Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
قبل از انتشار آلبوم
گروه «آهنگ» با خوانندگی «وحید تاج» در جشنواره‌ی موسیقی روی صحنه می‌رود
موسیقی ما -  گروه «آهنگ» با آهنگسازی «مهرداد ناصحی» و خوانندگی «وحید تاج» در جشنواره‌ی موسیقی روی صحنه می‌رود، آلبوم این اثر نیز قرار است تا پایان سال جاری منتشر شود. این اجرا دو بخش خواهد داشت. در بخش اول یک قطعه نام «سر سودا» اجرا خواهد شد که از کارهای «ناصحی» است. بعد از اجرای این قطعه، ساز و آواز و تصنیفی با نام «کنج تنهایی» اجرا می‌شود که شعر آن را هوشنگ ابتهاج گفته است. بعد از این اجرا، یک چهارمضراب چوپانی از استاد مشکاتیان و بارِ دیگر یک ساز و آواز اجرا می‌شود. در پایان بخش اول نیز قطعه‌ای به اسم «هفت دریا» ساخته «ناصحی» اجرا خواهد شد. بخش دوم با یک تصنیف قدیمی شروع می‌شود، بعد از ساز و آواز، تصنیف «شیدایی» با شعر حافظ و از آثار استاد مشکاتیان اجرا می‌شود. یک تکنوازی عود و اجرای قطعه‌ای به اسم «سیه چشم» از دیگر برنامه‌های گروه «آهنگ» خواهد بود. دو نوازی کوبه‌ای و تصنیف «زبان گنگ» نیز جزو اجراهای پایانی گروه در بخش دوم خواهد بود.

«مهرداد ناصحی» با اعلام این خبر گفت: «این آلبوم در مراحل پایانی است و مخاطبان می‌توانند قبل از انتشار آلبوم، بخشی از کار را به صورت زنده در جشنواره موسیقی فجر بشنوند. اکثر قطعاتی که قرار است در جشنواره اجرا شود برای اولین بار است که روی صحنه می‌رود و تنها بخش کوچکی از کار در یکی دو فستیوال خارجی اجرا شده است.»

او درباره اعضای گروه آهنگ گفت: «خواننده گروه وحید تاج است. نوازنده عود امین گلستانی و نوازنده سنتور جمشید صفرزاده است. در گروه «آهنگ» همچنین نوازنده تنبک کامران یعقوبی و نوازنده دف امین دادوری خواهد بود. من نیز نوازنده کمانچه هستم و آهنگسازی قطعات هم بر عهده من خواهد بود.»

گروه «آهنگ» با خوانندگی وحید تاج و آهنگسازی مهرداد ناصحی ۲۶ بهمن ماه ساعت ۱۹ در تالار ایوان شمس اجرا خواهند داشت. این گروه هم چنین ۲۸ بهمن ماه اجرای خود را در زنجان به روی صحنه خواهند برد.
تاریخ انتشار : دوشنبه 22 بهمن 1397 - 13:52

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.