همزمان با انتشار «گفتم نرو» برگزار شد؛
ضیافت رونمایی آلبوم جدید محمد علیزاده با حضور چهره‌های سرشناس
موسیقی ما - مراسم رونمایی و نشست خبری آلبوم «گفتم نرو» اثر «محمد علیزاده»، با حضور اهالی رسانه، عوامل تولید آلبوم و ستارگان عرصه هنر و ورزش برگزار شد.
 
به گزارش «موسیقی ما»، در این مراسم که عصر روز یکشنبه 26 دی 1395 برگزار شد، محمد علیزاده، صدرالدین حسین‌خانی (تهیه‌کننده آلبوم و مدیر شرکت ایران‌گام)، میلاد ترابی (مدیر تولید آلبوم)، مهرزاد امیرخانی، امیرحسین اویسی، معین راهبر، سید محمد کاظمی، شهاب اکبری و فرشید ادهمی حضور داشتند.
 
 «محمد علیزاده» در مراسم رونمایی آلبوم موسیقی «گفتم نرو» گفت: امیدوارم که مردم با آلبوم موسیقی «گفتم نرو» خاطره بسازند؛ در کنسرتهایم با مردم زندگی می‌‌کنم.
 
 • * همراهی رسانه‌ها من را دلگرم می‌کند
محمد علیزاده در آغاز این برنامه ضمن خوش‌آمدگویی به حضار گفت: «دوستان رسانه‌ای همیشه همراه من بوده و به من لطف داشته‌اند. از لطفی که در رسانه‌هایشان نسبت به کنسرت‌ها، همکارهایم و اتفاقاتی که در کنسرت‌هایم می‌افتد دارند سپاسگزارم. خوشحالم در سومین آلبوم رسمی‌ام، هنوز همراه هم هستیم و این همراهی من را دلگرم می‌کند.»
 
او با قدردانی از همراهی‌های مدیر شرکت ایران‌گام، گفت: «در مورد آقای حسین‌خانی، در متنی که روی کاور آلبوم درج شده از عبارت «آقای حسین‌خانی دلسوز» استفاده کردم که واقعاً همین‌طور است. خیلی خوشحالم که چنین دوست و برادری در کنارم دارم. ما هرکدام کار خودمان را انجام می‌دهیم. ایشان را واقعاً یکی از سکانداران اصلی موسیقی در ایران می‌دانم.»
 
 • * رسانه‌ها تنها پل ارتباطی ما با مردم بودند
در ادامه «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت فرهنگی هنری «ایران گام» و تهیه‌کننده آلبوم «گفتم نرو» نیز پس از خوش‌آمدگویی به حضار گفت: «دوستان رسانه‌ای همیشه ما را حمایت کردند و در این سال‌ها تنها پل ارتباط ما با مردم بودند. از این‌که حرف‌های ما را به گوش مردم رساندید، از همه شما متشکرم.»
 
 • * طولانی‌شدن تولید آلبوم به خاطر تور کنسرتها
در بخش دیگری از این نشست، علیزاده در پاسخ به سؤالی درباره دلیل طولانی شدن فاصله زمانی بین انتشار آلبوم قبلی و جدید و  انتشار این اثر بعد از چهار سال گفت: «یکی از دلایل طولانی‌شدن این مدت، خاطر تور کنسرت‌های من بوده و اینکه در یک دوره‌ای به دلیل کنسرت‌های متعددی که می‌رفتم، صدایم آمادگی اجرا در استودیو را نداشت و باید صبر می‌کردم تا حنجره‌ام آمادگی کامل برای خواندن قطعات داشته باشد.
 
او با اشاره به تولید قطعات متعدد برای آلبوم جدیدش گفت: «من و دوستانم حدود 32 آهنگ تولید کردیم که آن‌ها را به وقت خودش منتشر می‌کنیم. یکی از قطعاتی که خیلی برای من ارزشمند بود از این آلبوم در آوردم چون دوست داشتم به صورت تک‌آهنگ آن را منتشر کنم و احساس کردم به این شکل اتفاق بهتری برای آن می‌افتد. ترانه این اثر که سروده «سید محمد کاظمی» است، سوژه بسیار عجیبی دارد و به نظر من یکی از ترانه‌های بی‌نظیر دوران ترانه‌سرایی محمد کاظمی است.»
 
