کنسرت آنلاین نوروزخانه تیوانوا موسیقی ما سعدالله نصیری موسیقی کردی کروه ژوانا
 
کاشکی - محمد معتمدی و میدیا فرج نژاد
اولین کنسرت پاپ سال 94 در برج میلاد تهران برگزار شد
«بهنام صفوی» پس از ماه‌ها تلاطم با «آرامش» روی صحنه رفت
موسیقی ما – خواننده آلبوم «آرامش» در برج میلاد کنسرتی را روی صحنه برد که با چند اولین همراه بود. «بهنام صفوی» در حالی هفدهم مهر با همت شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» با مخاطبانش دیدار کرد که این اولین اجرای زنده او پس از عمل جراحی و دوران نقاهت بیماری‌اش بود. از سوی دیگر این اولین اجرای زنده موسیقی پاپ به جز جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد تهران بود. همچنین کنسرت هفده مهر بهنام صفوی اولین اجرای زنده او در پایتخت پس از یک سال به شمار می‌رفت و سایر برنامه‌های این خواننده به دو ماه آینده و پس از ماه‌های محرم و صفر موکول شد.

بهنام صفوی این بار بر خلاف همیشه کنسرتش را با قطعات و اجرای آنپلاگد آغاز کرد و در این بخش قطعات «آرامش»، «چقدر خوبه»، «ای جان» و «بی تو امشب» را خواند. او در بخش بعدی برنامه قطعات «حیف»، «فوق العاده»، «بگو آره» و «خدا» را برای حاضرین در سالن اجرا کرد. زمانی هم که نوبت به قطعه خدا رسید فوتوکلیپی از عکس‌های حضور این خواننده در بیمارستان پخش شد و حضار در سالن را تحت تاثیر قرار داد.

یکی دیگر از بخش‌های این برنامه که مورد توجه قرار گرفت نوازندگی پیانو توسط بهنام صفوی بود. او در این بخش قطعه «تو نزدیکی» را خواند و نوای پیانوی او همه را نوروز سال 89 برد، یعنی زمانی که این قطعه از شبکه سوم سیما پخش شد. تو نزدیکی بهانه‌ای بود تا او «احسان علیخانی» را به مخاطبانش معرفی کند. «عشق من باش»، «آشتی»، «دلتنگتم»، «فرصت کمه»، «دل خسته» و «همین حوالی» از جمله سایر قطعاتی بودند که در این کنسرت با صدای بهنام صفوی شنیده شد.

دکتر «افشین یداللهی»، «علیرضا نیکبخت واحدی»، «کوشان حداد»، «معین راهبر»، «سیروان خسروی»، «زانیار خسروی»، «محمدرضا احمدی»، «مریم اسدی» و «سید کمال هاشم‌زاده» مهمانان ویژه حاضر در سالن بودند. همچنین این خواننده برای معرفی «بابک جهانبخش» به حضار بخش‌هایی از قطعه «من و بارون» را اجرا کرد.

اما یکی دیگر از اتفاقات جدید پیرامون بهنام صفوی که باعث ایجاد حواشی شده مربوط به مصاحبه او با یکی از رسانه‌ها است. در آن مصاحبه از قول این خواننده عنوان شده بود که زنده‌یاد «مرتضی پاشایی» پس از ابتلا به بیماری سرطان معروف شد که همین مساله واکنش هواداران آن هنرمند فقید را به دنبال داشت. جمعی از هواداران مرحوم پاشایی در نامه‌ای خطاب به بهنام صفوی نسبت به این موضوع گلایه می‌کنند. همین مساله باعث شد تا خواننده آلبوم «فوق العاده» در پاسخ به آن نامه و حواشی بیانیه‌ای را پس از کنسرت خود در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار دهد که در ادامه عینا می‌خوانید:

 ((بنام خدا))
 
سلام و سپاس فراوان به شما و ممنونم ازمتني كه براي من ارسال فرموديد
 
چند نكته رو بايد بگم دوستان گلم
 
قبل از هر چيزي ميخوام از حق نگذرم و از صميم قلبم بگم از همه طرفداراي مرحوم مرتضي پاشايي عزيزم تشكر ميكنم بابت تمامي زحمات و لطفي كه در اين مدتي كه بيمارستان بودم و شرايط خيلي سختيو طي كردم .
 دعا هاي شما عزيزان پشت سرم بود و ممنون و سپاسگزارم از تكتكتون وبدونيد منم كاملا درك ميكنم غم از دست دادن كسي كه خيلي انسان ارزشمندي بود و دوسش داريم خيلي سخته چون منم همين حس رو به مرتضي عزيز پيدا كرده بودم و با همه شما همدردم و اينو بدونين كه اگه قابل بدونيد منم عضو خيلي كوچك از همين خانواده و طرفدارهاي بزرگ مرتضي جان هستم. اول به خاطر شخصيت كم نظير و بعد هنر ارزشمندش.
 
 به بهانه اين حاشيه هاي واقعأ بي ارزش برخودم واجب دونستم براي رفع اين سوء تفاهم ها, متني رو در جواب شما دوستاي عزيزم بنويسم.
 
١-اين تيتر خيلي جنجالي زده شده و يك قسمت از صحبت هاي من در رابطه با مرحوم مرتضي پاشايي عزيز سانسور شده كه ميتونيد تو فيلم دقت كنيد و متوجه بشيد.

