ضبط جاودانه 2  همایون خرم از هفته آینده آغاز می‌‌شود
همایون خرم: این کار را سالها پیش با همکاری جلیل شهناز انجام داده بودم
ضبط جاودانه 2 همایون خرم از هفته آینده آغاز می‌‌شود
موسیقی ما - لی لا رضایی: همایون خرم از آغاز ضبط آلبوم جاودانه 2 خود خبر داد و در این رابطه به سایت موسیقی ما گفت: در این راستا اولین آلبوم این مجموعه همین اواخر راهی بازار شد که شامل بداهه نوازی های من به همراه یک ضرب بود.

وی ادامه داد: از سری آلبوم های این مجموعه دومین آلبوم تحت عنوان جاودانه 2 همایون خرم هفته آینده ضبط خود را آغاز می کند و بلافاصله بغداز ضبط راه بازار را در پیش می گیرد.

خرم همچنین ادامه داد:آلبوم های "جاودانه" به تازگی شروع شده اند و در آن تصمیم دارم از 12 مقام مختلف ایرانی استفاده کنم. این آلبوم ها در مقامات و دستگاه های ایرانی ادامه خواهند داشت.

وی از وجه تشابه این مجموعه با کارهای مشترک خود و استاد شهناز یاد کرد و در این باره گفت:شبیه این کار را سالها پیش با همکاری جلیل شهناز انجام داده بودم و در حال حاضر نیز آن آثار در شمایلی جدید عرضه می شوند. این آثار نیز همانند آنها بوده و در 12 مقاوم و دستگاه ارائه خواهند شد.

وی در ادامه یادآور شد: در اودانه های 2 قرار است به همراه یکی از ضرب نوازان حرفه ای که هنوز مشخص نشده، به اجرای دوئت به صورت بداهه اقدام کنیم. این آلبوم یک اجرای یک ساعته بداهه ما دو نفر را شامل می شودکه به اجرای یکی از مقامات موسیقی ایرانی که به احتمال زاید بیات ترک است می پردازد.

وی همچنین گفت: البته مقام ان هنوز به قطعیت نرسیده و شاید در آخرین لحظات، به دشتی تغییر یابد.

گفتنی است که این بداهه نوازی ها توسط شرکت گلچین آوای شرق منتشر و راهی بازار موسیقی می شود.

همایون خرم پیش از این گفته بود: در هر یک از این آلبوم ها یک یا دوقطعه بسته به حس قطعه اجرا شده است. البته بیشتر به صورت تک آهنگی است ولی اگر بداهه نوازی های من به جایی برسد که پرورش پیدا کند ، دیگر زمان اهمیتی نخواهد داشت.
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 تیر 1390 - 00:00

برچسب ها:

افزودن یک دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.