 • * امیدوارم که مردم با آلبوم «گفتم نرو» خاطره بسازند
علیزاده در ادامه گفت: «چیزی که در آلبوم «گفتم نرو» می‌شنوید، حاصل تفکر تیمی بوده که همیشه همراه من بوده‌اند. امیدوارم مردم با این آلبوم خاطره بسازند؛ چراکه خود من با تک تک این قطعات خاطره دارم. سعی کردم حرف روز و حرف دل مردم را در عاشقانه‌هایی که می‌خوانم بزنم. نمی‌دانم چقدر موفق شده‌ام، اما امیدوارم که مردم آن را دوست داشته باشند و امیدوارم بتوانم لحظات قشنگ مردم را با موسیقی‌هایم پر کنم.»
 
 • * قدردانی از همکاران و عوامل تولید آلبوم «گفتم نرو»
علیزاده در ادامه افزود: «تیمی که در تولید آلبوم «گفتم نرو» در کنار من بودند، همگی از هنرمندان و ترانه‌سرایان مطرحی هستند که از همه آنها تشکر می‌کنم؛ «میلاد ترابی» مدیر تولید این آلبوم که من بسیار سلیقه‌اش را می‌پسندم. او همیشه در کنار من بوده و همیشه با نظرات به‌جایی که داده در تولید کارهای من تأثیرگذار بوده است. همچنین دوستان دیگری چون مهرزاد امیرخانی، شهاب اکبری، امیرحسین اویسی، معین راهبر، فرشید ادهمی، سید محمد کاظمی و... و نیز از جناب «صدرالدین حسین‌خانی» تشکر می‌کنم؛ کسی که این سال‌ها همیشه در کنارم بوده و خیلی حمایتم کرده و خیلی خوشحالم که این روزها را به همراه همدیگر فتح می‌کنیم.»
 
 • * جمع شدن بهترین تیم ممکن برای تولید آلبوم
در بخش دیگری از این نشست خبری «صدرالدین حسین‌خانی» تهیه‌کننده آلبوم موسیقی «گفتم نرو» گفت: از محمد علیزاده قدردانی می‌کنم. چون شاهد بودم در این سالها برای لحظه‌لحظه این آلبوم ظرافت و حساسیت خاصی به خرج داده است. به نظرم بهترین تیمی که برای تولید این آلبوم امکان داشت دور هم جمع شدند و در اینجا از تک‌تک دوستان مخصوصاً آقای «میلاد ترابی» تشکر می‌کنم. امیدوارم از شنیدن این آلبوم لذت ببرید.»
 
 • محمد علیزاده در اجرای کنسرت انرژی دارد که واقعاً جای هیچ نگرانی نیست
در  ادامه «میلاد ترابی» مدیر تولید و تنطیم‌کننده اکثر قطعات آلبوم «گفتم نرو» گفت: «من و محمد علیزاده حدود 12 سال است که در کنار یکدیگر هستیم سوای کاری که انجام داده و کارهایی که کرده‌ایم این وسط یک رفاقت دیرینه‌ای با همدیگر داریم که به این اتفاق خیلی کمک می‌کند. به نظرم من و ایشان بیشتر شناخت بهتری از همدیگر داریم و اینکه من می‌دانم چه فضاهایی در ذهن ایشان است و به صدایش می‌نشیند و اینکه چه چیزی می خواهد، با همدیگر همفکرهایی می‌کنیم. محمد علیزاده در اجرای کنسرت هم انرژی دارد که واقعاً آدم هیچ نگرانی نسبت به هیچ قسمت ماجرا ندارد و این، طبیعتاً مجموعه کار را خیلی بهتر می‌کند؛ یعنی توانایی‌های ایشان و شناختی که در این چندین سال بوجود آمده خیلی حائز اهمیت است.            
 