٢-من نظر شخصيمو دادم كه من تا قبل از سال ٩٠ مرتضي عزيز رو نميشناختم اما بعد از اون با بيشتر شنيده شدن كارهاشون خوب تو همون سال هاي ٩٠ به بعد با كاراشون آشنا(((منظورم از بيشتر شنيده شدن تو اون سالها در موردخود منه دوستان نه كل مردم ؛شايد مردم از سال ٧٠ كارهاي مرتضي عزيز رو شنيده باشن ولي من واقعيت رو از ديد خودم گفتم نه مردم و طرفداراي محترمش اگه جور ديگه اي برداشت كرديد يا من بد كلامم رو رسوندم يا بد برداشت شده ولي حقيقت رو گفتم))) و چند تا از كاراي مرتضي جان هم واقعا دوست داشتم از جمله تيتراژ ماه عسل.

حالا اينكه من تا قبل ازسال ٩٠ نميشناختم مرتضي عزيز رو بي احترامي كردم به طرفداراي عزيز مرتضي جان؟؟؟ يا حرف بدي زدم؟؟!

 من اصلا كجاي مصاحبه گفتم دور از جون- درو از جون مرتضي عزيز مردم ترحم كردن به مرتضي و كاراشو شنيدن؟؟(((كه البته اگه خدايي نكرده يك درصدم اينجوري بوده باشه اصلأ كار درستي نيست نه فقط در مورد مرحوم مرتضي پاشايي بلكه راجه به همه هنرمندانمون كه اتفاقأ تو همين مصاحبه هم به اين موضوع اشاره كردم كه مردم بايد كارهاي هنرمنداشون رو واسه هنر و ارزشش گوش كنن نه از روي حاشيه ومسائل ديگه)))

 اينكه در تيتر زده شده من بهنام بوده و هستم؟؟اين صحبت من اصلا نه از روي تكبر بوده و نه از حسادت و اينطور حرفا ديگه حد اقل مخاطباي من به خوبي ميدونن!!!

٣-اينكه من توضيح دادم زمان شروع فعاليت من از چه سالي بوده و از كنسرت هام گفتم آيا بي احترامي و بي ادبي كردم؟؟!!!اونم در جواب سؤالي كه مجري از پرسيد و هيچ ارتباطي به شخصيت مرتضي پاشايي عزيز نداره؟؟؟و رزومه كاري خودم رو گفتن به منزله خود نماييه؟؟؟اگه من اهل اين صحبت ها بودم مطمئن باشيد جور ديگه اي صحبت مي كردم و دروغ مي گفتم كه با مرتضي دوست بودم و از اين مدل كارها و رفتارهاي زننده كه نميخوام اشاره كنم...
 
ديگه فكر كنم چيز هايي كه بايد ميگفتم و گفتم»
 
 
 دوباره قدرداني و تشكر ميكنم از همه طرفداراي مرحوم مرتضي پاشايي عزيز مخصوصا اون دسته از دوستداراني كه پيج من رو با بي ادبي هاي مبتذلشون به من و كل طرفداراي من توهن كردن و پر كردن من به خدا ميسپارم و مطمئنم كه اين تعداد كم بي ادب هم در هر صورتي نميتونن طرفدار واقعي بزرگ مردي مثل مرحوم پاشايي باشند. و اگه كلامي باز چه از نظر لفظي من يا سؤ برداشت باعث دلخوري شما عزيزان شده اين قدر شهامت دارم كه از شما با كمال احترام عذر خواي كنم ولي نه با زبان ....چون من از نيت خودم مطمئن هستم ميدنم مرتضي هم ميدونه چون چيز خارج از واقعيت نگفتم و بي احترامي همرخدايي نكرده در كار نبوده.

با كمال احترام و قدرداني از دقت نظر همه طرفداران واقعي مرحوم مرتضي پاشايي
خاك پاي شما بهنام صفوي»
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 مهر 1394 - 15:25

برچسب ها:

دیدگاه‌ها

دوشنبه 20 مهر 1394 - 11:08

عشقی بهنام
خیلی خوبه که سرحال و سلامت میبینمت
منتظریم ببینیم تو آلبوم معجزه که بعد محرم و صفر منتشر میشه چه کردی

دوشنبه 20 مهر 1394 - 11:45

بهنام صفوي يكي از بهترين هاي پاپ كشوره و خيليها عاشقشيم خودت رو در گير حاشيه نكن عزيزم ما نيت تو رو كاملا ميدونيم و حسادت خيليا رو به خرطر موفقيتت ميفهميم مخصوصا بعد از كنسرت خيلي موفق و متفاوت ١٧ مهر برج ميلاد كه واقعا از همه كنسرت هايي كه تا حالا برگزار كرده بوده خيلي بهتر بود .خيلي دوست داريم و هميشه پشتتيم بهنام بزرگ

دوشنبه 20 مهر 1394 - 12:58

خوشحالم بخاطر اینکه بهنام عزیز سلامتیشو بدست اورده...........خدا برا هواداراش و خونوادش حفظش کنه.......
کنسرتشم بی نظیر بوده جای ما خالی.......
پایدار بمونید!!!

دوشنبه 20 مهر 1394 - 15:05

خدا رو شکر ک سالم هستن
امیدوارم بعد از محرم البومشون منتشر بشه
صدا زیبا و ارامش بخشی دارن و در البوم اینده اقا افشین یدالهی و خانم مریم اسدی حضور داره فقط جای شهاب رمضان خالی بود تو این کنسرت

سه شنبه 21 مهر 1394 - 00:51
امیر مجیدی

ایول،خیلی خوبه که با دکتر افشین یداللهی و خانم مریم اسدی قراره کار کنه برای آلبوم
چه آلبومی بشه

48.228.71.104
جمعه 24 مهر 1394 - 22:23

اقای بهنام صفوی شما تا سال 90 مرتضی پاشایی رو نشنیده بودین باید بیاین اینجوری بگین .من طرفدار پاشایی نیستم ولی قبول کنید الان معروفترین حتی با اینکه مرده مثلا شما صداتون شبیه رضا صادقی هست کسی چیری به شما می گه

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.