برنامه یاد بعضی نفرات
 
وزیر فرهنگ می‌گوید سالن‌های جشنواره‌ی موسیقی مملو از جمعیت بود
محمد مهدی اسماعیلی: مگر خوانندگی و هنر اجباری است؟
موسیقی ما- جشنواره‌ی موسیقی فجر به پایان رسیده و برگزیدگان خود را شناخته است. حالا «محمد مهدی اسماعیلی» در برابر پرسشِ خبرنگار ایلنا که پرسیده آیا خوانندگان برای حضور در جشنواره موسیقی فجر با اجبار مواجه بودند، گفت: «مگر شدنی است؟ مگر خوانندگی و هنر اجباری است؟ این همه آدم هستند این همه هم نیستند. اگر اجباری باشد باید برای همه باشد اگر هم نباشد برای هیچ‌کس نیست. ما در حوزه فرهنگ صادر کننده مجوز هستیم، مشوق هم هستیم اما هرکسی خودش تصمیم گیرنده است.»
 
 او می‌گوید: «جشنوارهایی که برگزار شد همگی هم به لحاظ استقبال هنرمندان و هم به لحاظ استقبال مردم بیش از انتظارات ما بود. نظم و فرآیندها رعایت شد، اگر نگاهی به جشنواره فجر داشته باشید خواهید دید بهترین داوران، بهترین اجراها و پرشورترین استقبال صورت گرفت و صدها نفر پشت در مراسم اختتامیه بودند. جشنواره موسیقی را هم در همین شب‌ها داشتیم. در شب‌های جشنواره موسیقی تقریبا سالن‌ها مملو از جمعیت بود و این امر نشان می‌دهد به سمتی رفتیم که کارها به خوبی انجام شود.»
 
تاریخ انتشار : شنبه 6 اسفند 1401 - 13:04

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود محمد مهدی اسماعیلی: مگر خوانندگی و هنر اجباری است؟ | موسیقی ما