 • سه قطعه ریتمیک «گفتم نرو»
محمد علیزاده همچنین در مورد فضای این آلبوم گفت: در این آلبوم سه قطعه ریتمیک هم وجود دارد اما این آلبوم را خیلی علاقه‌مند بودم که به این سمت و سوق بکشانم به دلیل اینکه با توجه به قطعاتی که در گذشته منتشر کرده بودم، احساس کردم که اگر این آلبوم را به این سمت بکشانم، بهتر است. امیدوارم که مردم این فضای غمگین آلبوم را بپسندد و ما در قطعه «برادر» هم این موضوع را تجربه کردیم و مردم دوست داشتند و نگاه و فضای من هم همین است.
 
 • برگزاری کنسرت و مواجه شدن با مردم را خیلی دوست دارم
در بخش دیگری از این نشست محمد علیزاده گفت: آنهایی که من را از نزدیک می‌شناسند می دانند که عاشق خواندن برای مردم هستم و عشق می کنم که برای مردم می خوانم، بعضی وقتها که از کنسرتهایم به خانه برگشتم از شدت خستگی و اینکه بدنم افت کرده که نتوانسته‌ام که خوب بخوابم، همیشه که صدای مردم را می‌شنوم حالم عوض می‌شود چون برگزاری کنسرت و مواجه شدن با مردم را خیلی دوست دارم. وقتی کمه می بینم کنار همدیگر نشستند و حالشون خوبه حال من هم با حال آنها خوب می‌شود و این شاید یکی از دلایلی بود که آلبوم «گفتم نرو»  را دیر بیرون دادم. خیلی علاقه ندارم که تند تند و پشت سر هم آلبوم تولید بکنم چون احساس می کنم که موزیک من بایستی دوره‌ای از آن بگذرد و خاطره‌سازی بشود؛ بعد از آن ایده دیگرم را ارائه بدهم. در این آلبوم 8 تراک را منتشر کردیم و مخالف تعداد کارهای زیاد در یک اثر هستم، البته این سلیقه من است و همیشه دوست دارم به آن عمل بکنم.

 
 • هر چقدر خواننده‌ها و موسیقی‌ها قوی‌تر باشند من را به فکر می‌برد
وی همچنین گفت: هر چقدر در ایران خواننده‌ها و موسیقی‌ها قوی‌تر باشند من و امثال من را به فکر می‌برد که کار بهتری را انجام بدهم و اگر کسی وجود نداشته باشد ما هم کار خودمان را می‌کنیم که من این را دوست ندارم و دوست دارم که همیه در تلاش و تکاپو باشم و فکر بکنم و نگران بشوم. هیچ وقت احساس خطر نمی‌کنم چو فکر می‌کنم می‌شود موسیقی را به سمت‌وسویی برد که مردم دوستت داشته باشند و مردم تو را بخواهند.      
 
 • دیدن مردم در کنسرتهایم را دوست دارم
این خواننده موسیقی پاپ کشور در ادامه افزود: همیشه در کنسرتهایم سعی کرده‌ام جوری باشم که مردم دوست دارند؛ دیدن مردم در کنسرتهایم را دوست دارم خیلی وقتها دیدم آدم عبوس به کنسرتم آمده ولی وقتی که به خانه   برمی‌گشته حالش خیلی خوب بوده است و همین خیال من را راحت می‌کند. با انتشار آلبوم «گفتم نرو» فکر می‌کنم سانس‌های بیشتری کنسرت برگزار کنیم البته بعد از این کنسرتهای اخیر بایستی به مدت دو ماه استراحت بکنم تا بتوانم به زندگی‌ام هم برسم.    
 
