برنامه یاد بعضی نفرات
 
ویدئوی همخوانی حامی و نیما مسیحا
حامی: این صدا از زمین نیست
موسیقی ما – کنسرت جدید «حامی» درسالن میلاد نمایشگاه شامگاه 6 بهمن به همت موسسه آوای دوران به مدیریت رسول ترابی روی صحنه رفت و همخوانی بداهه این خواننده با نیما مسیحا به شدت خبرساز شد.

به گزارش «موسیقی ما»، حمید حامی در اواسط کنسرت جدید خود به یک باره رو به حاضرین گفت: «من به احترام صدایی که به خداوند قسم از زمین نیست اینجا زانو می زنم و میخوانم».

این خواننده که دوستداران موسیقی حاضر در سالن را با این صخبت ها غافلگیر کرده بود، زانو زد و شروع کرد به خواندن «دستهای آلوده» اثری ماندگار ازبابک بیات و در اواسط اجرا از نیما مسیجا که در ردیف نخست نشسته بود خواست که با او بخواند و مسیحا نیز به حامی پیوست و اجرای مسلط و قوی این خواننده با استقبال شدید دوستداران موسیقی توام شد.

حامی پس از این اجرا رو به حاضرین گفت: «وقتی نیما مسیحا میخواند ما اصلا نباید حرف از خواندن بزنیم و باید سکوت کنیم.» خانواده مرحوم ناصر چشم آذر، بابک صحرایی، اهورا ایمان و ... از جمله مهمانان این کنسرت بودند.

ویدئوی اجرای زنده «دستهای آلوده» با صدای حامی و نیما مسیحا را در ادامه می بینید:

ویدیو: امیر پرسیس
منبع: 
سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 بهمن 1397 - 09:15

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود حامی: این صدا از زمین نیست | موسیقی ما