باران تویی
 
برنامه یاد بعضی نفرات
 
برای ارتقاء کیفیت هنرستان‌ها
وزارت «آموزش و پروش» و «فرهنگ» با یک‌دیگر هم‌کاری می‌کنند
موسیقی ما- جلسه‌ی مشترک نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی کشور با حضور محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و علیرضا شاهپری رئیس امور ساختارهای سازمانی سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.
 
در ابتدای این دیدار که پس از بازدید از بخش‌های مختلف هنرستان دختران صورت گرفت، محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سابقه فعالیت هنرستان‌ها و میزان استقبال هنرآموزان و هنرجویان و نحوه کیفیت خدمات و آموزش‌های هنری در هفت رشته موسیقی، نمایش، سینما، نقاشی، صنایع دستی، پویانمایی و گرافیک در این هنرستان‌ها، درباره رفع موانع سازمانی جهت تثبیت نوسازی ساختار هنرستان‌های کشور بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش پرورش براساس همکاری با سازمان اداری و استخدامی در جهت قرار گرفتن در ساختار اداری وزارت ارشاد تأکید کرد.
 
در ادامه این دیدار علیرضا شاهپری رئیس امور ساختارهای سازمانی سازمان اداری و استخدامی کشور با ابراز خرسندی از برگزاری جلسه مشترک در خصوص رفع موانع به جهت تثبیت ساختار هنرستان‌های کشور برای تسریع در این موضوع به سیاست تمرکز وظایف محوله در یک دستگاه و اجتناب از موازی کاری، تقسیم وظایف بین وزارت ارشاد و آموزش و پرورش را امری مهم دانست.
 
همچنین او از تلاش برای رفع موانع موجود خبر داد و گفت: پیشنهاد می‌شود گزارشی مشترک برای برگزاری جلسات کارشناسی درباره سازماندهی ساختار هنرستان‌ها تهیه و به این سازمان ارسال شود.
 
عباس بیات مدیرکل دفتر فنی حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش نیز از استقبال این وزارتخانه برای ادامه همکاری با وزارت فرهنگ در هنرستان‌ها در جهت کیفیت بخشی سطح آموزش‌های عمومی و تخصصی هنرجویان و همچنین به ارائه راهکارهای عملی در خصوص جایگاه هنرستان‌های دولتی با مشارکت دو وزارتخانه اشاره کرد.
 
در صورت تصویب ساختار جدید هنرستان‌های هنرهای زیبا، جذب هنرآموزان متخصص نیز به صورت رسمی انجام خواهد شد.
 
علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری، سعید رزمی مدیرکل امور اداری، محمد محمدی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد خراسانی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مصطفی نصیری نماینده امور هنرستان‌ها، عباس بیات مدیرکل دفتر فنی حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش و کارشناسانی از هر سه دستگاه در این دیدار حضور داشتند که پیرامون موارد مطرح شده در جلسه بحث و تبادل نظر کردند.
تاریخ انتشار : شنبه 28 خرداد 1401 - 12:40

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود وزارت «آموزش و پروش» و «فرهنگ» با یک‌دیگر هم‌کاری می‌کنند | موسیقی ما