 • تأثیرگذاری‌های بر روی زندگی موسیقایی
علیزاده در مورد «میلاد ترابی» تنطیم‌کننده اکثر قطعات آلبوم «گفتم نرو» گفت: میلاد آدم بسیار باسلیقه‌ای در کارش است و خیلی وقتها ایده‌های خیلی خوبی به من می‌دهد و این تأثیرگذاری آدم را ترغیب می‌کند که حتماً با ایشان کار بکنم. البته این تیمی که در اینجا حضور دارند تک تک آنها تأثیرگذاری‌های خودشان را در کارهای من و همچنین در زندگی موسیقایی من داشته‌اند و من را همیشه ترغیب کرده است که با آنها همکاری داشته باشم؛ جدای از اینکه دوستان عزیز من هستند اما رفقایی هستند که همکاری با آنها باعث افتخارم است.       
 
 • وظیفه خود دانستیم که به جشنواره موسیقی فجر کمک کنیم
حسین‌خانی در مورد زیادشدن اجراهای محمد علیزاده در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر گفت: این اتفاق با میل ما بوده و هیچ اجباری در آن نبوده است. ما با دبیر جشنواره نشستی داشتیم و درخواست آنها بود، ما در این زمینه آسیب هم خوردیم چون یکم بهمن ماه کنسرت شرکت موسیقی «ایران گام» به خوانندگی محمد علیزاده بود؛ ولی ما به وظیفه خود دانستیم که با حضور در جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در حوزه درآمدی هم کمکی به جشنواره بکنیم، با خواسته خودمان این کار را کردیم و هیچ اجباری در آن نبود.      
 
 • اجرای کنسرتهای موسیقی پاپ در برج میلاد
وی همچنین گفت: به این دلیل هم در جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شرکت کردیم که از این به بعد برج میلاد هم بعد از پایان جشنواره به کنسرتهای موسیقی پاپ اختصاص پیدا کند که هم ما و هم دیگر دوستان در آنجا بتوانیم کنسرت برگزار کنیم.
 
 • هزینه‌های زیادی صرف تولید «گفتم نرو» شده است
مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» در مورد هزینه‌های آلبوم «گفتم نرو» گفت: هزینه‌های زیادی صرف تولید این اثر شده است؛ همانطور که آقای علیزاده و ترابی به آن اشاره کردند شاید بالای 30 تراک تولید شده است، چون در تولید این اثر این حساسیتها اعمال شده است فکر می‌کنیم که استقبال از آن صورت بگیرد و فروش خوبی داشته باشد. خواهش که از مردم داریم به خاطر اینکه بتوانیم راهمان را ادامه بدهیم و بتوانیم در این راهی که هستیم بایستیم؛ حمایت بکنند و نسخه اورجینال آن را تهیه بکنند.
 
 • مردم نسخه اورجینال «گفتم نرو» را تهیه کنند
وی افزود: البته در اینجا مردم را مقصر نمی‌دانم چون در این بخش فرهنگ‌سازی نشده است و مردم نمی‌دانند که برای یک آلبوم چقدر زمان صرف می‌شود؛ برای نمونه برای تولید این آلبوم بالای 200 نفر تلاش کرده‌اند. در حقیقت مردم این را نمی‌دانند و خیلی ساده به انتشار آن نگاه می‌کنند، مطمئن هستم که اگر بدانند که برای تولید یک آلبوم چقدر زحمت کشیده می‌شود بالاخره کمک می‌کنند و الان قیمتی که برای یک آلبم ولِت گذاشته شده خیلی پایین است.  در اینجا از مردم خواهش می‌کنم که اورجینال آن را تهیه کنند تا ما هم در هدف و راهی که داریم بتوانیم بایستیم و ادامه بدهیم.
 
 • تیراژ 250 هزار نسخه‌ای آلبوم «گفتم نرو»
«صدرالدین حسین‌خانی» در مورد تیراژ آلبوم «گفتم نرو» گفت: ما پیش‌بینی که کردیم برای استارت اولیه، بالای 250 هزار نسخه را منتشر کرده‌ایم و خدا را شکر در فضای مجازی هم به صورت دانلودهای قانونی انجام می‌گیرد در آنجا هم جزو پرفروشترین آلبوم‌ها بوده است.
 
