یک کنسرت با دو رهبر در برج آزادی
موسیقی ما - ارکستر آکادمیک پایتخت روز جمعه 24 اسفندماه ساعت 20 مهمان سالن برج آزادی با موسیقی کلاسیک خواهد بود.

شهرام توکلی رهبر ارکستر آکادمیک پایتخت درباره این کنسرت گفت: این کنسرت برای نوازندگان ارکستر  می‌تواند تجربیات متفاوتی داشته باشد، چون برنامه ما یک اجرای کاملا حرفه‌ای و متفاوت برای مخاطبانی است که موسیقی کلاسیک را به‌طور جدی دنبال می‌کنند. قرار بود این کنسرت کلام هم داشته باشد، اما به دلیل مسائل مربوط به مجوز امکان آن فراهم نشد.

او ادامه داد: در این کنسرت قطعاتی از ویوالدی، موتزارت، دیابلی، چایکوفسکی و دورژاک با دو رهبر ارکستر اجرا می شود که در بخش اول احمد مقدسی‌زاده و در بخش دوم بنده به‌عنوان رهبر حضور خواهم داشت.

توکلی همچنین گفت: ارکستر آکادمیک پایتخت دارای سه ارکستر شماره 1 شامل نوازندگان ممتاز بالای 15 سال، ارکستر شماره 2 شامل نوازندگان متوسط بالای 15 سال و ارکستر شماره 3 شامل نوازندگان زیر 15 سال است و برای کنسرت پیش رو ارکسترهای شماره 2 و 3 حضور خواهند داشت.

او در پایان گفت: بعد از این برنامه در اردیبهشت سال آینده اجرایی دیگر با ارکستر شماره یک خواهیم داشت که این کنسرت هم بخش باکلام و هم بخش بی کلام دارد. همچنین میلاد عمرانلو با ترکیب دو گروه کر آوازی تهران و گروه کر تنال ما را همراهی خواهد کرد.

منبع: 
هنرآنلاین
تاریخ انتشار : پنجشنبه 23 اسفند 1397 - 01:23

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.