به مدت دو شب
کنسرت «شهر خاموش» کیهان کلهر و کوارتت مینیاتور تمدید شد
موسیقی ما- کنسرت‌های «شهر خاموش» کیهان کلهر و کوارتت مینیاتور در تهران برای دو شبِ دیگر تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند روز چهارشنبه 21 فروردین ماه راس ساعت 15 به سایت تیوال مراجعه کنند؛ همچنین به دنبالِ‌ فاجعه‌ی سیل استان گلستان در نوروز، آهنگساز «شب، سکوت، کویر» اعلام داشت که بخشی از عواید بلیت فروشی‌های انجام شده در اسفندماه این کنسرت را به مردم گلستان اهدا خواهد کرد.

پیش‌تر فروش بلیت هشت شب اجرای این کنسرت برای برگزاری در 21 تا 24 و 26 تا 29 فروردین ماه در عرض چند دقیقه در اسفندماه سال گذشته به اتمام رسیده بود و بنابر درخواست علاقه‌مندان برای دو شب دیگر تمدید می‌شود تا فرصت حضور در این اجرا در حد توان برای همگان فراهم شود.

مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سلسله کنسرت‌های شهر خاموش در تابستان امسال نیز در تهران و سپس در شهرستان‌ها به روی صحنه خواهد رفت. اعضای کوارتت مینیاتور عبارتند از پدرام فریوسفی، آتنا اشتیاقی، نیلوفر محبی و میثم مروستی.
آهنگساز و نوازنده پرآوازه کمانچه، کیهان کلهر، برای جلوگیری از دامن زدن به بازار سیاه بلیت فروشی توسط دلالان، علاوه بر پایین نگه داشتن قیمت بلیتها و عرضه آن در رده‌های متفاوت  از 50 تا 160هزارتومان، از علاقمندان خواسته است که تنها از سایت بلیت فروشی معرفی شده اقدام به خرید بلیت‌ها کنند.

آغاز بلیت فروشی کنسرت شهر خاموش برای تاریخ‌های 25 و 31 فروردین ماه، روز چهارشنبه 21 فروردین راس ساعت 15 بر روی سایت تیوال انجام خواهد شد.
 
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 فروردین 1398 - 13:18

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.