ترابی: جشنواره ملی موسیقی جوان مسیر مستقل خود را پیدا کرده است
موسیقی ما - علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی در دومین روز برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به فرهنگسرای نیاوران رفت و به تماشای تعدادی از اجراها نشست.

او درباره این جشنواره که از 22 مرداد تا 17 شهریور در دو بخش در فرهنگسرای نیاوران و تالار رودکی برگزار می‌شود، گفت: همیشه حس و حال جشنواره ملی موسیقی جوان را دوست دارم و برای من خاطره‌انگیز است. در جمع اساتید از نزدیک شاهدم که با چه احساس مسئولیتی نسبت به جوانان صحبت و مسائل را از جوانب مختلف بررسی می‌کنند. در این مورد صرفاً به بحث موسیقی و تکنیک توجه نمی‌شود و ابعاد دیگری هم مورد توجه است.

او ادامه داد: با فضایی که در جشنواره ملی موسیقی جوان حاکم است مطمئن هستم رخدادهایی فراتر از موسیقی در این جشنواره در حال شکل‌گیری است و موزیسین‌های این فصل از موسیقی ایران می‌توانند استعداد و توانمندی‌ خود را به نمایش بگذارند. امیدوارم شرایط برای کمک به این هنرمندان بیشتر از قبل فراهم شود.

مدیرکل دفتر موسیقی همچنین گفت: فکر می‌کنم جشنواره ملی موسیقی جوان خیلی خوب خود را تثبیت کرده است. در مورد ماهیت این جشنواره اما و اگر از جانب هیچ‌کس مطرح نیست و در مورد ضرورت برگزاری آن کسی تردید ندارد. خوشبختانه جشنواره ملی موسیقی جوان مسیر مستقل خود را پیدا کرده و کمتر دستخوش تغییرات مدیریتی شده است. این هویت در آینده به جشنواره کمک می‌کند با همین سیاستی که در پیش گرفته به اهدافش نزدیک‌تر شود.

منبع: 
هنرآنلاین
تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 مرداد 1397 - 01:54

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.