برنامه یاد بعضی نفرات
 
در پی مذاکرات امیرعباس ستایشگر
انجمن موسیقی با انجمن اهدای عضو تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد
موسیقی ما- در پی دیدار و مذاکرات امیرعباس ستایشگر مدیرعامل انجمن موسیقی ایران با کتایون نجفی‌زاده مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان و امید قبادی نایب رییس این انجمن موارد مختلف نحوه همکاری فی‌مابین ۲ انجمن بررسی و تفاهم‌نامه‌ای در این چارچوب منعقد شد.
 
لزوم معرفی و برگزاری جلسات متعدد با فعالان حوزه موسیقی در راستای ارتقای فرهنگ اهدای عضو و پیوند اعضا و کمک به نجات جان بیماران نیازمند به اعضای پیوندی، استفاده از ظرفیت اجراهای صحنه‌ای برای حضور خانواده‌های محترم اهداکننده و بیماران لیست انتظار، کمک و حمایت از برگزاری جشنواره‌های موسیقی و سرود با موضوع اهدای عضو، درج محتواهای فرهنگی در فضاهای تبلیغی تحت پوشش انجمن موسیقی ایران و استفاده از ظرفیت‌های شعب استانی انجمن موسیقی ایران برخی از موارد این تفاهم‌نامه است.
 
در یادداشت تفاهم‌نامه مشترک انجمن موسیقی ایران و سازمان مردم نهاد انجمن اهدای عضو ایرانیان بر ضرورت تعامل و همکاری طرفین در راستای مشارکت در فعالیت‎‌های مربوط به فرهنگ‌سازی اهدای عضو و پیوند اعضا در کشور، تاکید شده است.
تاریخ انتشار : شنبه 11 شهریور 1402 - 11:22

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود انجمن موسیقی با انجمن اهدای عضو تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد | موسیقی ما