خواننده «دلم گرفت» در فضای مجازی خبر ساز شد
حواشی کنسرت «حامی» در رشت
موسیقی ما- خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» درباره حواشی یک کنسرت واکنش نشان داد.

به گزارش «موسیقی ما»، حامی که بنا به اعلام صفحه رسمی اینستاگرامش قرار است در تاریخ 4 اردیبهشت در سالن نامجو رشت روی صحنه برود، در روزهای گذشته از برخی حواشی این برنامه در اینستاگرامش خبر داد و اعلام کرد که تهیه کننده این کنسرت تخلفاتی را انجام داده که احتمال دارد کنسرت رشت لغو شود.

پیگیری خبرنگار «موسیقی ما» حاکی از برگزاری این برنامه در تاریخ مقرر دارد و «حامی» درباره این حواشی در گفتگو با خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «قرار ما بر تبلیغات گسترده در کنسرت رشت بود که حتی بیشتر از دو اجرا برویم. ولی تهیه کننده برنامه حتی یک پوستر هم چاپ نکرده است و هیچ تبلیغاتی در شهر رشت نشده. درصورتی که اعلام کرده بود به دستور یکی از مقامات رشت تبلیغات برای کنسرت های پاپ ممنوع است و حتی وویس ایشان در اختیار من است. ظاهرا یکی از مقامات این شهر به تهیه کننده کنسرت اعلام کرده که کنسرت های رشت نباید تبلیغات داشته باشد و من به خیال اینکه حرف ایشان صحت دارد شروع به تبلیغات در صفحه های مجازی خودم و دوستانی که دارم، کردم. بلیت ها نزدیک به دو سوم یک سانس در طی دو سه روز فروخته شد. وقتی فهمیدم همان روز یک خواننده پاپ دیگر در رشت کنسرت دارد و تبلیغات گسترده محیطی کرده و متوجه شدم حرف ایشان صحیح نبوده و به همین دلیل تبلیغاتم را برداشتم و تصمیم گرفتم که به اجرا نروم.»

حامی افزود: «مضاف بر این وعده ایشان بنا به پرداخت یک سوم مبلغ قبل از فروش بلیت فروشی انجام نشده بود و ایشان به تعهدشان عمل نکرده بودند و یک هفته بعد از بلیت فروشی یک مبلغ جزئی برای من واریز کرده بودند و این هم مزید بر علت شد که تبلیغات را بردارم و اعلام کنم که به رشت نمی آیم. به واسطه گری مسئولین محترم ارشاد رشت و تهران که تماس هایی با من داشتند قرار بر این شد که ما تبلیغات نکردن برای این کنسرت را نادیده بگیریم و پرداختی ها انجام شود و ما هم برای برگزاری برنامه به این شهر برویم. به احترام مسئولین ارشاد تهران و مردم محترم رشت این کار انجام خواهد شد. ما این تصمیم را امروز گرفتیم و قول دادند که مبالغ واریز شود و من فکر می کنم ماجرا شدنی باشد و کنسرت رشت برگزار خواهد شد.»

این خواننده درباره گروه جدید خود نیز گفت: «ما امسال تمرین هایمان را با گروه تازه ای که دارم آغاز کرده ایم و نوازندگان جدیدی به ما اضافه شده اند که تمرین ها برای کنسرت های مستقل امسال مان را شروع کرده ایم و کنسرت رشت هم می تواند یکی از آن ها باشد که امیدوارم کنسرت موفقی باشد.»
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 09:18

دیدگاه‌ها

احسان
5.120.50.190
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 14:53

تو نه مخاطب داری
نه کارات شنیدنیه
نه تو این سال ها کارات هیت شده
جز مصاحبه کردن و توهم مافیا و غرور ازت چیزی ندیدیم
تبلیغ کنی یا نکنی خیلی فرق نمی کنه

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.