان برنامه رادیویی «اف‌ام کلاسیک» و خوانندگان مجله «اف‌ام کلاسیک» مشخص شدند. مراسم اهدای جوایز در تالار سلطنتی آلبرت در لندن با اجرای مایلین کلاس برگزار شد.

در عرصه موسیقی کلاسیک، جوایز کلاسیک بریتانیا معادل جایزه گرمی است.

منبع: خبر آنلاین

تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 - 00:00

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود پاپ از بردن جایزه خوانندگی بازماند | موسیقی ما