 • ماندگاری در حافظه شنیداری مردم
در بخش دیگری از این نشست خبری محمد علیزاده در مورد انتشار قطعاتش به صورت کلیپ گفت: ارتباط تصویری من ضعیف است و آن هم با فکر خودم بوده است حالا شاید خیلی‌ها به من خورده بگیرند امت زیاد موافق با کلیپ نیستم چون این کار را لازم نمی‌دانم و احساس می‌کنم که محمد بایستی در حافظه شنیداری مردم بماند نه در حافظه دیداریشان.
 
 • خوب کردن حال مردم در کنسرتها
وی در مورد استقبال مخاطبان از کنسرتهایش گفت: یکسری از آهنگهای من در کنسرتهایم معروف شدند که دیگر مردم آنها را می‌خواندند؛ نوع اجرا و نوع ارکستری که من دارم و نوع نگاهی که ما روی استیج داریم احساس می کنیم آن مدتی که مردم به کنسرت‌های ما می‌آیند بایستی شرایطی را فراهم کنیم و فضایی را برای آنها خلق نماییم که نتوانند پلک بزنند اگر مردم در این یک ساعت و 45 دقیقه حتی یک دیقیه آن حوصله‌شان سر رفت ما باخته‌ایم. سعی کرده‌ام تا آنجایی که توان دارم؛ واقعاً نمی‌دانم که چقدر بوده و چقدر در آن موفق بوده‌ام، اما تا آنجایی که توان داشته‌ام سعی کرده‌ام که مردم حالشان در کنسرتها خوب باشد؛ یعنی وقتی که از کنسرت بیرون می‌روند حداقل چهار یا پنج روز شارژ باشند.
 
 • من با مردم زندگی می‌‌کنم
علیزاده در ادامه سخنانش اظهار داشت: در یک لحظه غمگینشان کردم و در یک لحظه هم شادشان کردم؛ در یک لحظه خاطراتشان را یادشان می‌یارم. من فقط برای مردم نمی‌خوانم بلکه روی استیجهایم با آنان زندگی می‌کنم شاید با گریه یک نفر در کنسرتهایم گریه کردم و شاید به خوشحالی و خنده یک نفر خندیدم. من با مردم زندگی می‌‌کنم؛ من با مردم نمی‌خوانم؛ شعار هم نمی‌دهم حداقل شماها و دوستانی که از نزدیک من را می‌شناسید می‌دانید من خود خودم هستم و هیچ وقت طوری عمل نکردم که روی استیجم یک شخص دیگری باشم و در زندگی‌ام یک شخص دیگر.         
 
 • نوع اجرا علیزاده و نوع اجرای ارکستر
در بخش دیگری از این نشست، «امیرحسین اویسی» رهبر ارکستر محمد علیزاده در مورد استقبال مخاطبان گفت: «فکر می‌کنم تنها یک عامل نمی‌تواند باعث موفقیت در فروش و تعداد بالای کنسرت باشد. به خاطر اینکه وقتی صفر تا صد تولید یک موزیک تا زمان اجرای کنسرت می‌رسد کاملاً چک می‌شود و بارها و بارها راجع به تولید این موسیقی بحث و بررسی صورت می‌گیرد تا به مرحله انتشار می‌رسد و پس از آن به آماده‌سازی ارکستر و تمرین و در نهایت اجرای آن آثاری را که تولید شده در استیج می‌رسد. من فکر می کنم تیمی که به لطف خدا دور همدیگر جمع شده‌ایم توانسته‌ایم در کنار همدیگر موفق باشیم، سلیقه‌های همدیگر دستمان بیاید و با توجه به تجربیاتی که یکایک ما در گذشته داشته‌ایم در تولید آثارمان و همچنین در اجرای کنسرتمان در واقع کمکمان بکند و در ارائه آن موفق باشیم. همنیطور نوع اجرای ایشان و نوع اجرای ارکستر و نحوه برقراری ارتباط تیم اجراکننده و آقای علیزاده روی استیج، بر روی آمده مردم به سالنهای کنسرت خیلی تأثیرگذار بوده است.                               
 
