«کجشنبه‌ها/ تهران» در سالن شهرزاد ادامه پیدا می‌کند
تجربه‌ اجرای «تهران، شیراز، بیروت، استانبول، برلین و...» در کجشنبه‌ها
موسیقی ما - مجموعه رویداد «کج‌شنبه‌ها» با عنوان «کجشنبه‌ها/ تهران» با حضور هنرمندان عرصه موسیقی، تئاتر، هنرهای اجرایی و تجسمی از شهرهای مختلف در پردیس تئاتر شهرزاد با طراحی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی پیمان قدیمی ادامه پیدا می‌کند.
 
در دور جدید از «کج‌شنبه‌ها» که شنبه هر هفته برگزار می‌شود، گروه‌ها و چهره‌های برجسته عرصه‌های مختلف هنری به «تجربه‌/اجرا»  می‌پردازند.  این دوره از کج‌شنبه‌ها با محوریت «بداهه» ، «هویت هنرمند/ شهر» و «آزمون و خطا» میان رشته‌های مختلف هنری از طریق تجربه اجرای موسیقی، تئاتر، ویدئو آرت و دیگر رشته‌ها از شهرهای مختلف برگزار می‌شود. ارائه خودنگاره اجراگر، کشف لحظه و ارائه خوانش اجراگران از هویت «خود/شهر» از دیگر رویکردهای تداوم این مجموعه «تجربه‌/اجرا» خواهد بود.
 
دور جدید «کجشنبه‌ها/تهران» با تجربه/‌اجرا‌ی متفاوت مهیار علیزاده و گروهش، شنبه دوم دی آغاز خواهد شد. همچنین سیاوش امامی، ماکان اشگواری و محمدرضا اصغری پس از سال‌ها دوستی اولین اجرای خود را تجربه می‌کنند.
 
گفتنی است پیش از این کجشنبه‌ها در تابستان 1395 چندین «تجربه‌/اجرا» را با هدف گفت‌وگو، جست‌وجو و تعامل میان هنرمندان، با اجرای نیما رمضان، رضا کولغانی، علی پناهی، اسماعیل عظیمی، فرشاد فزونی، ماکان اشگواری و... در تالار حافظ برگزار کرده بود.
 
علاقه‌مندان می توانند جهت تهیه بلیت تجربه پنجم و ششم «کجشنبه‌ها/تهران» روز جمعه بیست و چهارم آذر به سایت تیوال مراجعه کنند.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 آذر 1396 - 14:43

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.