Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
​آخرین خبرها از وضعیت جسمانی اسطوره‌ی آوازِ ایران
«محمدرضا شجریان»‌ به علتِ آزمایش‌های دوره‌ای بستری بودند
موسیقی ما - «محمدرضا شجریان» در حالی چند روزِ گذشته در بخشِ مراقبت‌های ویژه‌ی بیمارستانِ جم بستری بود که رییس کل نظام پزشکی برای انجامِ اقداماتِ لازم برای او اعلام آمادگی کرد.

«محمدرضا ظفرقندی» دلیلِ بستری شدنِ او را تعبیه‌ی راه عروقی برای دارورسانی راحت‌تر بیان کرد. از آن طرف یک مقامِ نزدیک به اسطوره‌ی آواز، در این باره به «موسیقی ما» گفت: «ایشان هر چند وقت یک بار برای چکاپ باید چند روزی در بیمارستان بستری شوند و یکی- دو روزی نیز تحت نظر باشند تا وسایلی که برای دارورسانی ایشان تعبیه شده است،‌ دچار عفونت نشود.»

در این میان رییس بیمارستانِ جم نیز در گفت‌وگویی حالِ عمومی ایشان را مثبت ارزیابی کرد. از آن طرف روز گذشته «داوود گنجه‌ای» (نوازنده و عضو شورای عالی خانه موسیقی ایران) از ایشان عیادت کرد و دلیلِ حضورِ او در بیمارستانِ جم را دوستی نزدیکِ استاد آواز با ایشان اعلام کرد.

همچنین «حسن عباسی» (پزشک هماهنگ کننده‌ی تیم پزشکی استاد شجریان) دراین باره بیان کرده است: «خسروی آواز ایران به دلیل انجام آزمایش‌های دوره‌ای به بیمارستان آمده‌اند و از آنجا که رفت‌وآمد برای ایشان سخت است؛ ما ایشان را بستری کردیم. هم اکنون نیز شرایط‌شان پایدار است و از آنجا که بخشِ سی‌سی‌یو ایزوله است، ترجیح دادیم که ایشان در این بخش باشند.»‌

نوروزِ سال 95 بود که استاد آوازخوان، چند دقیقه‌ای بعد از تحویل سال نو رو به دوربین نشست و با چشمانی پرامید درباره‌ی بیماری‌اش –سرطان- گفت: «من با یک میهمان 15 ساله‌ای سال‌هاست که آشنا هستم و دیگر با هم دوست شده‌ایم و الان هم من به خاطر همان اینجا ایستاده ام. امیدوارم با این میهمان بتوانیم به تفاهم برسیم ان‌شاءالله. به تفاهم که رسیدیم، راه می‌افتم می‌آیم به سراغ شما هم میهنان عزیزم و کارهای هنری‌ام را دنبال خواهم کرد.»
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 بهمن 1398 - 13:30

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.