شنبه هر هفته با حضور هنرمندان سرشناس صورت می‌گیرد؛
گفت‌و‌گو و جست‌وجو میان رشته‌های مختلف هنری در تالار حافظ
موسیقی ما - تالار حافظ اولین دوره از مجموعه رویدادهای فرهنگی و هنری خود را با حضور هنرمندان مطرح عرصۀ موسیقی، تئاتر، ادبیات، سینما، تجسمی و... برگزار می‌کند.
 
این پروژه با همکاری گروه فکر و خلاقیت «آرتی‌مان» برگزار می شود و در اولین دوره از این مجموعه رویداد گروه‌ها و چهره‌های برجستۀ عرصه‌های مختلف هنری به اجرا و آفرینش اثر خواهند پرداخت. این پروژه با محوریت جست‌وجو و گفت‌وگو میان رشته‌های مختلف هنری از طریق اجرای کنسرت، تئاتر، ویدئوآرت، چیدمان و...برگزار خواهد شد. آزمون و خطا، شکستن قالب‌های مرسوم و نوآوری، بداهه‌پردازی و هنر تجربی از دیگر رویکردهای برگزاری این پروژۀ فرهنگی و هنری خواهد بود.
 
این مجموعه رویداد که شنبۀ هر هفته در تالار حافظ برگزار می‌شود در اجراهای مردادماه خود میزبان هنرمندانی همچون «ماکان اشگواری»، «نیما رمضان»، «فرشادفزونی»، «علی پناهی»، «گروه داماهی» و... خواهد بود. فهرست اسامی هنرمندان اجرا گر شهریور ماه و ماه‌های آتی به زودی از طریق روابط عمومی این پروژه منتشر خواهد شد. اولین شب از این مجموعه رویداد، ساعت 21 دوم مرداد ماه با اجرای سولو ماکان اشگواری تحت عنوانِ «مهاجربالقوه» به روی صحنه خواهد رفت. رضا دادویی مدیریت و مشاورۀ اجرایی، فرهاد فزونی و پیمان قدیمی مدیریت هنری این پروژه را بر عهده دارند. همچنین تهیه‌کنندگی این مجموعه رویداد بر عهدۀ پیمان قدیمی است.
منبع: 
موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 - 13:59

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.