Musicema Awards جشن سالانه موسیقی ما
جوابیه شرکت ریز موج به مطالب عنوان‌شده در خبر انتشار آلبوم «بی‌سرانجام»
واکنش به یک خبر؛
جوابیه شرکت ریز موج به مطالب عنوان‌شده در خبر انتشار آلبوم «بی‌سرانجام»
موسیقی ما - مسئولان شرکت ریز موج در پی انتشار خبری درباره آلبوم بی سرانجام کامران رسول‌زاده و گفت‌و‌گوی سایت موسیقی ما با تهیه‌کننده آلبوم درباره تولید و پخش آن پاسخی را برای انتشار برای سایت موسیقی ارسال کرده‌اند که در زیر متن کاملش را همراه با توضیح کوتاه سایت موسیقی ما می ‌خوانید....

جناب آقای مهدی عزیزی
مدیرمسئول سایت موسیقی ما
باسلام

متاسفانه طی روزهای گذشته شاهد درج مطلبی در آن سایت در رابطه با آلبوم موسیقی کامران رسول زاده توسط خبرنگار آن سایت بوده ایم که مطلب یاد شده چیزی جز یک عقده گشایی سراسر کذب و تهمت و افترا در رابطه با شرکت ریزموج بر اساس توهمات یک شبهه خبرنگار نبوده است ، لذا با توجه به مصادیق مجرمانه یادداشت مذکور، خواهشمند است براساس قانون مطبوعات و خبرگزاری ها ، جوابیه شرکت ریزموج را که در ذیل می آید ، بدون هیچ گونه کم و کاست ، با همان فونت و در همان صفحه درج نمایید . بدیهی است شرکت ریزموج در جهت اعاده حیثیت حق پیگیری قضایی را به علت نشراکاذیب، تهمت وافترا برای خود محفوظ می داند.

آلبوم موسیقی کامران رسول زاده به تهیه کنندگی خانم سارا کاشفی ، توسط شرکت ریزموج تولید گردیده است و پخش آن توسط مالک اثر به شرکت پخش دیگری واگذار گردیده است و طی توافق طرفین شرکت ریزموج هیچ گونه دخالتی در پخش اثر مذکور نداشته است اما جالب است که در مطلب درج شده در آن سایت علت تاخیر در پخش آلبوم مذکور به شرکت ریزموج ارتباط داده شده است و از صفاتی مانند مافیا بازی و امثالهم در جهت نابود کردن آثار دیگران یاد شده است . این در حالی است که تهیه کننده اثر و شرکت پخش کننده ای که اقدام به پخش آلبوم مذکور نموده اند باید پاسخگوی این تاخیر باشند نه شرکت تولید کننده سی دی !

در جای دیگر این مطلب و براساس توهمات قبلی شبهه خبرنگار یاد شده ، اعلام گردیده که مدیران شرکت ریزموج گوشی های تلفن خود را خاموش کرده اند ! این در حالی است که مسئولین شرکت ریز موج همیشه پاسخگوی ارباب رجوع بوده و در صورتی که احیانا تلفن همراه آن ها به علت خطا در شبکه از دسترس خارج باشد ، پیشنهاد می نماییم این دوستان با تلفن ثابت شرکت تماس حاصل نمایند !

در جای دیگر کذب نامه درج شده در سایت مذکور مدیران شرکت ریزموج ، مدیرانی ضعیف قلمداد شده و به علت عملکرد مافیا گونه و لابی گری شرکت ریزموج ، این شرکت یک شرکت رو به افول در سال گذشته قلمداد شده است ، جهت اطلاع این دوست خبرنگار و دوستانی که سفارش این خبر را به این عزیز داده اند باید متذکر شویم که شرکت ریزموج به عنوان بزرگترین کارخانه تولید سی دی و دی وی دی در خاورمیانه و چهارمین شرکت تولید سی دی و دی وی دی در دنیا ، در زمینه ویدئورسانه و حوزه پخش نیز به رتبه اول خرید رایت فیلم های سینمایی ایرانی در جهت حمایت از سینمای کشور رسیده است و اگر برای برخی متوهمین این موضوع نیز قابل لمس نیست بهتر است از سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استعلام نمایند .

در پایان ضروری می دانیم که به برخی دوستان که به تازگی وارد عرصه خبر و رسانه شده اند تاکید نماییم که قبل از درج هرخبر ، ابتدا از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نمایند و براساس

عقده گشایی و خصومت عده ای ، قلم خود را آلوده ننمایند . شایان ذکر است رونوشت جوابیه فوق جهت اقدامات مقتضی به اداره کل مربوطه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال می گردد .

 • توضیح سایت موسیقی ما:
سایت موسیقی ما همیشه صداقت در کار رسانه‌ای را در راس امور خود قرار داده است. در این مورد نیز گویا مسئولان محترم شرکت ریز موج در این جوابیه مخاطب خود را اشتباه گرفته‌اند! زیرا در خبری که از آن یاد شده و زیر این مطلب نیز لینک آن برای بازدید مجدد مخاطبان آمده است سایت موسیقی ما و خبرنگار مذکور (که به رقم تهمت‌های وارد شده در متن از خبرنگاران با سابقه و خوب موسیقی ایران است) موضعی درباره موضوع ندارند و اصلا سایت موسیقی ما رابطه خاصی نیز تاکنون با این شرکت نداشته که بخواهد بد یا خوب آن را عنوان کند.

کلیه حرف‌ها و صحبت‌ها از قول سرکار خانم سارا کاشفی تهیه‌کننده آلبوم در گفت و گو با وی که قبل از انتشار به تایید خودشان هم رسیده‌ است، نقل شده است. بخش‌هایی از فایل صوتی گفت و گو با خانم کاشفی را نیز جهت روشن شدن بیشتر صداقت سایت همین جا منتشر می‌کنیم.


 • به رغم نارضایتی عوامل تهیه آلبوم از رفتار غیرحرفه‌ای شرکت پخش و کارشکنی‌های فراوان
  آلبوم «بی‌سرانجام» با صدای «کامران رسول‌زاده» منتشر شد
 • منبع: 
  اختصاصی سایت موسیقی ما
  تاریخ انتشار : دوشنبه 14 اسفند 1391 - 00:00

  دیدگاه‌ها

  سه شنبه 15 اسفند 1391 - 19:15

  من به اکثر فروشگاهای محصولات فرهنگی مراجعه کردم اما انگار فروشندگان حتی نام آلبوم رو هم نشنیده بودند.
  عجیب نیست؟

  افزودن یک دیدگاه جدید

  محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

  Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  CAPTCHA
  This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.