 • متفاوت بودن در کنسرتها
در ادامه حسین‌خانی در مورد استقبال مخاطبان از کنسرتهای محمد علیزاده گفت: او همیشه در کنسرتهایش متفاوت بوده و هیچ وقت آن تکرار را در کنسرتهایشان ببینید و اجرایشان را با تمام وجود انجام می‌دهد و دوست دارد آن کسی که به کنسرت آمده را با رضایت از آنجا برود و این مهم هم فکر کنم باعث تکرارهای این کنسرتها بشود.       
 
*****
 
پس از برگزاری نشست خبری، ضیافت شامی با حضور چهره‌های سرشناس هنر و ورزش برگزار شد. محمد اصفهانی، لاله اسکندری، سید محمد موسوی، علی انصاریان، علی لهراسبی، حجت اشرف‌زاده، شهاب رمضان، پوریا حیدری، مهرداد نصرتی، روزبه نعمت‌الهی، سیاوش خیرابی، ماهان پوریان، سارا منجزی، امیر نوری، دکتر توکلی، امیرمحمد متقیان، بهنام دریانی، شاهین ترابی، شهاب بخارایی، آرش پاکزاد و... از جمله میهمانان این برنامه بودند.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 دی 1395 - 15:33

دیدگاه‌ها

hamid.beny
81.85.86.22
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

متاسفانه خوب نبود ، انتظاراتم بیشتر بود بعد چهار سال انتظار البوم بهتری داشتم این یه تعریفه نه چیزی دیگه ، موفق باشن

alikhodadost7
129.218.177.38
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

از طرف هواراران چاوشی این آلبومو تبریک میگم به هوادارانش ولی کاش وقت بیشتری برای آلبوم بزاره و ترانه های قویتر،آرزوی موفقیت.

mojtaba_akbarnezhad
210.217.174.120
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

بدون هرگونه تعصب واقعا البوم خوبى نبود ،البومى نبود که بخواد چهارسال واسش زمان صرف بشه

vahid.khademiii
14.175.238.187
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

آلبومش خوب نبود

samane_paint
186.57.92.249
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

قسمت اهنگسازی آلبوم ضعیف بود

hosseinamirii
197.255.24.197
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

خیلی ضعیف بود واقعا

a_.asrin._n
157.183.53.187
چهارشنبه 29 دی 1395 - 10:57

بعد از اینهمه مدت هشت تا ترکِ ضعیف که تکراریم داشتن اینهمه بوق و کرنا نداره!!!

چهارشنبه 29 دی 1395 - 11:15

من امیدوارم آقای علیزاده بغیر از سایتای طرفداریشون که فقط به به و چه چه و تعریفه یه سری هم به این صفحات بزنن و بازخوردا رو ببینن
کمتر دیدم یا بهتر بگم تاحالا ندیده بودم که نظر مردم درمورد یه آلبوم تا این حد منفی باشه انگار طرفدارهای متعصب علیزاده هم با این آلبوم چیزی برای دفاع از خواننده محبوبشون ندارن که بخوان دربرابر منتقدین بیان کنن.
و تمام این نقد ها و نظرات منفی به آلبوم نه که بخاطر بغض و کینه باشه دلیلش به نظرمن اینه که توقع مردم از خواننده ای مثل علیزاده بسیار بسیار فراتر از این کارهای معمولی و به تکرار افتادست.
امیدوارم آقای علیزاده با این بازخوردها لااقل یه تجربه ای بگیرن و سیاست های کاریشون رو بجای برگزاری این همه کنسرت درسال بیشتر درزمدینه تمرکز روی تولید کارهای خوب و درخور شان مخاطبین و هواداراشون بذارن.

