Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
25 مرداد ماه و در تالار رودکی
«رضا علی‌آبادی» کنسرتِ‌ «فرم‌های بی‌پایان» را در رودکی روی صحنه می‌برد
موسیقی ما - «رضا علی‌آبادی» -‌نوازنده‌ی تنبور- نهمین کنسرت بداهه‌نوازی خود را با عنوان «فرم‌های بی‌پایان» جمعه 25 مرداد ماه ساعت 21 در تالار رودکی روی صحنه می‌برد.

رضا علی‌آبادی در یادداشتی به بهانه برگزاری کنسرت پیش روی خود گفته است: «این کنسرت بر خلاف تمام اجراهای قبل است؛ زیرا در آن تنها روی صحنه خواهم رفت؛ تصمیمی که ده سال قبل در ذهن داشتم و تمامی کنسرت‌های دو نوازی و سه نوازی قبلی برای رسیدن به این کنسرت بوده‌اند. ۱۰ سال صبوری برای رسیدن به نقطه‌ای که بسیار برایم در عین شیرینی ترس دارد یک تضاد بسیار زیبا. هر چند در این مسیر بسیاری سنگ اندازی کردند تا به مقصد نرسم.شصت دقیقه با یک تنبور روی صحنه تالار معتبر رودکی که شاید در حوزه موسیقی کلاسیک ما هم این اتفاق بسیار اندک افتاده است که یک نوازنده بدون ساز کوبه‌ای روی صحنه برود. این اتفاق را بسیار دوست دارم. قطعا در ابتدا چالش جذب مخاطب و اطلاع رسانی گسترده و بازتاب همگانی است تا بتوانم از پس این موضوع بر بیایم و دوم با تجربیات کنسرت‌های قبلی کاری انجام دهم که مخاطبم کاملا راضی سالن را ترک‌ کند. در واقع مخاطبی که در سال‌های سال کارم را شنیده است بسیار از من توقع دارد.»

او در ادامه‌ی این یادداشت آورده است: «در این سال‌ها دغدغه موسیقی بی‌کلام را داشتم و دیگر این موضوع در حد حرف نیست و اگر به گذشته کاری‌ام نگاه کنید این موضوع را کاملا در کارنامه من خواهید دید. من بی توجه به بُعد مادی تنها و تنها تلاش کردم برای رسیدن به مطلوب و آنچه تفکرم بوده است. اکنون بیش از پیش برای کارهایم مصمم هستم و شاید بیشتر از هر بار احتیاج به حمایت همه جانبه دارم. تا امسال کلی مخاطب را جذب کردم و همه این‌ مخاطبین انتظار کار بیشتر دارند و این‌ مهم گاهی به تنهایی از دست من بر نمی‌آید. در سال کاری جدید یک کتاب منتشر کردم و به امید خدا کتاب بعدی نزدیک به چاپ است. احتمالا در این سال یک سی‌دی هم از بنده منتشر شود. ضمن اینکه همکاران عزیزم‌ می دانند که تولید این‌ حجم از کار چقدر کار سنگینی است و فقط این توضیح را بدهم که این حجم کار بدون هیچ اسپانسر و تهیه کننده است. من حتی مدیر برنامه هم ندارم و تمام کارها را از کوچک تا بزرگ خود بر عهده دارم.»
 
او در پایان از مدیریت بنیاد رودکی و مدیرعامل انجمن موسیقی تشکر کرده است.

علاقه مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 مرداد 1398 - 12:26

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.