Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
تغییر در مکانیسم رزرو یک سالن برای برگزاری برنامه‌های هنری
رزرو «تالار وحدت» اینترنتی شد
موسیقی ما – تعدد درخواست برای اجرا در مهم ترین تالار موسیقی در کشور باعث شد مدیران بنیاد رودکی تصمیم به تغییراتی در روند رزرو تالار وحدت اتخاذ نمایند.

به گزارش «موسیقی ما»، تالار وحدت تنها سالن مختص اجرای زنده و کنسرت در ایران است که سالهاست پذیرای اهالی موسیقی است و سالانه اجراهای متعددی را این سالن میزبانی می‌کند.

در این بین برگزاری تئاتر و نمایش‌های مختلف در این سالن نیز بارها و بارها اتفاق افتاده و تعدد درخواست برای رزرو سالن باعث شده که در هفته های گذشته مدیران تالار وحدت تغییراتی را در روند رزرو این سالن اتخاذ نمایند و از این پس همه اجراها و درخواست برای اجرای برنامه در این سالن به صورت آنلاین و از طریق سایت بنیاد رودکی انجام خواهد شد.

سایت بنیاد رودکی درباره رزرو آنلاین این سالن در بخش جدیدی که در روزهای گذشته به این سایت اضافه شده، نوشته: «بنیاد فرهنگی هنری رودکی با هدف تسهیل دسترسی برنامه‌گزاران، گروه‌های هنری، سازمان‌ها و مجموعه‌ها به امکانات این بنیاد، شامل تالارها و سالن‌های مجموعه وحدت و مجموعه فرهنگی آزادی امکان رزرو آن‌لاین تالارها را فراهم کرده است.»

در این بخش جدید فرم هایی برای برنامه گذاران حقیقی و حقوقی در نظر گرفته شده که متقاضی برگزاری برنامه‌ها با پر کردن این فرم ها تاریخ های مورد نظر خود را برای برگزاری برنامه رزرو می کند و بر اساس اعلام این سایت، نتیجه این رزرو اینترنتی ظرف 5 روز به متقاضی اعلام می شود.

در بندهایی از این قرارداد اینترنتی برای رزرو تالار وحدت آمده:

* تکمیل فرم ‌های مذکور به منزله رزرو تالارها نیست.

* نتیجه ارزیابی به آدرس الکترونیکی متقاضی ارسال شده و طی پیامکی به اطلاع وی می رسد.

* در صورت موافقت بنیاد رودکی، اجرای برنامه تنها در تاریخ مشخص شده درایمیل که نزدیک‌ترین تاریخ ممکن به درخواست متقاضی است، امکان‌پذیر است. در صورت تائید اجرا جهت پرداخت مبلغ رزرو لازم است متقاضی به کارشناس مالی معاونت برنامه ریزی و توسعه حضوراً مراجعه کند.

* در صورتیکه پس از 5 روز اداری جهت پرداخت مبلغ اقدام نشود رزرو قطعی نیست و متقاضی حق هر گونه شکایتی را از خود سلب کرده است.

* متقاضی برنامه مکلف است نسبت به کلیه امور مربوط به قرارداد اعم از تکمیل فرم ثبت نام، پرداخت مبلغ رزرو و عقد قرارداد شخصاً اقدام کند.

گفته می‌شود روند جدید رزرو تالار وحدت به مراجعه کنندگان برای رزرو سالن اعلام شده است و در روزهای گذشته نیز افراد و چهره های زیادی با رویه جدید برنامه های امسال و سال آینده خود را اعلام کرده اند.

نکته قابل توجه در روند جدید، مشخص نبودن معیارهای انتخاب و قطعی شدن تاریخ مورد نظر برای برنامه های مختلف است که هیچ توضیحی در این باره در سایت بنیاد رودکی منتشر نشده است.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 دی 1396 - 11:44

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.