پیکلاویه با یک کنسرت جذاب دیگر پذیرای دوستدارانش شد
راک استارها در آزادی...
موسیقی ما – کنسرت یک گروه راک در تهران برگزار شد و با استقبال جالب توجه دوستداران این سبک موسیقی رو به رو شد.

به گزارش «موسیقی ما»، گروه پیکلاویه در حضور مدیر کل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد «پیروز ارجمند» به اجرای برنامه پرداخت و کنسرت پرهیجانی را روی صحنه برد تا بار دیگر ثابت شود که این قبیل اجراهای کوچک، دربرخی اوقات توانایی ایجاد هیجان و انرژی مثبت بالایی را در خود دارند.

مهران مختارپور (گیتار، خواننده)، شایان کریمی (کیبورد)، مهیار صالحی نیا (گیتار الکتریک)، مصطفی بهرمان (درامز) و رضا غلامی (گیتار باس) اعضای پیکلاویه را تشکیل می‌دادند و در این اجرا با پرفورمنس و برنامه ریزی دقیقو جالبی برنامه شان را روی صحنه بردند و در انتهای برنامه با تشویق های ممتد حاضرین در سالن برج آزادی رو به رو شدند.

مهران مختارپور در ابتدای این برنامه رو به حاضرین گفت: «خوشحالیم که باردیگر توانستیم رو در روی شما به اجرای برنامه بپردازیم و خوشحالیم که شرایط موجود را درک می کنید و از انجام برخی حرکات و نشان دادن برخی نشانه ها خودداری می کنید تا ما هم با انرژی تمام و تمرکز کنسرت را برگزار کنیم.»

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود نیز با معرفی «پیروز ارجمند» به حاضرین در سالن گفت: «قطعا اگر ایشان نبودند پیکلاویه امروز اینجا رو به روی شما نبود.» Rose ، embellish، Sidewalk، Fairest، Pres de toi از جمله قطعات و عاشقانه‌های فرانسوی و انگلیسی بودند که در این کنسرت ازسوی پیکلاویه اجرا شدند و قطعه پرطرفدار این گروه یعنی Angel will rise (فرشته ها برمی‌خیزند) با تصاویر جالب و تاثیر گذار از تاثیرات جنگ در جهان اجرا شد که با استقبال مخاطبین حاضر در سالن رو به رو شد.

بخش تکنوازی‌های این کنسرت هم از جمله بخش‌های پرطرفدار کنسرت پیکلاویه بود و در این بین مهیار صالحی نیا با گیتار الکتریک اش سالن را به هوا برد و با تشویق های پی در پی حاضرین، تک نوازی کوتاه ولی جذاب اش را در سالن اجرا کرد.

مهران مختارپور در بخش دیگری از صحبت هایش رو به حاضرین در سالن گفت: «خوشحالیم که همیشه در اجراهایمان از سوی بزرگان راک حمایت شده ایم و این برای ما قابل احترام است. وقتی اهالی موسیقی هوای هم را داشته باشند قطعا اتفاقات جالب توجهی در این حوزه در بلند مدت رخ خواهد داد. از این حمایت به خود می بالیم حضور دوستان و همکارانمان در این کنسرت برای ما افتخار بزرگی است.»

مختار پور با گفتن این جملات اعضای گروه «کهت میان» را به حاضرین در سالن معرفی کرد و از حاضرین خاص اعضای «با معرفت» این گروه را به طرزی شایسته تشویق نمایند.

کنسرت پیکلاویه تحت امتیاز موسسه «آوای سوته دلان» به مدیریت و تهیه کنندگی «مهدی میرزا باقریان» در برج آزادی برگزار شد و در اواخر این برنامه اعضای گروه از «مهدی میرزاباقریان» به پاس تمام تلاش ها و زحماتش، تشکری ویژه داشتند.

در ادامه گزارش تصویری این کنسرت مهیج و پرهیجان را از نگاه دوربین «امیر خامنه» می بینید:
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»
تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 دی 1394 - 11:28

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.