«عندلیب» به واکاوی موسیقی های ملی - مذهبی می پردازد
موسیقی ما - تهیه کننده عندلیب تخصصی ترین برنامه موسیقی گفت: با شروع ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به مناسبتهای مذهبی این ماه برنامه «عندلیب» به بررسی موسیقی های برنامه ریزی شده ای که به مناسبتها ی مذهبی تهیه و تولید می شود پرداخته است و زوایای مختلف و تاثیر گذار در ماندگاری یا عدم ماندگاری یک اثر با زمینه های مذهبی را برای شنونده فرهیخته و فرهنگ دوست رادیو ایران مورد تحلیلی قرار می دهد. سعید مبشری با ادامه این خبر گفت: در برنامه های گذشته سلسله مباحث گسترده ای در باره موسیقی های برنامه ریزی شده یا پرو گراما تیک آغاز کرده و به عنوان شروع این مبحث تاثیر گذار در موسیقی امروز ما به سراغ تولید موسیقی های ملی و میهنی رفته و روند تولید این نوع از موسیقی را از حدود یک قرن پیش تا به امروز مورد بررسی قرار داده است.

وی معرفی اساتید موسیقی، روایت های شنیدنی تاریخ موسیقی ایران، همچنینی هدیه های صوتی عندلیب به مخاطبانش را از بخش های دیگر ین برنامه دانست.

برنامه عندلیب پنج شنبه های هر هفته ساعت 22 با اجرای فاطمه آل عباس و کارشناس موسیقی علی رضا امینی از موج اف.ام ردیف ۹۰ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۵۵۸ کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.             
منبع: 
جام جم آنلاین
تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 خرداد 1396 - 01:56

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.