مهران مهرنیا خبر داد:
گروه همایون به نفع سرطانی‌های کوچک روی سن می‌رود
موسیقی ما - مهران مهرنیا از برگزاری کنسرت گروه «همایون» به نفع کودکان سرطانی خبر داد. مهران مهرنیا؛ نوازنده و مدرس موسیقی؛ که سرپرستی گروه موسیقی سنتی «همایون» را به عهده دارد، در گفت‌و‌گو با موسیقی ما از برگزاری کنسرت این گروه به نفع کودکان سرطانی خبر داد و در این باره گفت: کنسرت گروه موسیقی ایرانی «همایون» که سرپرستی آن را شخصا به عهده دارم، با صدای امیر اثنی عشری (به نفع کودکان سرطانی) در روزهای ۱۶ -۱۷ - ۱۸ بهمن ۹۲ ماه در تماشاخانه لواسان برگزار می‌شود.

وی در ادامه و در معرفی اعضای گروه همایون که به برگزاری این کنسرت اقدام خواهند کرد، گفت: خوانندگی این کنسرت را امیر اثنی عشری به عهده دارد. محمد حسینی (دف و تمبک)، هوشمند عبادری (نی)، سپهر بحیرایی (سنتور)، مهدی ابراهیمی (تارباس) و خودم علاوه بر سرپرستی گروه همایون، نوازندگی تار را عهده دار خواهم بود.

این آهنگساز ادامه داد: تاریخ برگزاری این کنسرت ساعت ۱۹ روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه است و مکان آن سالن تماشاخانه لواسان واقع در بلوار امام خمینی، خیابان فرهنگ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

وی همچنین تاکید کرد: گاهی در هیاهوی زندگی گم می‌کنیم یا شاید گم می‌شویم. انگیزه اصلی شخص من از اجرای کنسرت خیریه دیدن بچه‌های بیماری بود که در رنج و عذاب‌اند و درمرکزی در جنوب تهران زندگی می‌کنند و نیازمند به توجه‌اند.

گفتنی است این کنسرت با حمایت شهرداری لواسان به طور رایگان برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند برای رزرو بلیت با تلفن‌های ۲۶۵۵۱۹۱۷ - ۲۶۵۵۲۵۳۳تماس بگیرند.

کارت دعوت این کنسرت رایگا است اما با حضور نماینده رسمی سازمان بهزیستی کمکهای مردمی جمع آوری می‌شود.
منبع: 
اختصاصي سایت موسيقي ما
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 بهمن 1392 - 00:03

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.