Manou Sarmast مانو سرمست اسحاق انور
در حضور وزرای فرهنگ و هنر اتحادیه اروپا و مدیران ارشد یونسکو
«علیرضا قربانی» در بلژیک روی صحنه می‌رود
موسیقی ما - «علیرضا قربانی» در گردهمایی «فرهنگ برای آینده» به میزبانی کشور بلژیک روی صحنه می‌رود. این خواننده مطرح موسیقی ایرانی در پایان روز دوم این گردهمایی که قرار است به همت کمیسیون اتحادیه اروپا و در مرکز «بوزار» بلژیک برگزار شود روی صحنه برود. در این گردهمایی قرار است علاوه بر هنرمندان مطرح موسیقی جهان، اغلب وزرای فرهنگ و هنر اتحادیه اروپا و همچنین مدیران ارشد سازمان یونسکو حضور داشته باشند. بخش پایانی این گردهمایی به مقوله مهاجرت اختصاص دارد و به غیر از علیرضا قربانی و اعضای گروهش چند گروه از کشورهای مالی، فرانسه، کردستان و افغانستان اجرا خواهند داشت.

براساس اعلام برگزارکنندگان گردهمایی فرهنگ برای فردا بخشی از اجراهای این گروه‌ها به صورت مستقل و بخشی هم به صورت مشترک خواهد بود. همچنین بخش عمده اشعاری که توسط گروه علیرضا قربانی و سایر گروه‌های موسیقی اجرا خواهد شد از سروده‌های «مولانا» انتخاب شده است. این برنامه طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 26 و 27 خرداد برگزار می‌شود.

علیرضا قربانی پس از بازگشت از این گردهمایی آماده اجراهای جدید پروژه «با من بخوان» خواهد شد. قرار است سانس‌های تمدیدی این اجراها با موسیقی «حسام ناصری» در از چهارم تا چهاردهم تیرماه در کاخ سعدآباد تهران برگزار شود. این در حالی است که اولین اجراهای پروژه با من بخوان با صدای علیرضا قربانی اردیبهشت ماه و طی نه سانس در تالار وحدت برگزار شده بود.
 
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : شنبه 25 خرداد 1398 - 15:45

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.