برنامه یاد بعضی نفرات
 
دومین تک‌آهنگ یکی از اعضای گروه «پالت» منتشر می‌شود
داریوش آذر: «اینک مهر تو» براساس یک داستان واقعی است
موسیقی ما - داريوش آذر (هم‌خوان و نوازنده كنترباس گروه پالت)، بعد از انتشار اولین قطعه انفرادی خود (آبی-خاکستری) در مقام خواننده و استقبال مخاطبان از این تک‌آهنگ، به زودی دومین قطعه خود را با نام «اینک مهر تو» منتشر مى‌كند.

آذر درباره این تک‌قطعه که در راستای تجربه‌های شخصی او در شاخه موسیقی الکترونیک به‌شمار می‌رود، به «موسیقی ما» می‌گوید: «اينک مهر تو، نبرد افزارى است كه با تقدير خود پنجه در پنجه كنم. پيش‌تر در مورد متفاوت بودن سبک اين پروژه گفته‌ام. اين مجموعه شامل ٧ قطعه خواهد بود كه به هم پيوسته و مرتبط هستند و مجموع  آن بر اساس يک داستان واقعى است. در ادامه قطعه «آبى-خاكسترى» كه از لحظه‌هاى سكوت من سخن می‌گفت، دومين تک‌آهنگ اين مجموعه به نام «اينک مهر تو» از ديدار چشمانى می‌گويد كه اميدبخشِ تغيير در تقدير است.»

قطعه «اینک مهر تو» که در فضای موسیقی الکترونیک در کنار سازهای آکوستیک ساخته شده، با تلفیق شعرى از احمد شاملو (میان آفتاب‌های همیشه) و رضا براهنی (آخر چه فایده؟) شكل گرفته که آهنگسازی، تنظیم و نواختن تمام سازهای آن را داریوش آذر برعهده داشته است.

طی روزهای آینده، قطعه «اینک مهر تو» با صدای داریوش آذر، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت اختصاصی از تماشاخانه سایت موسیقی ما منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تیزر این تک‌آهنگ را برای اولین‌بار مشاهده کنید.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 بهمن 1395 - 20:39

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.دانلود داریوش آذر: «اینک مهر تو» براساس یک داستان واقعی است | موسیقی ما