Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
در پی اظهارات این هنرمند منتشر شد
پاسخ جشنواره موسیقی فجر به انصراف پوریا اخواص
موسیقی ما - صبح امروز پوریا اخواص (خواننده موسیقی ایرانی) با انتشار متنی خطاب به دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر (شاهین فرهت) از انصراف خود از شرکت در این رویداد خبر داد. جشنواره موسیقی فجر در پاسخ به این هنرمند متنی را در اختیار رسانه‌ها قرار داد که در ادامه می‌خوانید:
 
هنرمند گرامی جناب آقای پوریا اخواص
در پاسخ به نامه شما (که به جای دبیرخانه جشنواره به رسانه‌ها ارسال شده است!) و اعلام مواردی که منجر به انصرافتان از حضور در جشنواره موسیقی فجرشده است، مطالب زیر به اطلاع می‌رسد:
 
1 - حضور شما در جشنواره تحت عنوان و همراه با گروه هنرستان موسیقی بوده است که این هنرستان، هم در بخش موسیقی دستگاهی ایرانی و هم در بخش موسیقی کلاسیک به اجرای برنامه خواهد پرداخت و شما صرفاً قرار بوده خواننده یک بخش از این اجرا باشید.
 
2 – در همین راستا، قرارداد اجرای برنامه با نماینده معرفی شده از طرف هنرستان موسیقی پسران و حدود 2 ماه پیش عقد شده است و جشنواره قرارداد مستقلی با خوانندگان ندارد. همچنین در سایر قراردادها نیز طرف قراداد سرپرستان گروه‌ها هستند.
 
3 - با توجه به این‌که گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره، گروه‌های معتبر و شناخته شده‌ای هستند، ستاد جشنواره به درج نام گروه اکتفا کرده و پس از این‌که قرار شد اسم شما اضافه شود، اسم چندین خواننده دیگر نیز اضافه شد که خودتان بهتر اطلاع دارید.

4 - به این موضوع اشاره کرده بودید که برخی خوانندگان در دو گروه اجرا دارند. به دلیل عدم حضور خواننده یکی از گروه‌ها، سرپرست گروه درخواست جایگزین کردن خواننده دیگری را به ستاد برگزاری جشنواره اعلام کرد -که پیش‌تر مدت‌ها با گروه تمرین کرده بود- و با توجه به شرایط خاص گروه، این تقاضا پذیرفته شد.
 
5 - اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کند که اگر شما به جشنواره تعهدی ندارید، به هنرمندانی که مدت زیادی با آنان به تمرین پرداخته‌اید تعهد داشته باشید.
 
6 - اگرچه ستاد جشنواره نهایت سعی خود را در برگزاری جدی و بدون نقص جشنواره به کار بسته است و به طور یقین کاستی‌هایی وجود دارد، ولی بخشی از حرفه‌ای بودن جشنواره به شرکت‌کنندگان در جشنواره مرتبط است.
 
با احترام
روابط عمومی ستاد جشنواره موسیقی فجر
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : شنبه 6 بهمن 1397 - 14:17

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.