برنامه یاد بعضی نفرات
 
در سی و چهارمین جشنواره‌ی موسیقی فجر
«حسام اینانلو» و «رضا عسگرزاده» در پنج شهر روی صحنه می‌روند
موسیقی ما - دو نوازی کمانچه و دودوکِ «حسام اینانلو» و «رضا عسگرزاده» علاوه بر تهران در چهار شهر دیگر در قالب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه خواهد رفت.

حسام اینانلو با اشاره به اینکه تمام بلیط‌های اجرای تهران به فروش رفته است به روابط عمومی سی و‌چهارمین جشنواره موسیقی فجر گفت: «استقبال خوبی در تهران شد و بلیط‌های اجرا قبل از شروع جشنواره به فروش رسید. همین موضوع باعث شد تا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اجراهایی را هم به صورت موازی در شهرستان‌ها داشته باشیم و با پیشنهاد انجمن موسیقی شهرهای مختلف، مقرر شد تا  26 بهمن در سمنان، 29 بهمن در زنجان، 4 اسفند در رشت و 6 اسفند در اصفهان اجرا داشته باشیم.»

 حسام اینانلو هم‌چنین درباره جزییات اجرا گفت:«اجرایی که قرار است در سی و چهارمین جشنواره موسیقی داشته باشیم، یک دونوازی کمانچه و دودوک با ست الکترونیک خواهد بود. این اجرا سه بخش دارد که در بخش اول اجرای من به تنهایی خواهد بود و در بخش دوم با رضا عسگرزاده؛  نوارنده دودوک اجرایی را روی صحنه خواهیم برد. بخش سوم نیز همانند بخش دوم همنوازی خواهد بود و تنها زمان بندی باعث شده که اجرای ما سه بخش داشته باشد.هر بخش سی دقیقه است که امیدواریم مخاطبان آن را دوست داشته باشند.»

اینانلو با بیان اینکه، اولین بار است که چنین اجرایی را روی صحنه می‌برند گفت:« این اولین بار است که این اجرا با ست الکترونیک روی صحنه می‌رود به همین دلیل برای آن تمرین زیادی کردیم. از شهریور ماه که حضور ما در جشنواره موسیقی قطعی شد تا امروز به صورت مداوم با رضا عسگرزاده تمرین کردهایم تا یک اجرای دو نفره خوب داشته باشیم.»

 اولین اجرای دونوازی کمانچه و دودوک۲۷ بهمن ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه  خواهد رفت.
منبع: 
سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 بهمن 1397 - 09:36

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود «حسام اینانلو» و «رضا عسگرزاده» در پنج شهر روی صحنه می‌روند | موسیقی ما