پنجشنبه 30 دی 1395 - 22:37
فروغ(فقط خدای احساس ایران محمد علیزاده)

خانوم محترم اگه ما چیزی نمیگیم بخاطر اینه که سختترین کار دنیا اینه که به یه ادم که خودشو زده به نفهمی بفهمونی نمیفهمه....
حسودی شاخ و دم داره خانوم محترم؟؟؟؟؟این حسودیه دیگه....گاهی اوقات نظرات منفی نشونه بد بودن اثر نیست نشون دهنده مورد توجه واقع شدن و خوب بودنشه....این اثر رو باید بیشتر از شش مرتبه کامل گوش کنین تا متوجه عمق خوب بودن و کیفیت و تنوعش بشین...
من خودم به شخصه از یه شنبه قفلم رو البوم و نه تنها از خواننده های دیگه گوش نمیدم بلکه اهنگای قبلی خوده محمدجانم گوش نمیدم چون این البوم به شدت به دلم نشسته....
بی انصافیه البومی رو که عوامل البوم گفتن با دو سه بار گوش دادن هم جا نمیافته بیاین با یبار گوش دادن اظهار نظر کنین....
محمد عزیزم ترکوند البومت ...بقول خودت راه نداره نترکونه....

5.121.205.126
شنبه 2 بهمن 1395 - 12:53
حسنا محمدپور

فروغ جان ما نه تنها هیچ پدرکشتگی ای با محمدجان علیزاده نداریم بلکه دوسشم داریم
و تمام این نقدها فقط و فقط بخاطر اینکه دوس نداریم خواننده ی موردعلاقمون دچار سکون و به تکرار افتادن بشه.
این آلبوم رو اگه پویا بیاتی، علیرضا روزگار، ایمان قیاسی یا خواننده هایی از این دست میخوندن میگفتیم خیلی پیشرفت هم کردن و چه آلبوم خوبی دادن و چه قدم رو به جلویی برداشتن ولی محمد علیزاده ای که تو کارنامه کاریش آلبومی مثه "دلت بامنه" هست اصلا ازش انتظار همچین آلبومی نمیره.
همین

2.179.158.121
فرامرز
80.71.119.21
چهارشنبه 29 دی 1395 - 11:23

حضور دکتر محمد اصفهانی واقعا جای تحسین دارد
بخصوص حس خوب و عالی آن برای آقای علیزاده که در بخشهایی از لاین و لحن صدایش تحت تاثیر دکتر هستند و خودشان بارها از علاقه به ایشان گفته اند. برایم این تصور رویای دیروز آقای علیزاده و حضور دکتر اصفهانی در این مراسم جالب است.
امادر مورد آلبوم. من خیلی وقت بود که منتظر انتشار آلبوم آقای علیزاده بودم. اما گوش کردن به تیزر آلبوم و بخصوص خواندن کامنتها چیزی را باعث شد که فکرش را هم نمیکردم که اینکه پوستر آلبوم را در این روزها میبینم ولی هنوز آلبوم را نخریده ام!
البته جدا از هر کیفیتی به نظرم این درست نیست که چند روز از انتشار یک آلبوم نگذشته اینطور نظرها نوشته شود چون در فروش آلبوم تاثیر دارد.

maryam.a.2077
208.165.224.163
چهارشنبه 29 دی 1395 - 11:24

علیزاده خواننده خوبی هست اما این آلبوم، آلبوم ضعیفی هست متاسفانه....

mohammad.mazani.rika
57.33.96.212
چهارشنبه 29 دی 1395 - 11:24

این آلبوم،آلبوم خوبی بود واقن ولی در مقایسه با دو آلبوم قبلی ایشون که واقن عالی بودن، در حد ضعیفی بود، کاش تعداد قطعه هاش بالای ده تا بود، به هر حال زحمت کشیدن آقای علیزاده، تبریک میگم به ایشون

سینا
188.245.73.251
چهارشنبه 29 دی 1395 - 12:06

البوم بسیار قوی بود مخصوصا در بخش ترانه ...... این البوم رونمایی از سبک جدید استاد علیزاده بود.

irani135858
139.77.61.128
چهارشنبه 29 دی 1395 - 12:34

اینهمه ضیافت و تبلیغ و ... آهنگا اصلا به دا نمشینن ، آهنگسازی بی اثر و ... الکی حالا موضوع پاپ و‌موسیقی ملی و .. داستانش بماند اما هیچ به دل نمیشینه نیم ترکش با اینهمه به اصطلاح کنسرت و ... حداقل به مخاطبتون بیشتر اخترام بزارین کار ارزون ندین بیرون

hossein tavakoli
151.241.45.128
چهارشنبه 29 دی 1395 - 12:44

خوب بود آلبوم، دوست داشتم. نسبت به آلبوم سورپرایز کمی از نظر آهنگسازی و تنظیم ضیف تر بود. تک آهنگهایی که منتشر کردن رو بیشتر دوست داشتم. تک آهنگ خسته ام، کجا میری، همینه که هست خیلی قشنگتر بووودن

