بیست و چهارم مهر ماه
کنسرت گروه شیراز به خوانندگی امیر اثنی‌عشری در بلژیک برگزار می‌شود
موسیقی ما - کنسرت گروه موسیقی «شیراز» با سرپرستی ستار سلطان‌فر و خوانندگی «امیر اثنی‌عشری» - 24 مهرماه- در کشور بلژیک برگزار می‌شود.
 
امیر اثنی عشری درباره این کنسرت گفت: «گروه شیراز پانزدهم اکتبر به دعوت شهرداری گنت در سالن دیسنترال بلژیک به روی صحنه می‌رود. این گروه به سرپرستی ستار سلطان‌فر قطعاتی را در دو بخش دشتی و نوا بر روی اشعاری از حافظ، سعدی، مولانا و هوشنگ ابتهاج اجرا می‌کند.»
 
اعضای گروه شیراز در این کنسرت عبارتند از امیر اثنی عشری: خواننده، ستار سلطان فر: تار، علی نجف پور: تار، سوگول خجسته: نی و امیر صفر پور: تمبک.
 
«امیر اثنی عشری» خواننده جوانی است که دانش موسیقی خود را زیر نظر استادانی چون محمدرضا لطفی، همایون شاهرخی، صدیق تعریف، جهانشاه صارمی، کریم صالح عظیمی و مهران مهرنیا تکمیل کرده است و از آغاز یادگیری آواز، به شکل غیر مستقیم از اساتید بزرگ آواز ایرانی  همچون طاهرزاده، اقبال، ظلی، ادیب، تاج، دردشتی، نکیسا و بنان اقتباس کرده است.  از آثار اثنی عشری می توان به آلبوم «ایران هنگام کار است» به همراه گروه موسیقی نهفت و همچنین مجموعه تصویری «کنسرت گروه های سه گانه شیدا» و «پاسداشت از شیوه طاهرزاده» به همراه گروه بازسازی شیدا به سرپرستی استاد محمد رضا لطفی اشاره کرد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی هستند و اکنون نیز در دوره دکتری در حال تحصیل هستند.
تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1395 - 14:03

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.