Manou Sarmast مانو سرمست اسحاق انور
21 دیماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی
نخستین کنسرت «کاکوبند» برگزار می‌شود
موسیقی‌ما – نخستین کنسرت یک گروه موسیقی تلفیقی، شامگاه 21 دی‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

به گزارش «موسیقی ما»، نخستین کنسرت گروه «کاکوبند» که با انتشار آلبوم «دعوت» گونه‌ای جدید از موسیقی را در بازار موسیقی کشور معرفی کردند، در تاریخ 21 دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود تا نخستین مواجهه اعضای «کاکوبند» با دوستداران این موسیقی و فضای آثارشان اتفاق بیفتد.

سید علی نیکونیا (مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر) با اعلام این خبر به خبرنگار سایت «موسیقی ما» گفت: «برای این کنسرت برنامه ریزی های فراوانی صورت گرفته و از مدت ها قبل برای بخش پرفورمنس آن برنامه ریزی های زیادی شده است. قطعا با کنسرتی متفاوت رو به رو خواهیم بود.» در این بین «پویا صرافی‌مهر»

یکی از دو عضو گروه «کاکوبند» در توضیح محتوای در نظر گرفته شده برای این کنسرت در گفتگو با خبرنگار «موسیقی ما» توضیح داد: «قطعات آلبوم به همراه سه قطعه جدید در این کنسرت اجرا خواهد شد و پرفورمنس این کنسرت تحت مدیریت آقای علاءالدین پژهان صورت خواهد گرفت که از چهره های بین المللی پرفورمنس در کنسرت هستند.» صرافی مهر در توضیح واکنش‌هایی که به آلبوم این گروه صورت گرفت نیز گفت: «همه چیزمثبت بود و خدا را شکر. لطف و انرژی الهی باعث شد در این آلبوم واکنش‌های خوبی را شاهد باشیم. آثار آلبوم از سوی شنوندگان آن به خوبی درک شده و آن حسی که در ذهن و قلب ما بوده، به خوبی منتقل شده است.»

صرافی مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر تفاوت ها و خرق عادت صورت گرفته در محتوای آلبوم «دعوت» که با سلیقه شنیداری مخاطب موسیقی تفاوت‌های زیادی دارد نیز گفت: «شاید من نباید در این مقوله اظهار نظر کنم ولی نکته اینجاست که آثار ما بر اساس حسی خدادادی وجود ما تولید شده که روی آن مانور داده‌ایم و آثار شکل گرفته است. این حس درونی از موهبت‌های الهی است که در وجود ما شکل گرفته و این انرژی از منبع اصلی به سمت ما که وسیله‌ای بیش نیستیم، متصاعد شده تا آثار تولید و ارائه شوند. امیدواریم لیاقتی در ما باشد که بتوانیم این انرژی را منتقل کنیم.»

عضو گروه کاکوبند درباره تمرینات گروه در سکوت و بی خبری نیز توضیح داد: «کاکوبند» همیشه در سکوت و انزوا پیش رفته است. در همین تمرینات کنسرت‌مان هم اتفاقا بسیار در سکوت پیش رفته‌ایم و روال عادی‌مان را پیش گرفته‌ایم. این موضوع دلیل خاصی ندارد و الزامی در رسانه ای کردن برخی موارد نمی بینیم.»

او درباره اعضای ارکستر «کاکوبند» در این کنسرت نیز یادآور شد: « ما تیم سازهای کوبه‌ای را روی صحنه داریم و پرفورمنس. موزیک هم به شکل الکترونیک است که البته در شب برنامه واضح تر می‌توان در موردش نظر داد. مدت‌هاست درباره این داستان فکر شده و مانور داده شده است. اگر عمری بود، برای قطعات آلبوم بعدی در حال تلاش هستیم و سعی شده در آلبوم جدید هم با آدرس و آلبوم قبلی فاصله نگیریم و چیزی را که با همین شکل آمده‌ایم به سمت‌اش، ادامه بدهیم و این حس را بیشتر ترویج بدهیم.»

گفتنی ست کنسرت 21 دی ماه «کاکوبند» به همت موسسه «آوای هنر» برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این برنامه نیز از طریق سامانه 84200 آغاز شده است.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 دی 1394 - 12:29

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

پنجشنبه 8 مهر 1395 - 19:08

عالی معرکه حرف ندارن

سه شنبه 7 دی 1395 - 15:17

سلام لطفا اگه میشه در اصفهان هم یک کنسرت برگزار کنید

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.