چهارشنبه 29 دی 1395 - 13:59

ضمن تبریک به هواداران فهیم محمد علیزاده باید بگم آلبوم خوبی نبود...البته طبیعی هم بود...آلبوم های قبلی علیزاده فوق العاده بودن و به سختی میشد البومی بهتر از دو البوم قبلی تولید کرد که متاسفانه از نظر من ایشون از پس این کار بر نیومد

ghafarimajid724
202.142.243.3
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

اسم آلبوم که خیلی پر محتوا و عمیقه،حتما آهنگهاش هم همانطوره

shahedbaniasadi
124.63.94.98
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

آلبومش اصلا خوب نبود...تکراری و ترانه های ضعیف

shahedbaniasadi
228.13.79.23
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

هرچقدر هم همه سرشونو تو برف کنن و بگن آلبوم علیزاده خوبه ، چیزی که سیاهه سفید نمیشه

hamidreza_gh17
166.194.73.185
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

البوم ضعیف

چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

ای جااان عاالی بود

a_justy
146.43.55.159
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

هر جور فکر میکنم واقعا بی انصافیه که میگید ضعیف بود.

چهارشنبه 29 دی 1395 - 18:47
سید

بی انصافیه ک بگی قوی بود.

2.183.111.54
texii_nik
255.184.68.79
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

بی نظیر بود

monaaa_mn_
15.159.122.128
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:29

وای ماهان پوریان عزیزمممممممم انشالله یه روز رونمایی البوم ماهان پوریان گل #ماهان_پوریان

mahanpoorian_mona_fan
227.164.130.7
چهارشنبه 29 دی 1395 - 16:31

به زودیییییی رونمایی البوم هنرمند خووووبموووون ماهان پوریان عزیز❤❤❤❤❤❤❤❤❤

h m
78.38.235.196
چهارشنبه 29 دی 1395 - 17:25

واقعا دانش موسبقی دارید که نظر میدید.اخه تا کی میخاید یک خواننده رو تخریب کنید.این البوم عالی بود.یکم با انصاف باشید.

hamedahangi.mobina
116.110.204.73
چهارشنبه 29 دی 1395 - 17:31

بى صبرانه منتظره البوم اهنگ هاى قشنگشون هستييم❤️❤️❤️❤️

چهارشنبه 29 دی 1395 - 18:27

متاسفانه زیاد خوب نبود

hamedahangi_atena
56.187.137.133
چهارشنبه 29 دی 1395 - 18:27

بی صبرانه منتظر آلبوم های قشنگوشون هستیم

panteon_1988
209.108.22.108
پنجشنبه 30 دی 1395 - 10:47

وای وای وای چقددددد حسوووود اینجا ریختهههههه....

mmb051
237.100.158.177
شنبه 2 بهمن 1395 - 09:01

بینظیر بود

mmb051
106.118.245.67
شنبه 2 بهمن 1395 - 09:01

کامنتا همه حرف از ضعیف بودن میزنن،معلومه هماهنگ شده ست

علیرضا
5.117.219.197
شنبه 2 بهمن 1395 - 11:21

البوم بدی نبود ولی در حد انتظار خیلی ها از جمله خودم نبود
نمیدونم چرا میگید بی انصافی
اطرافیان من از ده نفر فقط یک نفر گفت خوبه که اونم طرفدار اقای علیزاده بود
یکم انصاف خوبه
این البوم البومی نبود که چهار سال زمان ببره و اونم با قطعات یک نواخت و تعداد کم
انتظارا خیلی بیشتر بود
به هرحال ایشالا موفق باشن

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

 • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
 • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.