کنسرت‌های خواننده آلبوم «ماه هفتم» در ماه هفتم سال
تور اروپای مازیار فلاحی برگزار می‌شود
موسیقی ما - مازیار فلاحی خواننده مطرح موسیقی پاپ به زودی برای برگزاری یک تور به اروپا سفر می کند. خواننده آلبوم «ماه هفتم» در هفتمین ماه سال به اروپا سفر می کند تا با ایرانی های مقیم آلمان، سوئد و انگلستان دیدار کند.

به گزارش موسیقی ما، فلاحی 25 سپتامبر (سوم مهر) در شهر مالموی سوئد به روی صحنه خواهد رفت. فردای آن روز به آلمان سفر می کند تا در شهر کلن روی صحنه برود. دوباره به سوئد بازخواهد گشت تا شب 27 سپتامبر در پایتخت این کشور یعنی استکهلم کنسرتی را برگزار کند. سپس حدود دو هفته استراحت خواهد کرد تا شب 9 اکتبر (17 مهر) در فرانکفورت آلمان اجرا داشته باشد. سپس از آلمان به انگلستان سفر خواهد کرد تا شب 10 اکتبر در لندن کنسرتش را برگزار کند. شب بعد هم به منچستر سفر می کند تا برای ایرانیان مقیم این شهر اجرا کند.

به این ترتیب او بیش از دو هفته در اروپا خواهد بود و با شعار تبلیغاتی «عاشقانه ها را پایانی نیست» شش اجرا در سه کشور مختلف قاره سبز برگزار خواهد کرد. فلاحی پیش از سفر به اروپا دو قطعه جدید هم منتشر خواهد کرد.

همچنین شنیده شده است که احتمالا مازیار فلاحی تور امریکای شمالی خود را نیز پس از تور اروپا برگزار خواهد کرد که البته هنوز قطعی نشده است.
منبع: 
اختصاصی موسیقی ما
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 تیر 1394 - 23:39

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.