معرفی آثار نوازنده و آهنگ‌ساز ایرانی
پویا سرایی «امید» را با نگاهی به موسیقی جز و راک منتشر کرد
موسیقی ما- «پویا سرایی» -نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی- طی روزهای اخیر ضمن تولید چند اثر موسیقایی در مارکت بین المللی قطعه «امید» را متناسب با حال و هوای این روزهای کشور منتشر کرد. «فانتزی نوا برای ارکستر سمفونیک»، «بهار»، «بهارغم انگیز»، «افسانه عاشق » و قطعه «امید» از آثار اخیر این آهنگساز و نوازنده هستند که در مارکت بین المللی منتشر شده است.

نخستین اثر «فانتزی برای ارکستر سمفونیک به نام نوا» است که از کمپانی «سنترریکوردز» پخش جهانی شد. این کمپانی قدیمی ترین و یکی از معتبرترین ناشران تخصصیِ موسیقی کلاسیک در ایالات متحده است که زیرمجموعه کمپانی «ناکسوس» فعالیت می کند.

قطعه جدید دیگر «بهار» نام دارد که بر اساس ملودی  رضا قاسمی برای آنسامبل ایرانی و ساز بیس تولید شده و تداعی گر رویش طبیعت در بهار است . تصنیف دیگری هم به نام «بهارغم انگیز» نیز توسط پویا سرایی با شعری از هوشنگ ابتهاج و صدای مهدی جلیل زاده تولید شده که این قطعه نیز در قالبی بین المللی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

«افسانه عاشق» هم  تصنیفی بر اساس شعر وحشی بافقی است که همراه با ارکستر زهی با صدای سیروس ملکی تولید و منتشر شد. این در حالی است که طی روزهای اخیر نیز قطعه «امید» در قالب یک  اثر فیوژن برای ارکستر ایرانی، بیس و درامز با نگاهی به موسیقی جز و راک با محتوای حال و هوای این روزهای زندگی مردم در پی شیوع ویروس کرونا ، انتقال حس امید بخشی و پویش «در خانه بمانیم» منتشر شد.
 
 تمامی این آثار توسط ناشر آلمانی «روبامیوزیک (ایست میوزیک تی پی ام)» در سایت های بین المللی فروش و نشر موسیقی قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : شنبه 9 فروردین 1399 - 14:47

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.