Manou Sarmast مانو سرمست اسحاق انور
برای جذب هنرجویان نوجوان موسیقی دستگاهی ایران
فراخوان تشکیل نسل چهارم گروه «نهفت» منتشر شد
موسیقی ما - یکی از مراکز فعال حوزه آموزش موسیقی با هدف تشکیل نسل چهارم گروه «نهفت» فراخوانی را برای جذب هنرجویان نوجوان موسیقی دستگاهی ایران منتشر کرد.
 
در متن این فراخوان آمده است:
 
مرکز موسیقی نهفت با هدف صیانت و حمایت از هنر غنی موسیقی کلاسیک ایرانی قصد دارد با جذب هنرجویان نوجوان در شاخه موسیقی دستگاهی جهت آموزش گروه نوازی و تکنوازی، زمینه‌های فعالیت، رشد و معرفی نسل جوان موسیقی را در قالب تشکیل نسل چهارم گروه نهفت، به سرپرستی جهانشاه صارمی، در جامعه‌ هنری مهیا کند. در همین راستا جهت گسترش و تداوم اهداف فرهنگی، هنری و آموزشی خود و ایجاد زمینه‌ فعالیت‌های جدی و هنری هنرجویان در حوزه‌ آموزش‌های گروه‌نوازی و تک‌نوازی در مقطع سنی نوجوان، اقدام به جذب هنرجو در ۲ گروه سنی و تشکیل گروه می کند.
 
اهداف: جذب و پرورش استعدادهای نوجوان در موسیقی/ ارائه‌ آموزش‌ در زمینه‌گروه‌نوازی و تک‌نوازی/ ارتقای سطح فرهنگ موسیقی هنرجویان/ فراهم‌ آوردن هرگونه امکان رشد و پرورش اعضای گروه برای دستیابی به موسیقی متعهد و هنری/ اجرای کنسرت و تولید موسیقی.
 
شرایط: گروه الف: حداکثر سن ۱۴ سال (متولدین ۱۳۸۴ به بعد)/ گروه ب : حداکثر سن ۱۶ سال (متولدین بین سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴) / برخورداری از تکنیک‌های صحیح اجرایی در ساز تخصصی مربوطه/ آشنایی کامل با نت/  موفقیت در آزمون ورودی.
 
توضیحات: تمرین‌های گروه به صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود/ کنسرت‌های گروه به صورت سالیانه و در سالن‌های رسمی موسیقی برگزار می شود./ از بین هنرجویانی که دوره‌های آموزشی را گذرانده و چند دوره در کنسرت‌های گروه حضور داشته‌اند برای تولید آثار موسیقی انتخاب به عمل خواهد آمد.
 
- علاقه مندان برای آشنایی با ۲۴ سال فعالیت گروه نهفت می توانند به پایگاه اینترنتی مرکز موسیقی نهفت مراجعه کنند.
 
- واجدین شرایط می توانند برای اعلام آمادگی، حداکثر تا ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ با تلفن پیغام گیر مرکز موسیقی نهفت به شماره‌ ۸۸۷۴۳۸۳۹ تماس بگیرند.
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 بهمن 1398 - 12:52

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.